Hasat miktarı

onurcesur

Yeni üye
Merhabalar aklıma bir soru takıldı. Profesyonel bir yetiştirici led veya hps lamba kullanarak w başı ne kadar hasat alabilir. Ben w başı 1 gram olarak duymuştum sizce bu gerçek olabilir mi?

Teşekkürler

Ü

Üye silindi 23638

Guest
kanka selam,

w başı m2 basına düsen 1 gr olması lazım o, ayrıca ışıkla ilgili dogru bilinen yanlışlar var. cok faktörü olan bir durum hasat miktarı. bu işin ilk gününden kürün son gününe kadar fark eden bir durum. en profesyonel yetiştiriciler bile genetik sorunlarına takılabilir mesela.

tavsiyem linkteki videoyu bastan sona anlayarak izlemen, youtube altyazı var ingilizce bilmiyorsan,

onurcesur

Yeni üye
kanka selam,

w başı m2 basına düsen 1 gr olması lazım o, ayrıca ışıkla ilgili dogru bilinen yanlışlar var. cok faktörü olan bir durum hasat miktarı. bu işin ilk gününden kürün son gününe kadar fark eden bir durum. en profesyonel yetiştiriciler bile genetik sorunlarına takılabilir mesela.

tavsiyem linkteki videoyu bastan sona anlayarak izlemen, youtube altyazı var ingilizce bilmiyorsan,

Yani 400w hps ışığı 1m2 yer kaplayan bitkilerin üstüne açınca ve ustaca bakarak 400g alınır mı demek istiyorsun? Teşekkürler

Ü

Üye silindi 23638

Guest
Yani 400w hps ışığı 1m2 yer kaplayan bitkilerin üstüne açınca ve ustaca bakarak 400g alınır mı demek istiyorsun? Teşekkürler
ben demiyorum bu işin profları bilim insanları söylüyor. attıgım videoları izlerseniz ısıkla ilgili bütün cevapları bulursunuz. kolay bilgi kolay unutuluyo

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...