HASATA YAKLAŞTIK KANKALAR

kafa_adam

Yeni üye
selamün aleyküm kankalar bitkime bakarmısınız. 6 hafta büyüme döneminin ardından şuan çiçeklenme döneminin 7. haftası bitti 8. haftasına girdi bıyıkları daha beyaz beyaz sizce kaç haftası kaldı biobizz gübrelerini kullandım flush işlemini keçi boynuzu pekmezi ile yapmayı düşünüyorum sizce flush işlemini şimdi yapmalımıyım. şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 20200118_174706.jpg
    20200118_174706.jpg
    472.9 KB · Görüntüleme: 232
  • 20200118_174747.jpg
    20200118_174747.jpg
    493.1 KB · Görüntüleme: 209
Ü

Üye silindi 13123

Guest
Kanka bu fotoraflar yanıltır  40x yada 60x bi mikroskop al  40-50 lira fiyatları  onla bakarsan net anlayailirsin  hasat zamanı gelmişmi diye  bitkin gayet güzel   bence acele etme emin ol trocmlara bakarak karar ver.

kafa_adam

Yeni üye
kanka bitkinin bıyıkları hayla beyaz henüz olmadı farkındayım yani mikroskop a gerek olduğunu düşünmüyorum baktığın zaman belli oluyor zaten bıyıkların %80 i falan kahverengi olunca hasat ediliyor diye biliyorum ama bu bitki 8. haftasına girdi bıyıklar hayla beyaz bu arda trocm nedir?

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Kanka  o bıyıklar yanıltır benim şuan bitkimde tüm o bıyıklar kahverengi ama trocmlar hala  hepsi beyaz değil mesela  bu yüzden mikroskop ile tricomlara bakmak en kesin çözüm.O bıyıklara bakıp aldanma yazık edersin bitkine.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
    hahahaha*** ******** ***** ** hahahaha** *** * ********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******* * ***** *** ******** *** ********* ******* *

• kkush kkush:
    hahahaha**** ** ********** ***** ****** hahahaha ******** ****** ***** ***** *** **** hahahaha *** hahahahahahahaha**** ******** ***** ** hahahaha** *** * ********
  • kkush kkush:
    *** * ***** **** ***** ******* ****** ******* hahahaha*** * ***** *** ******** *** ********* ******* *
    +1
  • L lityum:
    ******* ****** ********** hahahaha* ********* *******
  • L lityum:
    * ****** **** hahahaha
  • L lityum:
    ****** hahahaha ******** ********* ***** ********** hahahaha ******* *********
  • kkush kkush:
    ******* ***** ********** hahahaha***** ***** ****** ****** hahahaha****** ****** ********** hahahaha* ********* *******
  • W wickedstick:
    ********* ****** ***** *** *** **** ** ***** ******* ********** **** ****** ********* **********
  • kkush kkush:
    *** ***** ****** hahahaha* *** hahahaha***** ********** ***** ******* ******** ******
  • kkush kkush:
    ******* ******* **** ****** ***** hahahaha** ********
  • W wickedstick:
    +2
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahaha** *****
  • L lityum:
    +1
  • kkush kkush:
    *** hahahaha**** ******* ***** hahahaha* ******** ******* hahahaha ******** ********** ** ******** ********** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** ** ****** *** ******* hahahaha ***** hahahaha**** ****** ******** *** hahahaha
  • kkush kkush:
    ***** ********** ******** **** **** hahahaha ** *******
  • kkush kkush:
    hahahaha ******* hahahaha** hahahaha**
  • L lityum:
    **** ****** ***** ****** ****** ** *** hahahaha*** ****** ** *******
  • L lityum:
  • kkush kkush:
    ****** **** **** ********** ****** ***** ****** ****** ** *** hahahaha*** ****** ** *******
  • L lityum:
    hahahaha*** **** **** ******
  • kkush kkush:
    ** ** ******* hahahaha** *** hahahaha**** hahahaha **********
  • kkush kkush:
    hahahaha ******
  • L lityum:
    L lityum: *******