Hasata 1.5 hafta kala herma olur mu?

evet herma olmuş.aynı durum benim 2-3 kere başıma geldi..ama son haftalar olduğu için ve bitki yaklaşık 5-6 hafta boyunca tricom bastığı için kafası seni tatmin edecektir.zaten bembeyaz maşallah şeker dolu

higthead

Jolly Green
Dostum hasatı bu sekılde al herma olmus bıtkı. Ne stress yaptırdıysan hermaya donmus ölüm tribinden hemen çiftlesme moduna gecmıs. hasatını bu sekılde bıtır.

MalrukLord

Doktor
Tamam doğru. Bu gordugunuz hazirdir. Digerinden bahsetmistim yan kolalar zayif diye. Trimledim astım 2 sinide Bakalim. Trim yapraklarini elemenin basit bir yolunu biliyor musun?
ince elekli naylon perdeye sürttürüyorum ben elime plastik kart alıp :D biraz absürd bir teknik ama iyi kubar çıkıyor kafası da güzel oluyor. diğer teknikler kuru buz ve eşarptan geçirme.

Fakat birçokvar üstat. 2 tanesini kestim. Sadece 2 sinde sanıp. Ama bi baktım birkaçında daha var. Daha goremedigim bircok vardir. 20 çiçekten 5 tanesinde tespit ettim 2 sini kestim. Yani zaten 1 hafta 10 gün sonra kesicem hepsini. Beklesr 1 hafta 10 günde ne yapabilir ki? Yine de bir sorun acabilirmi bu süre de?

Weedseed93

Kıdemli Üye
Nasıl yani. O zaman hermalardan birini bari elimde tutuyum. Mesela en az gelişeni. Hepsini hasat edince onu etmeyim. Tohum yapsın bari. Nasıl olur nasıl fikir
Hermanin kendinden verdiği tohumlar bos , polenledigi diğer bitkilerde ki tohumlar %90 i dışı çıkıyor diye biliyorum ama sen yine konuya hakim birine sor

Hermanin kendinden verdiği tohumlar bos , polenledigi diğer bitkilerde ki tohumlar %90 i dışı çıkıyor diye biliyorum ama sen yine konuya hakim birine sor
Brom ben de hakimim konuya. Auto dişi den çıkan tohum auto dişi oluyor. Erkek döllemez ise tabi. Ama erkek döller ise vu değişir kesinlikle. O zaman belkisi olabilir işin

Grow Muhabbetleri
Help Users
    T Tropikal.MR: ***