(HASAT ZAMANI) Strawberry pie auto &deimos caramel auto grow (TOHUMDAN HASATA))

Khalifajoint

Kıdemli Üye
Evet kankalar herkese selamlar daha önceden HASATLARIM konusunda size önceki growlarda elde ettiğim kuru sömekleri etkileri ve lezzetlerini anlatmistim şimdi hali hazirda devam eden growumun 65.güne kadarki gelişimini ekipmanlarimi ve püf noktalarimi sizlere paylaşicam hazirsaniz başliyoruz

1-Işık sponsordan temin ettigim ve mutlu mesut kullandigim bavagreen 120w pro bu isikla her grow 2 bitki bakiyorum alanim 60x60x120
2-havalandirma ilk basladigim zaman growkentten almistim ama sonra dr karbondan alisveris yapmaya basladim ve Daha memnunum
3-karbondiyoksit alanim ufak oldugu icin co2 exhale bag lerden kullamiyorum ve rahatlikla soyluyorum çok fark yarariyo
4-kabin harvest master 60x60x120 ufak tip kabin
5-saksilar 11 litrelik fabric pot
6-gubreler an sensi bloom ab,an bud cand, an overdrive,an voodo juice,an flawless finish,an calmag extra,plagron pure zym,plagron sugar royal,plagron green sensation,guanakalong taste improver.
Ekimanlarim boyle kankalar şimdi growa geçebiliriz

1.gün nem yuzde 80 seviylerinde 10 15 cl sade sulama yapildi.
https://ibb.co/Df9g2GX
Soldaki strawberry pie auto sagdaki deiomos caramel

9.gun Nem 80 seviyelerinde gunde 20 30 cl sade sulama yapildi .

18.gün nem 60 seviyelerinde 10.gunden itibaren litreye 1 şeklinde voodo juice litreye 1er sekilde bloom ab verip her bitkiyi 250 300 ml suladim sulamlar 1.5 2 günde bir sekilde sulandi

25.gun nem 60 seviyelerinde 20.gunden itibaren litre basina 1er ml sensi bloom ab verdim 300 ml bitki basina hergun verildi ve bugun file gerildi deimos fileye ilk giren oldu strawberry biraz daha geriden geliyo

35.gun nem 40 50 seviyelerinde 30.gunden itibaren litreye 2şer ml sensi bloom verildi ikiside baya acildi bitki buyudukce fileden 1 kare attim ve ara sira budama yaptim işik srviyesini şuan 100e aldim onceden 50 70 seviyelerindeydi dimmer

45.gun nem 30 40 seviyelerinde 40.gunden itibaren litreye 2ser ml sensi bloom 1er ml bud candy verdim 45.gunden itibaren sadece deimosa digerlerine ek olarak 1 ml overdrive yarim ml sugar royal 1 ml green sensation ve 8 ml guanakalong verdim ara arada calmag verdim iki bitkiye iyice cicege oturmaya basladilar ozellikle deimos hizli gelişiyo bir kismi çok uzadigi icin supercrop yapip baglamak zorunda kaldim

55.gün nem 30 35 civarlarinda 50.gunden itibaren artik ikisinede boostlari basladim hergun ikiside 1 litre su iciyo hic bos sulama yapmadim litreye 2ser ml sensi bloom ab 1er ml bud candy 1 er ml sugar royal 1er ml green sensation 1er ml overdrive 4erml guanakalong verdim gelişimleri iyi gidiyo

65.gun nem 30 seviyelerinde 50.gunden itibaren ayni gubreyi ayni miktarda suyla verdim iyice kapladi kabini bitkiler gelisimden memnunum çoo fazla yaprak budadim bu growda tahminimce deimos caramel 10 güne biter yani 2 3 güne flusha başlarim strawberry pie da assagi yukari benzer zamanlarda tamamlanir 10 gun sonra yine bi guncelleme atarim şuan 65.gundeyiz. puf noktalari ben hergun sularim bitkileri ve butun saksiyi sulamam sadece kok tarafindan su veriirm bitki onu sunger gibi ceker işigi çok uzak tutmam tabi watti çok yuksek degil kademeli olarak kaldiririm ama çokta kaldirmam yakin tutarim dikkatli bir şekilde

Evet kankalar boyleydi vi grow gunlugu olusturup autolar hakkinda kafanizda kafa karisikligi varsa giderkmek istedim rehber olsun size diye bu gunlugu actim hep beraber yorum yapip etkileşim icinde kalirsak gunluk canli kalir diğer konum olan hasatlarim konusundan bu gubre ve ekipmanlarla yaptigim diger growlarin final somek hallerini bulabilirsiniz merak ettiyseniz göz atmanizi tavsiye ederim.benden bugunluk bu kadar dumaniniz bol olsun merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

Güncelleme

80.gün evet kankalar artik finale adim uzakliktayiz 68.günden itibaren litreye 2 ml olucak sekilde gunde birer litre flawless finishle flush atilmaya baslandi şuandan itibaren 12 gundur flushtalar ve artık hasat zamani geldi sagdaki deimos caramelde foxtailing sorunu yasadim beyaz pistiller gozume fazla gorundugunden belki bikac gun daha flush giderim ona ama strawberry pie tam formuna kavuştu 2 gün icinde hasat etmeyi planliyorum bu grow genel onceki auto growlarimdan uzun surdu normalde 60 la 70 gün arasi hasat alirim genelde belkide co2 seviyesi çok dustu aşşagi fotolari saliyorum

Böyleydi brolar hasat resimlerinide 1 hafta icinde eklemeyi planliyorum kafanizda soru isareti merak ettiginiz varsa lutfen sorun herkese iyi growlar dumaniniz bol olsun

