Hasat zamanı geldi mi? Yardım lütfen!!!

dysania

Yeni üye
hocam eline sağlık keyifli dumanlarınız olsun. biz de eşimle beklemedeyiz meksikalı kızım 31.gününde. bugün ilk pistillerine denk geldim.

https://ibb.co/V34rDwd

son 1.5 haftadır lst uygulamaya başladım.
gübre kullanmış mıydın? şu ana kadar bio grow+activera+calmag ile sulama yaptım.
bilgin var ise - biobloom geçmeli miyim sence?
bir de akşamlar 50w torch led beyaz ışık altına koyuyorum bitkiyi. çiçeklenme içinde 2 adet gün ışığı almıştım aynısından. ışıkta da gün ışığına geçmem mantıklı olur mu?

eğer bilgin varsa yeşillendirirsen çok sevinirm benim de ilk growum olacak.

ayrıca olur da konuya bir ara denk gelirsen hasat miktarını ve şahsi kafa raporunu da merakla beklerim.

selamlar.

Merhaba dostum, bitkiler 7 gun kurumada kaldı. Ama kurutmada ısı biraz yuksekti biz de sehir dısındaydık mudahale edemedik. Biraz fazla kurumus olabilir sömekler biraz gevsek gibi geliyo bana. Simdi kavanozlarda kurlemede. Tartmadım miktarını bilmiyorum. Ben denemedim esim denedi 10 uzerinden 11 puan verdi ama yazma bunu nazar degmesin diyo :) Lst yaptım ilk growum olmasına rağmen fena olmadı sanki.

Umarım sen de beklediğinden cok daha iyi hasat alırsın. iyi growlar

rockula

Yeni üye
hocam eline sağlık keyifli dumanlarınız olsun. biz de eşimle beklemedeyiz meksikalı kızım 31.gününde. bugün ilk pistillerine denk geldim.

https://ibb.co/V34rDwd

son 1.5 haftadır lst uygulamaya başladım.
gübre kullanmış mıydın? şu ana kadar bio grow+activera+calmag ile sulama yaptım.
bilgin var ise - biobloom geçmeli miyim sence?
bir de akşamlar 50w torch led beyaz ışık altına koyuyorum bitkiyi. çiçeklenme içinde 2 adet gün ışığı almıştım aynısından. ışıkta da gün ışığına geçmem mantıklı olur mu?

eğer bilgin varsa yeşillendirirsen çok sevinirm benim de ilk growum olacak.

ayrıca olur da konuya bir ara denk gelirsen hasat miktarını ve şahsi kafa raporunu da merakla beklerim.

selamlar.
Merhaba, biz mars hydro nun sp3000 modelini kullandık. o yuzden ısıklarla ilgili maalesef yardımcı olamıyorum çunku ben de bilmiyorum :) Advanced nutrients serisi kullandık. Çiçeklenmeye kadar grow sonrasında da blooma geçmistik. Özellikle son 2 hafta kullandığım Overdrive ın çok etkili oldugunu dusunuyorum tavsiye ederim.
Miktar konusunda kavanozladığım için net bilgim yok ama 250 gr civarı var toplam 3 bitkiden.
Notum 10 uzerinden 10 . Çok basarılı. Enerjik, iyi hissettiren kokusu tadı super bi sigara oldu.
Bu surecte bizi en çok yoran tricom takibi oldu, konu baslığından da belli oldugu uzere ne zaman hasat edeceğimize karar verirken zorlandık.
Ama emeklerimizin karsılığını fazlasıyla aldık, mutluyuz. Darısı basınıza :) Umarım sizin icin de hersey yolunda gider.

Kanka Maşallah ellerinize sağlık çok güzel olmuş.
Daha iyileri nasip olsun inşallah.
kanka bu trikomların fotosunu nasıl alıyorsun. Bitki üzerinden mi yoksa şeker yaprağını koparıp ayrı bi yerde mi bakıyorsun.
x1600 kablosuz Wi-Fi makine var elimde ben senin gibi çekemiyorum

rockula

Yeni üye
Kanka Maşallah ellerinize sağlık çok güzel olmuş.
Daha iyileri nasip olsun inşallah.
kanka bu trikomların fotosunu nasıl alıyorsun. Bitki üzerinden mi yoksa şeker yaprağını koparıp ayrı bi yerde mi bakıyorsun.
x1600 kablosuz Wi-Fi makine var elimde ben senin gibi çekemiyorum
Merhaba dostum teşekkür ederm. Daha iyisi sizlerin olsun.
Telefona tutturulan 60x minik bi büyüteç almıştım, pek umudum yoktu ben de şaşırdım.
Bitki üzerinden çekim yapıyorum. Şeker yaprakları yanıltır calyxlerden tricom bakmak gerekir diye bi bilgi kaldı aklımda ben de öyle yapmaya çalıştım hep.

Merhaba dostum teşekkür ederm. Daha iyisi sizlerin olsun.
Telefona tutturulan 60x minik bi büyüteç almıştım, pek umudum yoktu ben de şaşırdım.
Bitki üzerinden çekim yapıyorum. Şeker yaprakları yanıltır calyxlerden tricom bakmak gerekir diye bi bilgi kaldı aklımda ben de öyle yapmaya çalıştım hep.
Knk resim balon şeklinde nasıl oluyor kendi mi öyle çekiyor. Valla benim makineden iyi ya da ben beceremedim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • T Turco:
    ******** ** ******* ** ****** ********** **** ******* ****** ***** hahahaha*** ******* hahahaha **** ** ********** **** **** * * ***** ***** *********
  • B bongalov:
  • T Turco:
    ***** *** ***** *** * ** ***** *** hahahaha********* ********* ******* **** *****
  • B bongalov:
    ***** ** ****** ** ********** ******** ******* ********* hahahaha* ***** ** **** *******
  • B bongalov:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • B bongalov:
    ***** ****** ********* ***** **
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    +1
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ****** ****** ****** ***** **
  • B bongalov:
    hahahaha ****** ******
  • B bongalov:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** * ********** **** hahahaha ***** ***** ***** ***** ****** ****** ** ****** *******
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • O oziozi:
  • T Turco:
  • m4a1kush m4a1kush:
  • m4a1kush m4a1kush:
    *** ******* ****** ********* ******** ** ******** ***** ****** ***** *** ***** *** ** ****** ******** hahahaha****
  • C chopper:
    hahahaha **** **** ********** ***** *******
    C chopper: hahahaha **** **** ********** ***** *******