Hafif gübre yanığı sorunu

Zembilli

Yeni üye
Merhaba müptezel kankalar auto diye ektiğim ama photo çıkan 1 Blue dream 1 lemon og görseldede göründüğü gibi hafif gübre yanığı teşhisi koydum farklı bir durum varsa deneyimli kankalar gübre değil sorun şu derse ona göre hareket edeceğim toprağım plagron bat mix artı solucan gübresi vermikül ve bir miktarda perlit karışımlı Blue dreamın 51. lemon ise 41. günlerini geride bıraktı gübrelerim biobiz grow bloom topmax takvime göre gidiyorum geçen hafta yanıkları görünce altlarından 1 litre çıkana kadar sade sulama yaptım diğer sulamamı 2 lt sade su ile yaptım sorum şu diğer sulamayı nasıl yapmalıyım yaprak uçları hala aynı yarım gübreli su mu yoksa yine sade sulamamı veya yanıklar tamamen bitene kadar sade sulamamı yapmalıyım şimdiden çok teşekkür ederim özellikle @Freew0rm kankama ayrı bir teşekkür ederim :cool:

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Kanka merhaba,iki kere sade sulama yapmışsın zaten tam flush olmasa da bitkinin ana besinlere de ihtiyacı var,daha önce ilerledigin gibi değil de yarım oranlı gübreli devam etmen daha sonrada çiçeğin tepkimesine göre devam etmen en hayırlısı olucak.. Kolaylıklar diliyorum :)

Zembilli

Yeni üye
Kanka merhaba,iki kere sade sulama yapmışsın zaten tam flush olmasa da bitkinin ana besinlere de ihtiyacı var,daha önce ilerledigin gibi değil de yarım oranlı gübreli devam etmen daha sonrada çiçeğin tepkimesine göre devam etmen en hayırlısı olucak.. Kolaylıklar diliyorum :) Anladım kanka bende öyle düşünmüştüm ama emin olamamıştım şimdi emin oldum çok teşekkür ederim kanka bd 52 lemon og 42 günlük oldular yeterince kürlenmiş mis gibi otum var bol bol yesemde bitmiyor içsemde DDD yani hiç acelem yok bu kızları ne zaman 12-12 ye alayım

Ü

Üye silindi 20072

Guest
@Zembilli
Kanka veg süresi senin verdiğin vereceğin egitimlerle doğru orantılı,yani egitim vermezsen toping lst ve yapmazsan fazlaca vegde tutman bir fayda sağlamayacaktır..Yanlış cikmis da olsa uzun dönem sigarayı içmesi de ayrı bi keyftir unutma,hasatin bol olsun ins :)

Zembilli

Yeni üye
@Zembilli
Kanka veg süresi senin verdiğin vereceğin egitimlerle doğru orantılı,yani egitim vermezsen toping lst ve yapmazsan fazlaca vegde tutman bir fayda sağlamayacaktır..Yanlış cikmis da olsa uzun dönem sigarayı içmesi de ayrı bi keyftir unutma,hasatin bol olsun ins :)
kanka acemiyeken auto almak istemişim iyikide uzun dönem çıkmış 1 kez nekadar kopmaya müsait kelle varsa hepisini aldım bir kez daha kelle almayı düşünüyorum iki kelle koparma arasında zaman varmı yoksa yeni kelle görünce koparıyımmı mini bir eğitim yapacağım dalları elektrik kaplosu ile bağlamaya başladım kanka daha önce yarım yamalak deneyimim var ama böylesini ilk kez büyüteceğim acemiliğimi bunlarda atıp diğer yetiştirmede tam eğitim vermeyi uygun gördüm kanka ara ara güncel resim atıp değerli vaktini almak beni çok mutlu eder :cool: dumanının kalitesi hiç düşmesin kanka :cool:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
    P PsyWeed: ****** ********