Hasat Sonrası Kafa Durumu

ueks

Yeni üye
Arkadaşlar Selam...
Forumu uzun zamandır kullanıyorum öğrenmeye öğrendiklerimi uygulamaya çalışıyorum.
İlk hasatımı cok da güvenmediğim bir tohumla yaptım.
Lakin güvenlik sebebiyle kurutmada 10 gün değil 8 gün tutabildim.
Akabinde sigaraları kavanozlara aldım yarısı dolu yarısı boş olacak şekilde.
Sıkıntım şu ki sigarayı çeşitli kurutma yöntemleriyle kuruttum tadına baktım kafası yok diyemeyeceğim kadar zayıf bir kafa var.
Acaba kür tamamlandığında sigaralar daha güçlü bir hal alır mı? Görüntü ve koku tamam ama kafa şu an zayıf korkum şu ki kür bittiğinde de hiç birşey değişmeyecek
Bu konuda bilgili arkadaşlar ya içimi rahatlatabilirse ya da gerçekle erkenden yüzleştirirse sevinirim :) iyi hasatlar

ueks

Yeni üye
Peki bu yaşadığım sorun ne ile alakalı olabilir ? Tohum ne tohumu olduğunu bilmediğim güvenilmez bir tohumdu. Belki de güçsüzdü

ueks

Yeni üye
Kanka Nisan Eylül aralığında outdoor olarak büyüttüm. Kabini olan ışığı olan arkadaşıma verdim onda da durumlar pek değişik değilmiş.

ueks

Yeni üye
Kankam cevapların için teşekkür ederim çok yoğun saatler direk güneş ışığı alan bir yerdeydi zaten özellikle orası olsun istemiştim . Işıktan kaynaklı bi problem yaşamadım olması gerektiğinden daha besili duruyordur ağaç zaten tohumdan kaynaklı sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Ü

Üye silindi 18784

Guest
Keserken tricom baktınız mı ? Belkide şeffaf kestiniz. Tohum kalitesi Işık kalitesi ve yetiştirme kalitesi bunlar kafa üzerinde % 1000 etkisi olan şeyler

ueks

Yeni üye
Evet trikomları sürekli olarak takip ettim. Calyx'de artık ufak ufak kahverengileşmeler gördüğümde kestim.

budlara bakinca guzel bir genetikle seneye ayni sekilde yaptiginda zehir bir sigara cikaracagindan suphem yok, imkanin varsa indoor yap kardesim

Kalamar

Üye
Arkadaşlar Selam...
Forumu uzun zamandır kullanıyorum öğrenmeye öğrendiklerimi uygulamaya çalışıyorum.
İlk hasatımı cok da güvenmediğim bir tohumla yaptım.
Lakin güvenlik sebebiyle kurutmada 10 gün değil 8 gün tutabildim.
Akabinde sigaraları kavanozlara aldım yarısı dolu yarısı boş olacak şekilde.
Sıkıntım şu ki sigarayı çeşitli kurutma yöntemleriyle kuruttum tadına baktım kafası yok diyemeyeceğim kadar zayıf bir kafa var.
Acaba kür tamamlandığında sigaralar daha güçlü bir hal alır mı? Görüntü ve koku tamam ama kafa şu an zayıf korkum şu ki kür bittiğinde de hiç birşey değişmeyecek
Bu konuda bilgili arkadaşlar ya içimi rahatlatabilirse ya da gerçekle erkenden yüzleştirirse sevinirim :) iyi hasatlar

Bence tohumla alakali degil kanka. Bunun tek sebebi erken hasat olabilir. Tricomlar gelismeden kestiysen thc seviyesi minimum da kalmistir. Kürleme tadini ve icimini yumsatir evet ama ben kafa raporunda degisiklik deneyimlemedim malesef.

RaVeN67

Yeni üye
başkan yaprakları hiç kesmemişsin acaba bol yapraklı sigaramı yaptın normalde erken hasat ve yapraklı içmişs,n gibi geldi bana

Weedseed93

Kıdemli Üye
Senin bitki yeterince kurumamış gibi geldi bana , beklet 1 hafta daha bir değişiklik olmazsa sebebi kalitesiz genetiktir.

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Dostum sigaralarda hiç trikom göremedim ben normalde kristal gibi parlaması lazım trikom ların ondan olabilir

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Böyle kristaller olması lazım

Ekli dosyalar

• BE7D31DE-A79F-4D28-9982-841E562E3087.jpeg
    BE7D31DE-A79F-4D28-9982-841E562E3087.jpeg
    816.3 KB · Görüntüleme: 52

Pacho

Üye
Bende hasat aldim 10 15 gün once 7 gün kuruttum kürlemeden bile güzel bir kafasi var . Sanirsam kürlemek kafayi fazla etkilemiyo tat ve koku da degisim oluyor

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Bende hasat aldim 10 15 gün once 7 gün kuruttum kürlemeden bile güzel bir kafasi var . Sanirsam kürlemek kafayi fazla etkilemiyo tat ve koku da degisim oluyor
Aynen 1 tık fazla trikomda basıyor senin dediklerine çok fazla yapıyor zaten. Admin kanka demişti 8 ay kürle tütünsüz iç sigarayı diye :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • A active661:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** ******* *****