Hangi ışığı tercih etmeliyim?

soulcast

Yeni üye
arkadaslar 80x180 kabinime yeni bir ışık almak istiyorum. Işığım çift spektrum 150w olduğu için istediğim verimi alamıyorum ve elektrik faturası çok fazla geliyor. ışık için 3000 tl civarı bi bütçe ayırdım, 300w-400w led ışık işimi görür diye düşünüyorum. Işık için önereceğiniz markalar ve satın alabileceğim kaynakları yeşillendirirseniz çok sevinirim, herkese iyi forumlar.

deyorke

Moderator
arkadaslar 80x180 kabinime yeni bir ışık almak istiyorum. Işığım çift spektrum 150w olduğu için istediğim verimi alamıyorum ve elektrik faturası çok fazla geliyor. ışık için 3000 tl civarı bi bütçe ayırdım, 300w-400w led ışık işimi görür diye düşünüyorum. Işık için önereceğiniz markalar ve satın alabileceğim kaynakları yeşillendirirseniz çok sevinirim, herkese iyi forumlar.
Selam knk buraya bakmanı tafsiye ederim ilgili arkadaşları da burdan bulabilirsin Sağlıklı bol hasatların olur inşallah

soulcast

Yeni üye
Selam knk buraya bakmanı tafsiye ederim ilgili arkadaşları da burdan bulabilirsin Sağlıklı bol hasatların olur inşallah
teşekkürler brom kralsın

Melez

Müptezel
3000 tl civarina bisey bulamazsn kanka adam akilli ustune ekleyip sponsordan quantum board al onun disi cob alirsn o parayada onumuz yaz isi problemin olur

Tommy vercetti

Müptezel
Kanka 3 bin tl bütçe ile cob led alabilirsin o alana yeticek cob ledi alabilirmisin bilmiyoru. Kendim cob kullanıcısı olarak cob alırsan çok pişman olucağını belirtmek isterim. Bütçeni biraz daha yükseltebilirsen sömeklerini coşturucak daha üst düzey ışık alabilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ******* ****** **** ***** ** ** **** *** *** *** **** ******** ** ****** ***** ****** ********** ***
  • B biggie34_:
    **** hahahaha
  • B biggie34_:
    ** ***** ****** ******* ***** **
  • S sefilzenci:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ********** ***** ******** ***** **** *** *** **** *** *** **** hahahaha*** ********** ****** ***** *** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** **** hahahaha*** ******** *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** ********* ***** **** ******* ***** **** ******
    ******** ***** ****** *** **** ******** **** ******* **** ********** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** *********
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    hahahahahahahahahahahaha*
  • S sefilzenci:
    hahahaha ******* ******* ******* hahahaha*** ******** ********** **** ********* **** ******* hahahaha*
    ****** **** ***** ******** *** ****** ********** ***** * **** ********** hahahaha*
    ***** * ****** ***** * **** ***** ***** hahahahahahahahahahahaha***
    +1
    +1
    +1
    Tommy vercetti Tommy vercetti: ****** ****** +1