HASATA NE KADAR VAR SİZCE HAVALAR BOZDU GÜNEŞ YOK 1 HAFTADIR USTALAR NE YAPMALIYIM ?

CahilKush

Doktor
Kanka hiç yoktan 30 günü var diyelim biz buna güneş işi yapacak bir şey yok artık olduğu kadarı ile idare et

CahilKush

Doktor
Işığın yok değil mi yada alacak bütçen bunu böyle geçir dostum bitkinin somekleri daha gelişiyor beyaz pistiller yoğun soğuk kalmasınlar yeter

Nicce

Üye
Işığın yok değil mi yada alacak bütçen bunu böyle geçir dostum bitkinin somekleri daha gelişiyor beyaz pistiller yoğun soğuk kalmasınlar yeter
Işık yok maalesef dostum ev müsait değil ışık için filan havalar 1 hafta filan güneşli gösteriyor bakalım ondan sonra kesiyim artık ama dediğin gibi sigaranın kafası 10 15 dakika çok güzel sonra birden kayboluyor

CahilKush

Doktor
Işık yok maalesef dostum ev müsait değil ışık için filan havalar 1 hafta filan güneşli gösteriyor bakalım ondan sonra kesiyim artık ama dediğin gibi sigaranın kafası 10 15 dakika çok güzel sonra birden kayboluyor
Kanka kesme yapabildiği ve güneşte tut bilmem ne götür goturebildigin kadar zaten bitki beslenemezse kendisi ölecektir ölmez ise büyüyecektir kesişen bile aynen kafa kalıcı olmaz sinirimden oturur hepsini tekte içersin

Nicce

Üye
Kanka kesme yapabildiği ve güneşte tut bilmem ne götür goturebildigin kadar zaten bitki beslenemezse kendisi ölecektir ölmez ise büyüyecektir kesişen bile aynen kafa kalıcı olmaz sinirimden oturur hepsini tekte içersin
Kanka alt dalları aldım üst tarafı bıraktım inşallah stres yapmadan büyür

CahilKush

Doktor
Kanka alt dalları aldım üst tarafı bıraktım inşallah stres yapmadan büyür
Oy keşke hiç elemeseydin bro çiçek döneminde bitki stres içeriklerinden hiç hoşlanmaz artık daha fazla dürtme hatunu sal bakalım neler yapıyor keneviri güçlü bitkidir toparlar hadi hayırlısı

Nicce

Üye
Kafası düşmez demi ? birde dostum sen tohum alabileceğimiz bir site filan biliyormusun Türkiye de mi yaşıyorsun ?

CahilKush

Doktor
Kafası düşmez demi ? birde dostum sen tohum alabileceğimiz bir site filan biliyormusun Türkiye de mi yaşıyorsun ?
Valla olur bir şeyler kanka ilk elin günahı olmaz tohumu gözün kapalı sponsorlardan alabilirsin önereceğim tohumda kuşkusuz sativa seversen Blue dream dir dayanaklı bakması kolay yüksek hasat yüksek kafa bir genetiktir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Narkotik Narkotik:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha ****** ***** ******** ***
  • Narkotik Narkotik:
    ******* ****** ** ***** ** hahahaha** ****** ***** * ***
  • Growerdigi Growerdigi:
    ****** ***** hahahaha* ****** *** ***** ****** hahahaha ********* ***** ***** ********* *******
  • Growerdigi Growerdigi:
    ***** ***** ***** hahahaha* ****** ** ********** hahahaha** *****
    ***** hahahaha* **
  • Narkotik Narkotik:
    *** **
  • Narkotik Narkotik:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** **** ***** hahahaha* ***** **** ** hahahahahahahaha**
    ***** ***** *** *** ***** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ******* ***** **** ***** ****** ****** * **** ******** **** ***** hahahaha* ***** **** ** hahahahahahahaha**
    ****** ***** **** **** * ******** ******* **
    +1
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **** ***** ** ******* ****** **
  • kkush kkush:
    hahahaha***** ******** **** ******* ** **** *** **
    +1
    ******* ********* ********* hahahaha hahahaha*
    ***** ***** ****** hahahaha******* ******** **** ******* ** **** *** **
  • kkush kkush:
    ** ******** hahahaha hahahaha*** ******* **** ****** **
    **** *** hahahaha* **
    **** hahahaha *** ** **** ******* ******* **** *** **** ******** hahahaha hahahaha*** ******* **** ****** **
  • kkush kkush:
    **** ******** ******* *** ********* *** **** hahahaha*
    *** ********** hahahaha**** ****** *** ******** **** ** ********** *** ****** ** **** ******* ***** **** *** *** *****
    NewGardener NewGardener: *** ********** hahahaha**** ****** *** ******** **** ** ********** *** ****** ** **** *******...