Harvest master LED

Ü

Üye silindi 22479

Guest
kanka fıyat performans urunu degıller ya arkadasın dedıgı gıbı mars hydro al ya da quantum board aliden bulabılırsın ya da sarı sıte guvenılır satıcılardan ama elden al oradan alırsan

Mr_Nice

Yeni üye
Ben Harvest Master Pro 330 kullanıyorum çok memnunum 3 yıl garantisi var, Mars falan alma çok dandik , arkadaşlarımda var birisi 1 yıl sonra bozuldu diğerinin hasat çok az şimdi kullanmıyorlar bile

Mr_Nice

Yeni üye
Kankalar bu growkentteki harvest master ledler nasıldır bilgisi olan var mı ?

Burda harvesr master pro 175 performansı var arkadaş çok iyi sonuç almış 3 yıl garanti de cabası çin mallarından uzak dur bence

Tonymontona44

Yeni üye
Kankalar bu growkentteki harvest master ledler nasıldır bilgisi olan var mı ?
Bence gayet başarılı bi ürün piyasada olan diğer ürünler daha az fiyatda satılıyor başka biryerden almak istesen yarı fiyatına düşüyo sence bununda bi etkisi yokmu aldığın diğer türlü aldığın led 175 wattın hepsini bitkiye yönlendirmiyo yakıyo ama neye yakıyo dediğin ürün 250 watt hps değerinde bi ürün

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********