Hasat etmeli mi?

Mary1408

Yeni üye
Pistillere bakarak hasat etmeli mi anlayamadım diğer yöntemler için gerekli araçlarım yok 90günlük auto bitki

Mary1408

Yeni üye
Bunlarda gün ışığında çektiğim fotoğraflar sanırım flush a geç kaldım eğer hasat vaktini geçmiş isem flus atmadan kesmelimiyim artık .

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka tricom durumuna bakmadan net birşey söyleyemeyiz ama pistiller fazlasıyla olmuş gıbı , tricomlarada telefona free 60 x zoom falan ındır kanka öyle dene ama tahmınımce bunun hasatı geldı ama tricom görmek lazım

Mary1408

Yeni üye
Kanka tricom durumuna bakmadan net birşey söyleyemeyiz ama pistiller fazlasıyla olmuş gıbı , tricomlarada telefona free 60 x zoom falan ındır kanka öyle dene ama tahmınımce bunun hasatı geldı ama tricom görmek lazım
Peki kankacım flush atıp mı hasat etmeliyim yoksa o kadar bile beklemeden hemen kes mi dersin eğer ki gelmişsse hasat vakti diye soruyorum

Ü

Üye silindi 16048

Guest
Peki kankacım flush atıp mı hasat etmeliyim yoksa o kadar bile beklemeden hemen kes mi dersin eğer ki gelmişsse hasat vakti diye soruyorum
Flush Yap Kanka Kes Gübreni Keçi Boynuzu Pekmezli Suya Başla 4 5 Sulama Yap Yapraklar Sararsın Biraz

novicegrow

Yeni üye
Bunlarda gün ışığında çektiğim fotoğraflar sanırım flush a geç kaldım eğer hasat vaktini geçmiş isem flus atmadan kesmelimiyim artık .
Kaçıncı gün?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ******* ********* hahahaha******** ********* * ** **** ** hahahaha ******* *** ********** hahahahahahahaha********** ****** ****** ***** *****
  • C clackster:
    ******* hahahaha ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ********** **** hahahaha ** *** ** ** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ****** *** ***** **** ********** ********* *** ***** ***** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** * hahahaha* ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ******* ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    hahahaha *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** *** ******* hahahaha*** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ***** ** ** ********* ** ********** *** hahahaha**** ********* ***** ******** * **** *** ********* ********* hahahaha******* ****** hahahaha** *** hahahaha ********* *** ********** ***** ******** ********* ****** ***** ******* *** ****** ***** *** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ********* ***** ** ******* ** ***** ********* ********** ***** ** ****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • G Groww:
    ******* ********* ***** ** ******* ** ***** ********* ********** ***** ** **** ********** ****** ****** ****** ********** ****
  • G Groww:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha**** ****** ****** ****** ********** ****
    Bandaleros Bandaleros: hahahahahahahahahahahaha**** ****** ****** ****** ********** ****