Hasat Kontrol Yardım Kanka

Nymphetamine

Yeni üye

Kankalar selam. İlk hasadım olduğu için çok cahilim lütfen tutun elimden. Tohum köfteci tohumu. Şu an durumları böyle. Mikroskop yok. Hasat zamanı gelmiş midir yardımcı olur musunuz? Eğer tamamdır kanka hasat zamanı gelmiş derseniz sanırım flushlayıp toprak kuruyana kadar bekliyorum. Sonra baltayı vurup karanlıkta kuruyana kadar bekletiyorum. Doğru mudur acabaaa?

mr.peops

Üye
kanka ne hasatı bence hasat icin erken someklerin arasindan karsıyı goruyosun bence en azindan 1 hafta daha bekle oda en az

Ü

Üye silindi 22665

Guest

Kankalar selam. İlk hasadım olduğu için çok cahilim lütfen tutun elimden. Tohum köfteci tohumu. Şu an durumları böyle. Mikroskop yok. Hasat zamanı gelmiş midir yardımcı olur musunuz? Eğer tamamdır kanka hasat zamanı gelmiş derseniz sanırım flushlayıp toprak kuruyana kadar bekliyorum. Sonra baltayı vurup karanlıkta kuruyana kadar bekletiyorum. Doğru mudur acabaaa?
Kanka karanlıkta değil ışık altında kurutuyorsun toprağı sonra karanlık

Lucky

Müptezel
Bende öyle gördüm hasatı gecmiş hatta 2 ncı resimde muz degilde ercikler var hermada olmuş gibi geldi bana Kanka

esrarii

Müptezel
tricom üretmeye yeni başlamış , karanlık filan hep tricom için. 12 net karanlık dönemi 13 saat kapkaranlık devam et bi süre bence

Nymphetamine

Yeni üye
Kankalar valla herkese tek tek teşekkür eder a herkes farklı bir şey söyledi ben iptal oldum :D Mikroskop mu sipariş edeyim daha iyi anlamak için? Sipariş gelene kadar çöp olmaz değil mi benim kızlar?

mr.peops

Üye
yok kanka sömeklerin şişmemiş sadece tricom en net çözüm 5 gün geç hasat sana bişey kaybettirmez erken hasattan iyidir en kötü kafası biraz daha ağır olur o kadar

Legend86

Müptezel
Bu ağaç bir tuhaf geldi bana, sömek şişmemiş ama pistiller kızarmış, sanki çiçeğin 2. Haftaları gibi duruyor, sanki bir sorun yaşamışda pistiller kızarmış, sömeğe geçememiş, değişik

Nymphetamine

Yeni üye
Bu ağaç bir tuhaf geldi bana, sömek şişmemiş ama pistiller kızarmış, sanki çiçeğin 2. Haftaları gibi duruyor, sanki bir sorun yaşamışda pistiller kızarmış, sömeğe geçememiş, değişik
Kanka ilk hasadım olduğu deneme hasadı yapayım dedim pek masraf yapmadım belki someklerin sismemesi bununla alakalıdır. Toprak normal bahçe toprağı, ekstra gübre vermedim, ışık yetersiz. Bitki iyi beslenemediği için belki de sömekler şismemistir.

Nymphetamine

Yeni üye
Selam kankalar. Şöyle bir yeni konu açtım. Bir göz atabilirseniz sevinirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead higthead:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
    +1
  • higthead higthead:
    *** hahahaha ****** *** ***** ****** ********* ***** hahahaha *** hahahaha*** ***** ********** *** ********* **** hahahaha* **** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ** ********* hahahaha***** ****** ****** ** hahahaha ********
  • G gokzn:
    ***** ***** ******** ******* ******* ****** **** ***** **** *** hahahaha ******
  • G gokzn:
  • G gokzn:
    ******** ******* ******* hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** *** ***** *** ** *** *** ********** ******* ******* ********* *** * *** ******* ****** *** ********** ********* **** hahahaha ******* ******* *** ******* ****** *** ******** *** ***** ******** ******* ********
  • higthead higthead:
    *** *** ******** **** **** ******** ****** ****** *** *** * **** ******* *** ******* ****** *** ***** ******** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ****** ******** ******** *** ********* ****** hahahaha**** ****** *** ******* ********* *** ******* ********** hahahaha* ** ******* ***** ********* **** *** * ********* ********** ********** ****** **** **** ******** ******** hahahaha***
  • higthead higthead:
    hahahaha ****** ********** **** **** hahahaha** ********** ******* ******* ** ****** ********* ***** **** ******* **** hahahaha** ******* ******* ****** **** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** hahahaha** ********* **** ***** hahahaha**** *** ******** hahahaha* ********** hahahaha** hahahaha* *** ******** hahahaha* ** ********** ***** **** ***** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ******* *** ********** ****** ****** **** ******* **** hahahaha******
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** ******** ********** ********** *** ********* ** ******** ****** hahahaha* ********* ****** ***** ******* ******* hahahaha* ******* hahahaha**** ******* ***** ******* ******
  • G gokzn:
    ****** hahahaha ***** ****** **** *** ******** *********
  • G gokzn:
    ***** ***** **** **** ******* ****** ***** *** ******* **** **
    +1
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** ********* **** ********* ***** ******** ***** ********** ****** ******** **** **** ********* ***** ********** *** ** ****** ********** ******* *** ***** ********
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** ********** ***** **** **** ******* ****** ***** *** ******* **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ****** **
    +1
  • yoqyaa yoqyaa:
    **
  • D despacito:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ** ***