Growkentte satılan koku giderici ürünler iş görüyor mı

Koku sorunundan dolayı growkentten koku giderici sert krem kutusunda vazelin gibi kokulu kremlere baktım var yaydığı koku ile kokuyu bastırıyor mu 6 bitkim var slh bunu çıkış havalandırmasının hava kanalının sonuna bıraksam çıkan kokuyu bastırır mı ? Veya nasıl bir teknik izlemeliyim. Ürünler baya pahalıymış iş görmezse olmaz tereddütte kaldım

ufleyenkedi

Kıdemli Üye
Koku sorunundan dolayı growkentten koku giderici sert krem kutusunda vazelin gibi kokulu kremlere baktım var yaydığı koku ile kokuyu bastırıyor mu 6 bitkim var slh bunu çıkış havalandırmasının hava kanalının sonuna bıraksam çıkan kokuyu bastırır mı ? Veya nasıl bir teknik izlemeliyim. Ürünler baya pahalıymış iş görmezse olmaz tereddütte kaldım
6 tane bitkinin kokusunu o kremlerle bastıramazsın karbon filtre kullanmak gerekir.

1160 m2 karbon var aka şöyle bir yanlışlık yaptım veg döneminde 1.5 ay açıktı elyafı baya kararmış çiçeğe daha dün aldım koku sorunu yaşarmıyım diye şüphede kaldım bife çıkış fanını attığım yer ile kabin arası 4 metre hava kanalının sonuna veya içine bu jellerden bıraksam ekstra kokunun önü kesilirmi diye ataştırıyorum

ufleyenkedi

Kıdemli Üye
1160 m2 karbon var aka şöyle bir yanlışlık yaptım veg döneminde 1.5 ay açıktı elyafı baya kararmış çiçeğe daha dün aldım koku sorunu yaşarmıyım diye şüphede kaldım bife çıkış fanını attığım yer ile kabin arası 4 metre hava kanalının sonuna veya içine bu jellerden bıraksam ekstra kokunun önü kesilirmi diye ataştırıyorum
Elyaf önemli değil içindeki aktif karbon önemli. Gereksiz 1.5 aylık kullanım olmuş sorun olmaz. Sadece kullanım ömrünü gereksiz kullanmış oldunuz. Tabi karbon filtre markasıda önemli bu arada.

Dr. Karbondan aldım koku sorunu yaşamamak için 150x150 alana 1160 m2 lik karbon aldım bilmiyorum çiçeğe aldık bakalım koku olmaya başlayacak mı kaçıncı haftadan sonra koku yapmaya başlar

handsome38

Yeni üye
koku hiç işe yaramıyor dostum hem pahalı hem çabuk tükeniyor filitre mantıklı ben filitreyle çözdüm boşa para verdim koku gidericilere kolay gelsin

nasa

Doktor
o ürünün amacı karbonun çıkış kanalının oraya koyup karbondan kaçak oluşan kokuları bastırmaktır tek başına kokuyu engelleyemez

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • universesingularity universesingularity:
    *** *** ******* *** hahahaha ****** ***** ********* ** * ** ****** ***** ******* ******** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
    **** *** *** ******* ***** *** ****** **** ** ***** ****** **** ***** ****** * *** ****** ******** **** ***** **** **** ******** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • Coke Coke:
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** **** ******** ** hahahaha ******* ***
  • Coke Coke:
    **
  • bandaleros bandaleros:
    **** * ***** ***** *** ** hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* hahahaha****** ****** ********* ******** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ** ******** ********* ***** hahahaha ** ** hahahaha***** **** *** ***** hahahaha*******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******* ****** ** ****** **** ********* ****** *** ******** ** ******** ***** *** ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ******** ******** hahahaha*** ******* ******* ** hahahaha***
  • Coke Coke:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****** ******** ****** **** ***** ******** ********** *** ** ******** **** ****** ********* **** ******* ** ******** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** ***** ********** ******** ***** ******** ********* ********* **** *** ***** ******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******** ***** ***** ** *** ******** * ** **** ******** *** **** ** *** **** ********* ******** **** ******** ******** hahahaha*** ******* ******* ** hahahaha***
    ******** **** ******** **** ********** ****** hahahaha** ***** ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    VisneliKadayif VisneliKadayif: **** ********** *** ******* ***** ******* ***** ********** ***** ******