Hasat tahmini Ww

80.günde Ww elimde büyütec mikroskop yok tahmini hasat süresi nedir
10 gün sonra flushlamayı düşünüyorum

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
dostum daha erken kendi şahsi fikrim yapraklarında en ufak sararma yok buda bugüne kadar hep grow verdiğini gösteriyor artık growu kesmelisin yok growu vermiyorum diyorsan o zaman beklemelisin pistiller kehribar olmuş ama %10da pistillerin kırmızıya yakın bir renk olduğunda kesmelisin büyütecin yoksa ? ama bence almalısın doğru bir karar olmaz...... haa eskiler büyüteçle mi yapardı diye söylersen onlar benim sana söylediğim kriterlere bakarak yaparlardı bence iyice bir araştır sonra kes çok güzel olmuş çiçeğin yazık etme :)

Ü

Üye silindi 21985

Guest
Ya bende sponsor dan ww aldım 2 saksının ikisi de birbirine benzemiyor biri bodur kaldı diğerinin sömekleri aldı başını gitti kim ww resmî atsa birbirine benzeyen hiç yok

Dshh

Üye
Cok guzel thc yapmış, ama erken kanka bu bitki benim olsa en az 20 gün kadar beklemeden kesmem bu bitki daha baya şişer çünkü

higthead

Jolly Green
Dostum buncaaaa zaman beklemişsin , bunca emek vermişsin Trikomlara hiç belli olmaz en doğru zamanı trikomlar söylü
yecek dostum sana hemen 50-60 tl ye 60x buyutec almalısın dostum.

Dostum buncaaaa zaman beklemişsin , bunca emek vermişsin Trikomlara hiç belli olmaz en doğru zamanı trikomlar söylü
yecek dostum sana hemen 50-60 tl ye 60x buyutec almalısın dostum.

Sipariş verdim peki artık growu keseyim mi yoksa flusha kadar devam mı kanka

Dostum tang cızelgesıne gore devam et. mınımum azot ıyı gelır growda.Bundan sonra pek birşeyn kalmadı sömeklerin daha dolucak son gunlere dogru. Buyutecın gelsın trıkomlara gore sekıllendırırız.
Son birsey sorucam tang çizelgesini hiç uygulamadım son evrede tam olarak ne uygulayım dostum..3 günde 1 sulama 3lt biogrow topmax bloom ve bıg bud veriyorum ayrıca 2 sulamada 1 cal mag bos atıyorum..flusha kadar aynı şekilde devam mı etmeliyim

Ü

Üye silindi 22921

Guest
az kalmış kankam gayet başarılı
Kanka bende 63.günümdeyim. Bi fotolayımmı seni kontrol yapıver ne alcaz ne kadar kalmıs.)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 22921

Guest
Dostum tang cızelgesıne gore devam et. mınımum azot ıyı gelır growda.Bundan sonra pek birşeyn kalmadı sömeklerin daha dolucak son gunlere dogru. Buyutecın gelsın trıkomlara gore sekıllendırırız.
Kanka banada bakarmısın ne kadar kalmıs 63.gün

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
dosttum ben naçizane fikirleri söyleyeyim çok sağlıklı ama 2 haftası kesin var gibi daha damlalarında 1 adet bile kehribar yok nasıl seviyorsun ? sütlü seviyorsan içinde 1 tane 2 tane kehribar gördüğünde vur baltayı ben %30 keribar seviyorum %20 olunca kurutma vs 30 buluyor ama bu çiçek için henüz erken dostum birde yaprakların 7 haftasından sonra sararmaya başlar azot vermiyorsundur artık senin yaprakların yemyeşil yağmur ormanı gibi

Ü

Üye silindi 22921

Guest
dosttum ben naçizane fikirleri söyleyeyim çok sağlıklı ama 2 haftası kesin var gibi daha damlalarında 1 adet bile kehribar yok nasıl seviyorsun ? sütlü seviyorsan içinde 1 tane 2 tane kehribar gördüğünde vur baltayı ben %30 keribar seviyorum %20 olunca kurutma vs 30 buluyor ama bu çiçek için henüz erken dostum birde yaprakların 7 haftasından sonra sararmaya başlar azot vermiyorsundur artık senin yaprakların yemyeşil yağmur ormanı gibi
Kanka banada bi bakarmısın ne zaman flush atıyım ne kadar var sence. 63.gün auto bd

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bomberx Bomberx:
    hahahahahahahaha
  • G greenwolf:
    **** ****** hahahaha*** ****** ********** *****
  • kkush kkush:
    ****** ***** *** **** ****** hahahaha*** ****** ********** *****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • G greenwolf:
    **** hahahaha** *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • kkush kkush:
    hahahaha** ******** **** ****** *********
  • muadip muadip:
  • kkush kkush:
  • muadip muadip:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ** hahahaha* ***** *******
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ******** ***** ********* hahahaha ****** ***** ** *** ****** ******** **** ****** hahahaha**
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** **** ***** hahahaha ******* ****
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha hahahaha*** **** ***** hahahaha ******* ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** ***** hahahaha* ****** **** ******** ******* **** ***** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** **** ******* hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    **** ****** ***** ******* hahahaha* **** ********* ********** hahahaha
  • kkush kkush:
    **** **** ******** hahahaha ** ******** ******* ***** hahahaha* hahahaha** ** hahahaha**** ********* ******** hahahaha **** *** hahahaha ******** ***** hahahaha* ****** **** ******** ******* **** ***** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ********* ******* **** ****** ***** ***** ***** *** **** ******* ********* ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • kkush kkush:
    ***** ********* ******* ****** ********** ********* ******* **** ****** ***** ***** ***** *** **** ******* ********* ****
  • kkush kkush:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • kkush kkush:
    * ******* hahahaha ****** ****** **********
    kkush kkush: * ******* hahahaha ****** ****** **********