Growkent Baskın

torosemre

Yeni üye
Atılan Google earth de bölge cikmiyo knks. Hangi bölgelerde arama yapılıyo var bilen var mi? 1 ay once 4k siparis geçmiştim. Taklaya gelmeyelim.
Belki ilk baskın yiyenlerden biri benim chat bölümüne karakoldan çıkar çıkmaz yazdım tanıyanlar bilir beni yalan konuşmam. Kanka sen yaprağı yedin temizlen bir an önce sicilimde daha bir tane değil yakalanma kavga bile göremezsin, gümlettiler.
gelen polisler tanıdıktı yakıştırmadım hiç beklemezdim dedi o kadar söylüyorum sen anla a***mı s****ceklerdi zar zor kurtuldum. Konular açılmadan önce baskın yedim emin ol. Ve Bıraktım içmiyorum growumda yok umrumda değil her koyun kendi bacağından asılacak diyorum ve
Sicil temizse problem yok sanırım bi ton insan alışveriş yapıyodur sonuçta hepsinin evlerine gidecek halleri yok ya.
böyle diyenleri daha net ve şeffaf bir şekilde beceriyorlar. Durumun ciddiyetini o karakola gittiğinde psikolojik baskıyla birşey anlatamayacak modda anlarsın ne bayıltanlar gördük bayıltanseven kardeş

Son düzenleme:
Belki ilk baskın yiyenlerden biri benim chat bölümüne karakoldan çıkar çıkmaz yazdım tanıyanlar bilir beni yalan konuşmam. Kanka sen yaprağı yedin temizlen bir an önce sicilimde daha bir tane değil yakalanma kavga bile göremezsin, gümlettiler.
gelen polisler tanıdıktı yakıştırmadım hiç beklemezdim dedi o kadar söylüyorum sen anla a***mı s****ceklerdi zar zor kurtuldum. Konular açılmadan önce baskın yedim emin ol. Ve Bıraktım içmiyorum growumda yok umrumda değil her koyun kendi bacağından asılacak diyorum ve

böyle diyenleri daha net ve şeffaf bir şekilde beceriyorlar. Durumun ciddiyetini o karakola gittiğinde psikolojik baskıyla birşey anlatamayacak modda anlarsın ne bayıltanlar gördük bayıltanseven kardeş
Kardeş evde ne cıktı senin yüklü miktardami çıktı

torosemre

Yeni üye
arkadaşlar, polisleri gözünüzde fazla büyütmeyin. bu adamlar hukuka aykırı arama nedeniyle 40 - 50 kilo eroin ile yakalanan adamın beraatine neden oluyorlar. çok merak ediyorsanız şehrinizdeki ağır ceza mahkemelerinin bulunduğu adliyede seyirci yerine geçin ve izleyin. üstün insan vasfı verdiğiniz polislerin ve savcıların yaptığı hukuk aykırı eylemler ve işlemler nedeniyle ne tür delillerin güme gittiğini ve hükme esas alınamadığını görün.

polisler düşündüğünüz kadar araca ve elemana sahip değiller. "isteseler 2 dakikada bulurlar" diye bir şey yok. yakalanan insanlar ya düpedüz salak oldukları için yakalanıyor ya da ihbar ediliyor. hatta en büyük patlama sebebi ihbar. polisin kendi çabası yakalanma sebeplerinde listenin bayağı altında. polisler wall hack kullanmıyor ki kapalı dört duvarın içini görsün. bu dünyada silkroad'ın kurucusunu bile FBI adamın kendi aptallığı sayesinde yakalayabildi. polislerin sizi fark etmesi için büyük oynamanız lazım. büyük oynayan büyük iz bırakır.

kimse growkent gibi yerlerin kendi müşterilerini satacağını düşünmemişti o kadar. buradan da ders alındı.
TEK GROWKENT VE SPONSOR DIŞINDA TEK BİR SİPARİŞİMİ GÖREMEZSİN. Açıkçası sponsora güveniyorum. Bunun akıllılıkla alakası yok. Polislerden aynı senin gibi zeki olduğumu düşünüyordum. Tüm polisler bizi biliyor yeri ve zamanı geldiğinde baskın yapıyor. Yakında gümlersin bizlerde torbacı değiliz işimizde gücümüzde 10-15 yıllık bireysel içiciyiz torbacıdan alırdım güzel türler asla grow yetiştirmedim sevmeyenimde yok içtiğimi bilende yok. daha tam sipariş verdim 2-3 ay sonra gümledim allahtan başlamadım . Bazen hangi ülkede yaşadığınızı anlayın. Böyle konuşanlara sinir oluyorum. Millette şu algıyı kim yarattıysa sicil temizse gelmezler falan filan. Hiç. Bi bok bildikleri yok götnden uyduruyolar. Bireysel içiciyim kimsenin haberi yoktu. Buda burada kalsın. Diplomatik git istediğin kadar inanmazlar.
Kardeş evde ne cıktı senin yüklü miktardami çıktı
Yok bro az 25gr çıktı ama psikolojik baskı çok fazlaydı sicilim temiz. Takibe asla yaşadığım yerde düşmedim içtiğimi bilen yok doğru dürüst. Siteler bizi takibe düşürdü.

