hastalık var!

exxxkalibur

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba
ilk kez bitki yetiştiriyorum,iç mekan, 2 photo 1 auto bakıyorum.
auto bitkim 1 aylık yapraklarda sararmalar var ve boyu pek uzamadı problem nedir ?
topping zamanı gelmiş mi ?

nem:55-58
sıcaklık:26-29
ışık-60 cm

bunlar da photo bitkilerim 15 günlük ne eksik ne fazla dostlarrr

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Kanka isik kabin gubre hakinda bilgi verirmisin saksi kac lt

Ü

Üye silindi 26240

Guest
sen coco yapiyorsun kanka toprak yapmıyorsun. o yuzden ilk günden itibaren calmag dahil gubreleri vermen lazim her gün. ph 5.9 arasi olmalı

Ü

Üye silindi 26240

Guest
ah kankam gecmis olsun herhalde toprak olarak aldin cocoyu bilmedigin icin toprak seklinde besledin. elindeki gubreleri soylermisin bana teker teker

exxxkalibur

Yeni üye
ah kankam gecmis olsun herhalde toprak olarak aldin cocoyu bilmedigin icin toprak seklinde besledin. elindeki gubreleri soylermisin bana teker teker
kanka toprak değil mi bu ??
forumda gördüm aldım aslında vay arkadaş
değiştireyim mi kanka toprağı
sensi grow A-B
sensi bloom A-B
revive
b-52
tarantula
callmag
voodo juice
piranha

Ü

Üye silindi 26240

Guest
@TC Nargile abi arkadaş cocoyu toprak sanmış böylelikle sorunlar ard arda gelmiş ben koparip baska tohumlarla yola devam etmesini söyledim. bi coco cu olarak bi bakarmisin arkadaşa

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Hic vakit kaybetmeden coco gübresine gecer ve kök güclendirici verirse bitki kurtulur, ama kaybedecek zaman yok. Bitki cok ac kalmis. Yapraklardaki rengi sende görüyorsun dostum @supermario ama hala azda olsa yesil var. Bitki gübre istiyor en önemlisi NPK icerikli grow gübresi.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bütün bitkilerin sansi var ama dedigim gibi hemen grow gübresini gecip her gün sularsa, Autolrin ayrica bloom gübresine de ihtiyaci var. Bitkiler komada ama ölmemisler daha siki bir bakinla gelirler kendilerine.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T Turco:
    * *
    M merto1835: ***