Hasat zamanı (Trichome) First Grow

eldar

Yeni üye
Kankalar uzun zamandır sessiz sessiz araştırma yaparak kendimce ilk growumu yapıyorum forumdaki tüm üstatlara bilgi paylaşan herkese teşekkür ediyorum ve böylelikle merhaba diyorum.

Ağustos 10'undan sonra çiçeğe girdiğini düşündüğüm 7.haftasında olan çorbacı tohumu photo bitkim var. Gelişiminin biraz yavaş olduğunu düşünüyorum an serisi gübre kullanıyorum ve önerilen an tablosuna göre gubrelemeyi bir boş bir dolu yapıyorum.

Sizce overdrive başlamalı mıyım , mikroskop olmadığı için telefonun kamerası el verdikçe trichome çekmeye çalıştım fikir beyan ederseniz çok sevinirim , dumanınız bol olsun.

Son düzenleme:

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka over 6.haftada başlanıyor normalde vermediysen henuz vermeye basla çünkü tam zamanı.fotodan tricomlar için birsey demek zor ancak bence 1 hafta over ver sonra ki hafta flushla . Pistiller hasat zamanının yaklaştığını gosteriyor

Weedseed93

Kıdemli Üye
peki bu overlar veya flustan sonra gubre verilmeli
Dostum anlamadım yazindan tam ama flush son işlemdir topragi yıkarsın gubresinden arındırirsin ki bitkin acı tadı olmasın gırtlağını yakmasın diye.flushtan sonra kurutup toprağı kesersin bitkiyi yani flushtan sonra gübre verilmez

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka flush at dediğimi hatırlamıyorum over kullanmadiysan kullan demiştim 2 hafta boyunca over ile devam et , heaven kullanmadım bilmiyorum ne olduğunu.o 2 haftanin sonunda 3. Haftaya flush ile başlayıp yine o haftanın sonunda kesersin

Börü

Üye
Kanka flush at dediğimi hatırlamıyorum over kullanmadiysan kullan demiştim 2 hafta boyunca over ile devam et , heaven kullanmadım bilmiyorum ne olduğunu.o 2 haftanin sonunda 3. Haftaya flush ile başlayıp yine o haftanın sonunda kesersin
Kanka over boş sulamada mı vermek daha etkili yoksa normal gübrelerle beraber mi vermeliyim

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
heavenin sömek şişirme ile bir ilgisi yok üstadım, arkadaş mesajı silmiş sanırım neden heaven yazdı anlamadım. heaven stresle başa çıkan, bağışıklığı güçlendiren bir tedavi gübresi aslen, revive gibi

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanka over boş sulamada mı vermek daha etkili yoksa normal gübrelerle beraber mi vermeliyim
kanka çizelge çiçeklenmeyi genellikle 8 hafta olarak hesaplar. bu açıdan bakınca son 6. haftada başlaması gerekir ancak bazen süreç uzayabiliyor. ben genellikle 2 hafta kala veriyorum, boş sulamada tam doz, gübreli sulamada yarım doz veriyorum, üstelik diğer gübrelerim organik bio..ancak gübreli sulamada over verdiğimde top maxı da yarım doza çekiyorum. henüz bir sıkıntı yaşamadım

Börü

Üye
kanka çizelge çiçeklenmeyi genellikle 8 hafta olarak hesaplar. bu açıdan bakınca son 6. haftada başlaması gerekir ancak bazen süreç uzayabiliyor. ben genellikle 2 hafta kala veriyorum, boş sulamada tam doz, gübreli sulamada yarım doz veriyorum, üstelik diğer gübrelerim organik bio..ancak gübreli sulamada over verdiğimde top maxı da yarım doza çekiyorum. henüz bir sıkıntı yaşamadım
lt başı kaç ml veriyosun kanka over

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ******* **** ** ******* hahahaha* **** ******* ****** **** hahahaha***** ***** ***** ****** ***** *** **** ***** ****** ******* hahahaha ****** hahahaha ***** **********
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha*** hahahaha ******* **** ** ******* hahahaha* **** **
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha* *** ***** ****** **** ****** hahahaha********* ******* **** ** ******* hahahaha* **** **
    ******** ******** hahahaha** ********* **
    ***** ****** hahahaha**** ***** *** *** hahahaha ** ***** ***** *** ****** * **** ******** * **** **** ******* *** ******** **
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ** ******* hahahaha ******* hahahaha** hahahaha*** ******** hahahaha** ********* **
    ***** ******** ********* ******* ********** ****** hahahaha*** *** ***** ****** **** ****** hahahaha
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    hahahaha****** ***** ******** ****** ** *** * ******* ******
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ******** ********* ******* ********** ****** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** hahahaha******** **** ******** * ******* ********* ***** hahahaha ***** ** **** ***** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** hahahaha* ******** ***
    hahahaha**** ******** ****** hahahaha**** hahahaha******** **** ******** * ******* ********* ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ****** hahahahahahahaha******* ******** ****** **********
    ******** ****** **** **
    **** *** ********* hahahaha**
    ** **** ******** **
  • T terbiyeligunahkar:
    *** **** ******* ** ******* ******** ****** *** ********* hahahaha**
    ******* ******** ***** *** ******** **** ******** **