HASAT ZAMANI GELDİ Mİ ? İLK GROW..

Selamlar ustalar.

Benim ilk growum. Çorbacı tohum 250w cob ledde full organik besinlerle baktım. 110. gününde şuan. Çiçekte 66. gününde. Hasat zamanı geldi mi sizce ?

@Canna @MalrukLord @Kanka

Hafif rakılaşma görüyorum ama hasat için yeterli mi yoksa 4-5 günü daha var gibi mi duruyor ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Eline sağlık kankam güzel büyütmüşsün. Hasatın bol kafan güzel olsun. Trcom okuyamam ama zamanı gelmiş bana göre. Sömekten sömek çıkarmışsın maşallah.

Teşekkürler kankam. Aslında biraz acemi şansına oldu diyeiblirim. Başta LST eğitimini iyi veremedim. Çok uzadı ışığa yaklaştı. Fileye geçireyim derken ortadan iki yerden kırdım. Bükülünce ortada kalan dallar ana dal gibi büyüdüler :))

İyi dileklerin için teşekkür ederim

Cuhara

Müptezel
daha zamanı var kankam. şeffaf trikomlar var ve amber hiç görmedim amberleşme başladıktan sonra hasat yaparsın. %10-20 amber oldugunda
Selamlar ustalar.

Benim ilk growum. Çorbacı tohum 250w cob ledde full organik besinlerle baktım. 110. gününde şuan. Çiçekte 66. gününde. Hasat zamanı geldi mi sizce ?

@Canna @MalrukLord @Kanka

Hafif rakılaşma görüyorum ama hasat için yeterli mi yoksa 4-5 günü daha var gibi mi duruyor ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

higthead

Jolly Green
Dostum google a calyx cannabis yaz resımlere bak. calyx lere bakıcaksın sen seker yapraklarına bakıyorsun. Şeker yaprakları 1 hafta 10gun onceden amberlesmeye baslar buda yanıldır calyx lere odaklanıcaksın trıkomlara bakarken.

C

Canna

Guest
Dostum @higthead usta yazmis, resimler seker yapraklarindan, resimlerde pistil yok,alt yesil, nasil calyx onlar.:)

Dostum @higthead usta yazmis, resimler seker yapraklarindan, resimlerde pistil yok,alt yesil, nasil calyx onlar.:)

Selamlar yeniden,

Normalde Calyxlere bakıyorum ama cekerken yanlış çekmişim. Arkadaş 4 5 hafta demiş ama düzgün fotograflarla yeniden bakabilir misiniz ? Bu sefer calyxlerden çektim.
@Canna @higthead

Myhtra

Müptezel
Selamlar yeniden,

Normalde Calyxlere bakıyorum ama cekerken yanlış çekmişim. Arkadaş 4 5 hafta demiş ama düzgün fotograflarla yeniden bakabilir misiniz ? Bu sefer calyxlerden çektim.
@Canna @higthead

Maşallah kanka bol hasatın olsun calyxler hala şeffaf çok ufak rakı gördüm ben amber yok henüz nacizhane daha vaktin var gibi üstadlar cevaplayacaktır

higthead

Jolly Green
Dostum bloom kacıncı gundesın??? 12-12 ye ne zaman aldın o tarıhten 1hafta sonra 1.gun dıye say ve bugun kacıncı gun???

Kanka 23 Mayısta 12-12 ye aldım. 1 hafta sonradan başlarsak tam olarak 60. gününde. Bir tırtık aldım en alt sömekten, çaydanlıkta kuruttum şuan hafif çıtır var kafası.

higthead

Jolly Green
Overdrive tarzı gubre kullandınmı? Müsait zamanda biraz daha fazla calyx trıkom fotoları ekle.

Önündeki sulama günü nezaman? sana flush ve baltayı vıurma zamanını programlıyayım=)

Son düzenleme:
Önce Bloom blaster kullandım küçük pakette toz halinde. Ancak o ürünün organik olup olmadığını bilmediğim için bıraktım. Hemen ardından düzenli olarak bir boş bir dolu, litre başına 5 ml olacak şekilde Bloom booster kullandım.

Bu kadar çekebildim ya kafam biraz güzel ellerime hakim olamadım galiba :) belli olmuyorsa akşama doğru tekrar çekeyim

higthead

Jolly Green
Akşam güncellersin güzelce=))) 10 gün daha devam eder gibi guzel fotolar gelsın bakalım. Bu saaten sonra boş sulama yapma dostummmmmmm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha*** ******* ***** ***** *******
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ******* ********* **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** hahahaha ***** ****** ******** hahahaha*** ******* ***** ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** *** ** ****** **
  • M Melodirdy:
    ***** hahahaha **** ****** ******* ****** hahahaha ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** ****** ********* ***** ********** hahahaha******* ********** ******* *** hahahaha**
  • M Melodirdy:
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    *** hahahaha ****** *** ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ********** ********* ** hahahaha ***** *** ******** ****** hahahaha*** ** ****** ******** ***** ********** ****** ******* ***** ***** ******* **** hahahaha****** hahahaha **** ****** ******* ****** hahahaha ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha *** **** ********** ******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha ***** ********* ********** ****** ********** *** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ****** ****** ****** ***** ***** ** ****** **** ******* hahahaha* hahahaha *** **** ********** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** *** hahahaha***** hahahaha* ****** ****** *** *** **** hahahaha********* ***** ********* ********** ****** ********** *** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** * ******** ****** ****** ******** ********* hahahaha*** ******
  • Mordecai Mordecai:
    ******** hahahaha**** ******** ** **** hahahaha ** **** ** ******* ********** ***** ****** ***** hahahaha* **** *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** ****** ******* **** ******* ********* *** hahahaha**** hahahaha**** ******** ** **** hahahaha ** **** ** ******* ********** ***** ****** ***** hahahaha* **** *******
  • Mordecai Mordecai:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******** ***** *** ******** hahahahahahahaha**
    T terbiyeligunahkar: ***** ******** ***** *** ******** hahahahahahahaha**