GÜNCELLENDİ
Evet brolar bi maceranin daha sonuna geldik strawberry pie i 82.günde deimos caramelide 90 kusur gunde hasat ettik hafta hafta paylastim ne verdigimi nasil verdigimi bu grow anlamadigim nedenlerden cok uzun surdu normalde autolarda hasat 60 70 gün arasinda aliyorum bu sefer uzadi aşşagi hasat resimlerini birakiyorum etkilerini ve kuru sömek hallerini diger konum olan HASATLARIMda 2 haftaya paylasirim bu growda yüzümüz güldü gibi darisi başiniza hasatiniz bol olsun
Hasat resimleri : strawberry pie auto https://ibb.co/6NCQwNK

Deimos caramel https://ibb.co/CJmz9Q3

Kankalar tohumdan hasata size deneyimlerimi paylaştim aranizdan birisine bile fikir olabildiyse ne mutlu kalin saglicakla

Son düzenleme:

Maho1221

Üye
Evet kankalar herkese selamlar daha önceden HASATLARIM konusunda size önceki growlarda elde ettiğim kuru sömekleri etkileri ve lezzetlerini anlatmistim şimdi hali hazirda devam eden growumun 65.güne kadarki gelişimini ekipmanlarimi ve püf noktalarimi sizlere paylaşicam hazirsaniz başliyoruz

1-Işık sponsordan temin ettigim ve mutlu mesut kullandigim bavagreen 120w pro bu isikla her grow 2 bitki bakiyorum alanim 60x60x120
2-havalandirma ilk basladigim zaman growkentten almistim ama sonra dr karbondan alisveris yapmaya basladim ve Daha memnunum
3-karbondiyoksit alanim ufak oldugu icin co2 exhale bag lerden kullamiyorum ve rahatlikla soyluyorum çok fark yarariyo
6-gubreler an sensi bloom ab,an bud cand, an overdrive,an voodo juice,an flawless finish,an calmag extra,plagron pure zym,plagron sugar royal,plagron green sensation,guanakalong taste improver.

18.gün nem 60 seviyelerinde 10.gunden itibaren litreye 1 şeklinde voodo juice litreye 1er sekilde bloom ab verip her bitkiyi 250 300 ml suladim sulamlar 1.5 2 günde bir sekilde sulandi

25.gun nem 60 seviyelerinde 20.gunden itibaren litre basina 1er ml sensi bloom ab verdim 300 ml bitki basina hergun verildi ve bugun file gerildi deimos fileye ilk giren oldu strawberry biraz daha geriden geliyo

35.gun nem 40 50 seviyelerinde 30.gunden itibaren litreye 2şer ml sensi bloom verildi ikiside baya acildi bitki buyudukce fileden 1 kare attim ve ara sira budama yaptim işik srviyesini şuan 100e aldim onceden 50 70 seviyelerindeydi dimmer

45.gun nem 30 40 seviyelerinde 40.gunden itibaren litreye 2ser ml sensi bloom 1er ml bud candy verdim 45.gunden itibaren sadece deimosa digerlerine ek olarak 1 ml overdrive yarim ml sugar royal 1 ml green sensation ve 8 ml guanakalong verdim ara arada calmag verdim iki bitkiye iyice cicege oturmaya basladilar ozellikle deimos hizli gelişiyo bir kismi çok uzadigi icin supercrop yapip baglamak zorunda kaldim

55.gün nem 30 35 civarlarinda 50.gunden itibaren artik ikisinede boostlari basladim hergun ikiside 1 litre su iciyo hic bos sulama yapmadim litreye 2ser ml sensi bloom ab 1er ml bud candy 1 er ml sugar royal 1er ml green sensation 1er ml overdrive 4erml guanakalong verdim gelişimleri iyi gidiyo

65.gun nem 30 seviyelerinde 50.gunden itibaren ayni gubreyi ayni miktarda suyla verdim iyice kapladi kabini bitkiler gelisimden memnunum çoo fazla yaprak budadim bu growda tahminimce deimos caramel 10 güne biter yani 2 3 güne flusha başlarim strawberry pie da assagi yukari benzer zamanlarda tamamlanir 10 gun sonra yine bi guncelleme atarim şuan 65.gundeyiz. puf noktalari ben hergun sularim bitkileri ve butun saksiyi sulamam sadece kok tarafindan su veriirm bitki onu sunger gibi ceker işigi çok uzak tutmam tabi watti çok yuksek degil kademeli olarak kaldiririm ama çokta kaldirmam yakin tutarim dikkatli bir şekilde

Evet kankalar boyleydi vi grow gunlugu olusturup autolar hakkinda kafanizda kafa karisikligi varsa giderkmek istedim rehber olsun size diye bu gunlugu actim hep beraber yorum yapip etkileşim icinde kalirsak gunluk canli kalir diğer konum olan hasatlarim konusundan bu gubre ve ekipmanlarla yaptigim diger growlarin final somek hallerini bulabilirsiniz merak ettiyseniz göz atmanizi tavsiye ederim.benden bugunluk bu kadar dumaniniz bol olsun merak ettiklerinizi sorabilirsiniz
Abican 120wat 2 bitkiye yetiyor mu benim bildiğim 120wat tek bitkiye yetmesi lazım kim ağzını açsa öyle diyor diğer sorumda co2 ne kadar süre yetiyo şimdiden teşekkürler

Çaycı.

Yeni üye

Emeğine sağlık kanka

GalaxyLord

Yeni üye
Kanka çok güzel gözüküyor emeğine sağlık , ben 1.5 litreye yakın su veriyorum 15 litre kumaş saksıya bir sulamada sanırım hata yapıyorum , sen ne kadar su veriyorsun kanka 30. günden sonra , bir boş bir dolu mu yapıyorsun birde sulamaları .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
    Q Qirve: ********** ******** ***** *******