Hasat almalımıyım.

Ufeke

Yeni üye
Türü ne bilmiyorum. 5 adet amnezia haze almistim 2 si cöp olmustu 2 si tutmuştu. Buda cok uzun zaman fidan halde kaldi. Diğer ikisi çiceklenmeye girmişti bu hala fidandı sonra ne olduysa birden şaha kalktı büyüdü. Sömekler ele geliyor içi dolu baya dokununca ağırlığını hissediyorum fakat tricomlar şu üstündeki turuncu tüy gibi şeyler çok az diğer bitkilerimde nerdeyse yarisindan fazlası turuncuydu bunun en fazla %30 u turuncu acik havada olmasina ragmen kokusunu hissedebiliyorum. Son 2 haftadır yapraklari sararip soldu döküldü ama meyveler hâla diri canlı. Acaba hasat almalımıyım yoksa beklemelimiyim.

Shantii

Kıdemli Üye
Saklayacağım diye sömek sayısını azaltmış tilki kuyruğuna da neden olmuşsun. 1 hafta daha bekleyerek hasat alabilirsin sömek sayın az olduğu için hepsi hemen olgunlaşmış

Ufeke

Yeni üye
@Mordecai 1hafta önce en altindan bi somek tirktiklamistim üstünde zerre turunculuk yoktu hizlidan kuruttum ictim yani kafasi yok desen olmaz var desen olmaz bi kıvamdaydı .

Ufeke

Yeni üye
@Shantii tilki kuyrugu ne demek kanka ? Bu arada bu sekil dışında baska yetistirmem imkansiz kanka tuvalet giderinde catida yetistiriyorum iki tuğla arasina ip bagladim saksilari ipe bagladim assagi sarkittim her seferinde ustler guzel alttlar bomboş oluyor ama yapcak bise yok hic yoktan iyidir diye yapıyorum.

muadip

Müptezel
@Shantii tilki kuyrugu ne demek kanka ? Bu arada bu sekil dışında baska yetistirmem imkansiz kanka tuvalet giderinde catida yetistiriyorum iki tuğla arasina ip bagladim saksilari ipe bagladim assagi sarkittim her seferinde ustler guzel alttlar bomboş oluyor ama yapcak bise yok hic yoktan iyidir diye yapıyorum.
Kanka seni tebrik ediyorum. Emeğine sağlık.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G gardastohumlazim:
    hahahaha****** ******** ********** *** ********** **** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ******* ** ****** *** ****** * **** ***** ** *** ****** ** ***** *********
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha****** ******** ********** *** ********** **** ** *** ******* ***** *****
    +1
  • muadip muadip:
    ********* ****** **** hahahahahahahaha**
    +1
    ***** *** hahahaha*** ******* ******* ******* hahahaha ** ***** ****** ***** hahahaha**** *****
    +1
  • deyorke deyorke:
    ********* ****** **** ** ******** ****** hahahaha** **
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    ********* ** ***** ****** ***** hahahaha**** ***** ******** ******** ***** ******** ********* **
    ******** ******** ***** ******** ********* ** ******** ********* **** ********** ***** *****
  • W WindySideTR:
    hahahaha** *******
    +2
  • muadip muadip:
    ******* ******* ***** ******** ****** hahahaha** **
  • deyorke deyorke:
    ********* **** ***** ******** hahahaha ********* ***** ****** *** ***** **** ******* ***** *** ******* ****** ******* **

+1
  • muadip muadip:
  • A ax-b:
    ***** ********** ****** ****** * ********** *** * hahahaha hahahaha** * *** * ***** ****** ***** hahahaha**** ***** *** hahahaha******* hahahaha****
    ********* **** ***** ******** hahahaha ********* ***** ****** *** ***** **** ******* ***** *** ******* ****** ******* ** ***** ***** ******** ********* ********* ** ** ********** ******** ****** *** ****** * ******** ****** **
  • A ax-b:
    *** *** ***** ******* ** ***** ** ****** ***** ***** ******** ********* ********* ** ** ********** ******** ****** *** ****** * ******** ****** **
    ***** ********** ****** ****** * ********** *** * hahahaha hahahaha** * *** * ***** ****** ***** hahahaha**** ***** *** hahahaha******* hahahaha**** * ***** ******* hahahaha* ***** *** ** *** ** ***** hahahaha ******** ******* ******* ****** ** **** hahahaha* **** ****** ****
  • G ghostt7:
    *** ****** ***** *** ******* ***** **
  • A ax-b:
    ***** ****** ********** hahahaha*** * ***** ******* hahahaha* ***** *** ** *** ** ***** hahahaha ******** ******* ******* ****** ** **** hahahaha* **** ****** ****
  • W WindySideTR:
    ******** ******* ***** ***** ********* hahahaha* ********* *******
  • G ghostt7:
  • deyorke deyorke:
    **** *** *** ***** ****** ***** ***** ********** ******* ****** * ***** ***** ******** ***** ***** ******** ********* ********* ** ** ********** ******** ****** *** ****** * ******** ****** **
    *** *** ***** ******* ** ***** ** ****** ******* hahahaha **** ******* ***** **** *** ****** ********** *** **** ******* hahahaha ********* **** ** ****** ******* ****** ***** ********* ** ***** ******** **** ** *** **** ***** ** ****** ****** hahahaha ****** *** ******* ***** ******
    Lemonhazelover Lemonhazelover: *** *** ***** ******* ** ***** ** ****** ******* hahahaha **** ******* ***** **** *** ******...