hasat zamanı

greenduman

Yeni üye
kankalar kardeşler bitkim crystal meth auto sizce hasat zamanı geldimi yada kaç haftası var tahmini bişeyler söyleyin

Ekli dosyalar

• E5EF96AD-DCAC-48CB-A932-666B478EEEAD.jpeg
    E5EF96AD-DCAC-48CB-A932-666B478EEEAD.jpeg
    259.3 KB · Görüntüleme: 500

yorgun

Yeni üye
soğuk duş yap, 1 hafta karanlıkta takılsın kanka
afiyet olsun zehirrrrrrrrrrrrrrrr gibi

greenduman

Yeni üye
Cvp: hasat zamanı

yorgun' Alıntı:

soğık duş ne oluyor flash biliyorum da soğuk duş anlamadım beyaz pistilleri atıyor biraz daha beklesem mi

Yani knka bitmiyi soguk stresine sokmusun vede renk degistirmis vede dedigin gibi pistilde atiyo sanki ama solede bisey var mikroskobun olsa 100 x o zmn net bisey solenir bu resimden bu bitkiye bi yorum yapmak suan kafadan atmak olur

Psychedelic81

Yeni üye

greenduman61' Alıntı:
kankalar kardeşler bitkim crystal meth auto sizce hasat zamanı geldimi yada kaç haftası var tahmini bişeyler söyleyin

Selam kanka. Hasatın bol olsun. Bitkinde sorun yok kanka gayet sağlıklı lens yardımıyla linkteki trikomlarla kendi trikomlarını karşılaştır. Eğer linkte ki gibi olmuşsa hasat zamanın gelmiştir. 

https://ibb.co/sCRsf0F

greenduman

Yeni üye

Psychedelic81' Alıntı:
greenduman61' Alıntı:

Selam kanka. Hasatın bol olsun. Bitkinde sorun yok kanka gayet sağlıklı lens yardımıyla linkteki trikomlarla kendi trikomlarını karşılaştır. Eğer linkte ki gibi olmuşsa hasat zamanın gelmiştir. 

https://ibb.co/sCRsf0F
knka pistillerin çogu beyaz dömekler dogal olarak mor oldugu için biraz kafam karısıyor mikroskop yok bu yüzden birde size danısayım dedim

greenduman

Yeni üye

Kanunsuz34' Alıntı:
Yani knka bitmiyi soguk stresine sokmusun vede renk degistirmis vede dedigin gibi pistilde atiyo sanki ama solede bisey var mikroskobun olsa 100 x o zmn net bisey solenir bu resimden bu bitkiye bi yorum yapmak suan kafadan atmak olur

kardeşim bitkiyi soguk sitresine sokmadım genetik olarak o renkte sömek yapıyor ama aynen beyaz pistil atıyor hala

yuno_09

Yeni üye

Kanunsuz34' Alıntı:

Dostum yanlis bilgi vermeyin yahu ne soguk stresi bitki de oyle bir sorun yok genetigin rengi oyle

greenduman61' Alıntı:

Dostum bitkinde sorun yok ancak hasat için mikroskop alman lazım buradan böyle bakarak bir şey söylemek zor.

greenduman

Yeni üye

yuno_09' Alıntı:
Kanunsuz34' Alıntı:

Dostum yanlis bilgi vermeyin yahu ne soguk stresi bitki de oyle bir sorun yok genetigin rengi oyle

greenduman61' Alıntı:

Dostum bitkinde sorun yok ancak hasat için mikroskop alman lazım buradan böyle bakarak bir şey söylemek zor.

eyvallah knka

yorgun

Yeni üye

greenduman61' Alıntı:
yorgun' Alıntı:

soğık duş ne oluyor flash biliyorum da soğuk duş anlamadım beyaz pistilleri atıyor biraz daha beklesem mi

buz gibi suyla flush atacaksın kardeşim, demek istediğim oydu atmayadabilirsin, sömeklerin mor zaten mosmor yapar

greenduman

Yeni üye

yorgun' Alıntı:
greenduman61' Alıntı:

buz gibi suyla flush atacaksın kardeşim, demek istediğim oydu atmayadabilirsin, sömeklerin mor zaten mosmor yapar

knka white widow a atsam oda morarırmı bunun gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* hahahaha* **** ********* ***** **********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ****** ** **** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******* ****** ********** ***** hahahaha*** ** ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ** ** ** *** ********* ******** ********* **** ****** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** *** ** ******* hahahaha ********** **** ******
    +1
  • K karaca23:
    *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • K karaca23:
    hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Didrug Didrug:
    ** ****** ****** ******* hahahaha ******** ** ******** hahahaha *******
  • D despotdes:
  • K karaca23:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • K karaca23:
    hahahahahahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ******* ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
    ***** ** hahahaha ***** ***** ********** ********* *** *** hahahaha* ******* ****** ******** ********* * * **** *** ******** ******* **** hahahaha*** hahahaha** hahahaha******
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ***** ******* **** **** *** *** ******* *** **** ********* *** ********** * ****** ********* ********* *** ****** hahahaha **** ******* ** ******* hahahaha* *** **** *** ******** *** *** ********** ******** ***** ******* ***** ******* ***** *** **** **** ****** hahahaha ******* *** ******* ** ******** ** *** *** *** ******** *** **** *** *** ****** ******** **** *** *** **** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha*** ******* **** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ******** ********* ******** ***