hasat zamanı ?

forumda okuduğum bir yazıya bilgiye göre pistillerin kahvrengileşmesi ve tricom rakımsı kıvamına dikkat edilemsi gerekiyor muş.
Şimdi benim çiçeğin pistileri %50 si kahverengileşmiş durum da tricom ları bazılarının uç kısmı hafif sarımsı kahvengi gibi ama çoğu daha şeffaf bazı yaprakların uç kısmı hafif sararıp kurumaya başlamış bu hasat vaktinin yaklaştığınımı söylüyor bana

esrarii

Müptezel
bu soruyu kimse bilemez , genetiğini aldığın tohumda yazmıyor ise / çiçekte iki ayda kalan var 12 haftayı geçende

bu yüzden tohumunda genetiğin kaç gün de flowering yazıyor , ona göre çiçeklenmede gitmelisin.
Rengi demiyorum(rakı) , genetiği diyorum
sen nerden bilceksin faturası yoksa aldığın tohumun diyim. sen anlama , bi anlayan çıkar diyede beklemiyom genetiğin flowering time sinde , herkes sallar ekime

bu soruyu kimse bilemez , genetiğini aldığın tohumda yazmıyor ise / çiçekte iki ayda kalan var 12 haftayı geçende

bu yüzden tohumunda genetiğin kaç gün de flowering yazıyor , ona göre çiçeklenmede gitmelisin.
Rengi demiyorum(rakı) , genetiği diyorum
sen nerden bilceksin faturası yoksa aldığın tohumun diyim. sen anlama , bi anlayan çıkar diyede beklemiyom genetiğin flowering time sinde , herkes sallar ekime
abi çorbacı tohumu haze di

esrarii

Müptezel
haze yi diyom , genetik resme gerek yok , hangi haze seninki ? ben bilmiyom sen nerden bilcen , diyim

Mertali54

Doktor
Kanka sen buna flash attın mı atmadıysan hemen flaş at tek seferde atmanı önermiyorum en az 2 defa flash at tam rakı kıvamına alsın bembeyaz olsun flaş attıktan sonra karanlıkta 3 gün bekletiyorsun biraz elini çabuk tut flaş atacaksın senin saksının kuruması en az 2 gün 2 defa flash atacaksın toplamda 6 güne tekamül edecek 3 günde karanlıkta bekleteceksin sonra duracaksın baltayı

Mertali54

Doktor
olmuş mu yani sömekler vallah bi heycanlandım
Olmuş forumdan flash atmaya bak önünde senin 10 gün var flash dahil olmak üzere karanlık süresi de dahil 10 gün sonra hasatını alırsın 10 günde beklersin 20 gün sonra içmeye başlarsın 10 günde beklemezsin içeceğin kadarını alır güneşin önüne koyar kurutursun içersin tırtıklarsın yani

Mertali54

Doktor
6 günde sadece 3 gün mü karanlıkta beklicek
Flaş yaz ya da flash nasıl atılır ya sporuma orada oku saksın kaç litre ise 3 katı fazlası su dökeceksin ben de bunu bir günde yapma diyorum 2'ye böl örneğin saks'ın 20 litre ise 60 litre ise 30 su dökeceksin tek seferde dök saksının kurumasını bekle sonrasında tekrar bir 30 litre su daha dök flash işlemini tamamla yani flash budur daha sonrasında saks'ın kuruduktan sonra yani 6 günün sonunda saks'ın kuruduğunda tamamen karanlık bir yere al hiç güneş görmesin 3 gün o şekilde bekliyorsun ve hasata hazır

10 lt benim saksı tamam kanka flush tan sonra toprağı kurumaya alıcaz benim outdoor kanka 1 güne kurur toprak sonra 2 flush oda kuruduktan sonra 3 gün karanlık sonra balta :D tamam teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******* ****** ** ***** *** ******* ********* ********* *** ******* **
  • zero00 zero00:
    hahahahahahahaha****** ****** *****
  • istr istr:
    ****** *** ****** hahahaha******** *** ********** *********
    +1
  • A ax-b:
    **
  • zero00 zero00:
    **** **** ****** * ***** ******* ******** ****** ***** hahahaha ****** ** hahahaha* ***** *** ******** ******* ** ******** ***** *
  • N nanelimon:
    ****** ** ******* ********* hahahaha ***** ***** ******* hahahaha *****
  • N nanelimon:
  • istr istr:
    ******* ******** **** hahahaha* ***** ****** ******* *****
  • istr istr:
    hahahaha*
  • zero00 zero00:
    *** ****** ********* **** ***** *** ******** ******* ** ******** ***** *
  • N nanelimon:
  • N nanelimon:
    ******** ********** ********** hahahaha****
  • zero00 zero00:
    ****** ** hahahaha *** hahahaha*
  • N nanelimon:
  • zero00 zero00:
    ********* ***** **
    **** ******** ******* ********** ********** ***** hahahaha* *** *** ****** ********* ****
  • A active661:
    ***** ***** ******* hahahaha** * ***** ***** **** ******** ******** ***** ********** ****** ******
  • N nanelimon:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ******** ******* ********** ********** ***** hahahaha* *** *** **** ***** ****** ******* ****** ** ***** **
  • istr istr:
  • N nanelimon:
    ***** ***** ** hahahaha** ***** *** hahahaha* ***** ******* hahahaha hahahaha*** ******** ******
  • istr istr:
    ********** ****** ** hahahaha ***
    istr istr: ********** ****** ** hahahaha ***