Hasat vakti geldi

İlk growum
Isık 240w original samsung lm301h uv ır 660nm v3 quantum board 2 x
480m3 Dr.Karbon Filtre Vortice VO Fan Set-125mm

Havalandırma

Dr Slient Kanal Tipi Aksiyel Fan 125mm/200m3
Kabin
120X120X200 BITKI YETIŞTIRME KABINI
Gerisi bellei zaten pervane vs

Saksım 19 lt kumas saksı

1 kasımda tohumları bardağa attım bekledim 2 gun sonra toprağa attım 5 kasımda ilk kızlarım cıktı

Burda korkuyorum insla hepsi patlar tohumlarda sponsorlu decantin mi ne işte jack herer bana uygundu cidden güzel bi genetik beni yönlendiren @higthead bu adam efsane
Pet kapat yaptım 3 4 gun sonra boyle yaptım tabi hocam soyledi

15 gunde gübre verdim gübrelerim de
Bıo grow bıo bloom bıo topmax calmag
Ne bilim kötumus bu marksa sonrasında ise
Bigbud la overd diye gübre aldık ph mh on numara 500 ml aya yarım ml karıştırıp ilk sulamamı grow ile yaptım bitki bası 100 ml su
@higthead dedi ki kızları eğitime al hocam dedim nasıl edeyim adamında içtiğini kafayı ful maf ettim

Kızlara eğitim veriyorum
Sulama ise bi turlu dogru gübreleme yapmadım işten geliyorum yemek yiyip esrarımı içiyorum sonra gübreleri yanlış hesaplamıyorum heleki yakmadım 2 dolu 1 bos bos sulamam da lt bası 1 tatı kası keçi pekemezi
Blom haftasına girdik ısıklar 20 4 hep hiç oynamadım auto olunca
Bloom hafta basları

Son 2 hft kalınca bigbud kullanmayı bırakıp over girdik
Bloom bitmesi 51 bloom 55 de kesilecek kızlar 19 ocak fuls attım son 10 lt ye keçi girdim ph 6.2
Bloom 51 gun son durum da bu

Desteğini esirgemeyen @higthead Allah razı olsun adamsın bro

Moderatör tarafında düzenlendi:

higthead

Jolly Green
Biobizz ile harikalar çıkaran @Sömeklerim dostum ellerine sağlık. Flush ını attın flushtan 4-5 gun sonra kurur.Kurumadan 1 gün öncesinden buraya trikomları at bakalım oky ise keseriz değil ise 1 kecili boş sulama yaparız.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • S sodamoda:
    ********** hahahaha
  • Ö öyleişteolmuyorsensiz:
    **** ******* hahahaha******** ***** ******** ******* ****** ********** hahahaha ** ** ***** ******* ****** hahahaha * ******* ***** **** ******* ******* ********** ********* ******** ***** ********* *** ****** ******** ****** **** **** ***** hahahaha* ***** ********** ***** ***** ***** **** ** **** ******** ****** ******* *** ******* ****** ******* ******** ****** ***** ***** ******** hahahaha ******* *** ******* ********* **** ********** hahahaha*** **** ***** ******* ****** ****** hahahaha * ****** hahahaha *** ******** *** ** ********** ***** ***** ********** hahahaha**** *** ******* *******
  • obeb obeb:
    ****** ***** ******* *** ******* ***** hahahaha** hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
    +1
  • Ö öyleişteolmuyorsensiz:
    ****** ***** ******* *** ******* ***** hahahaha** hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

**
  • B b4r0n11:
    B b4r0n11: ******** ******** ********* ******** *******