Hasat edilirmi?

copperfield

Yeni üye
Sevgili forum Ahalisi, çok degerli üstadlarim
Outdoor bebisimin büyüteçle görüntüsünü bulabilirsiniz
Hasata daha bi 10 günü var gibi geliyor bana. Siz ne düsünüyorsunuz? Resim’i basta yukleyemedim. Altta cevapta bulabilirsiniz

Son düzenleme:
Kanka sadece ışık kırılmaları var fotoda birşey belli olmuyo daha net çekmen lazım. Ya da gözle kendin takip et trikomlar şeffaf halden rakı beyazı haline dönmesi lazım calxlerde de üç beş amber renk yakaladığın zaman alabilirsin karanlığa

copperfield

Yeni üye
@Lemonhazelover somegin ve buyutecin fotolarini yukledim birde trikomlarin sefaf-hafif gri oldugunu varsayarsak gübre vermeyi birakmalimiyim? (Ciceklenme basladigindna beri haftada bir sivi yarasa gubresi veriyorum)

Yok kanka gübreyi son haftaya kadar devam edebilirsin ama en son bi flush atarsın varsa keçiboynuzu özüyle sonra alır karanlığa 72 saat sonra kesersin (soğuk sıkım). Ama trikomları sen muhtemelen gözle daha net görüyosundur takip t kanka full rakı beyazı olcak 3-5 amber görünce flush atıp alırsın karanlığa

copperfield

Yeni üye
Yok kanka gübreyi son haftaya kadar devam edebilirsin ama en son bi flush atarsın varsa keçiboynuzu özüyle sonra alır karanlığa 72 saat sonra kesersin (soğuk sıkım). Ama trikomları sen muhtemelen gözle daha net görüyosundur takip t kanka full rakı beyazı olcak 3-5 amber görünce flush atıp alırsın karanlığa
@Lemonhazelover Tesekkur ederim kardesim. Tatmin edici müthis cevaplar. Son bisey sorabilirmiyim. Malum harvest yaklasiyo sabretmek zor. :) Genel yapacagim hasati beklemeden Tek bir dali kesip kurutsam bitkinin geneline zarar vermis olurmuyum?

@Lemonhazelover Tesekkur ederim kardesim. Tatmin edici müthis cevaplar. Son bisey sorabilirmiyim. Malum harvest yaklasiyo sabretmek zor. :) Genel yapacagim hasati beklemeden Tek bir dali kesip kurutsam bitkinin geneline zarar vermis olurmuyum?
Yani bitki stres yaşayabilir hasadı bi kaç gün ileri atabilir onun dışında çok ciddi bi problem olmaz tırtık alabilirsin kanka

Legend86

Müptezel
Zoom cihazında ayar var o ayarı son x e kadar götürürsen hafif uzak mesafe bakmalısın x i düşürürsen merceğine kelleyi yapıştır hafif milimetrik ileri geri oynarsan net görebilirsin ben ışıklı mini 100x kullanıyorum ayarım 60x civarı yapışıyorum kelleye bütün calyxler karşımda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B burap1:
  • B burap1:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
    Night owl Night owl: ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******