Ü

Üye silindi 899

Guest
Geçen seneki gibi organize bir baskın değil belli ki bu. Tespit edilen birkaç kişiyi patlattılar anladığım kadarıyla. Fatura olayı da şöyle oluyor; devletin bizzat gidip görüşmesine gerek yok. Biz nasıl e-fatura da olsan e-arşiv de olsan tüm kesilen faturaları GİB'e gönderiyorsak; devlettte istediği firmanın kestiği faturaları buradan çıkartabilir.

TEK GROWKENT VE SPONSOR DIŞINDA TEK BİR SİPARİŞİMİ GÖREMEZSİN. Açıkçası sponsora güveniyorum. Bunun akıllılıkla alakası yok. Polislerden aynı senin gibi zeki olduğumu düşünüyordum. Tüm polisler bizi biliyor yeri ve zamanı geldiğinde baskın yapıyor. Yakında gümlersin bizlerde torbacı değiliz işimizde gücümüzde 10-15 yıllık bireysel içiciyiz torbacıdan alırdım güzel türler asla grow yetiştirmedim sevmeyenimde yok içtiğimi bilende yok. daha tam sipariş verdim 2-3 ay sonra gümledim allahtan başlamadım . Bazen hangi ülkede yaşadığınızı anlayın. Böyle konuşanlara sinir oluyorum. Millette şu algıyı kim yarattıysa sicil temizse gelmezler falan filan. Hiç. Bi bok bildikleri yok götnden uyduruyolar. Bireysel içiciyim kimsenin haberi yoktu. Buda burada kalsın. Diplomatik git istediğin kadar inanmazlar.

Yok bro az 25gr çıktı ama psikolojik baskı çok fazlaydı sicilim temiz. Takibe asla yaşadığım yerde düşmedim içtiğimi bilen yok doğru dürüst. Siteler bizi takibe düşürdü.
Gecmiş olsun

sonuç itibariyle kimseye söylememe, satış yapmama ve kokuyu engelleme kurallarına uyulup bir de kayıtlara geçecek şekilde alışveriş yapılmazsa bir problem yaşanmaz. görülen o ki 5000 yıllık devlet aklı seçim öncesi dünyanın en zararsız kesimi olan growerlarla uğraşıp "biz iş başındayız 31" deme peşinde.

sponsor nedeniyle gümlemeyiz diye düşünüyorum. bir de elektrozoom var tabii.

Moderatör tarafında düzenlendi:

zbambam

Kıdemli Üye

ne kadarlık alışveriş yapmıştın?

Coban

Üye
sabaha karşı bir arkadaşımın başına gelen olay(gerçekten arkadasım )

Sabaha karşı toplamda 7 polisin arkadaşımın evine baskın yapıp magicplanet ve growkent faturalarını gösterip evinde arama yapmışlar arkadaşım ise ocak ayında yani neredeyse 1 sene önce sadece gübre almış evi aramışlar bir şey bulamamışlar aynı saatler de çocuğun 20 km ileride ki köy evine de jandarma baskın gerçekleştirmiş orada da bir şey bulamamışlar . Herkes kendisine dikkat etsin
Dostum şunu merak ediyorum. Diyelim ki amcalar geldi. Evde gübre, tohum, hasat vs hiçbir şey bulamadılar. Aynı arkadaşının başına gelen olay gibi. Amcalar faturaları gösterdiğinde ne dedi peki? Veya ne amaçla bu gübreleri aldın diye bir soruyla karşılaşırsak ne cevap vermeliyiz? Domates biber ekiyorum demek çok amatörce.

Coban

Üye
Siparişi vereli 2.5 ay oluyor sistemi bozayım mı kankalar ne önerirsiniz tripteyiz
Sana kalmış dostum. Ben sistemi kuralı 1 ay olmuştu çok tribe girdim ve bozdum. Şimdi sana bozma deriz sıkıntı olur, boz deriz boşuna bozmuş olursun. Bu kararı kendin alman en doğrusu. Baskın yiyen arkadaş en azından hangi ildeydi onu bilseydik iyi olurdu bizim için. Küçük şehir mi büyük şehir mi vs.

Coban

Üye
Magicplant sipariş aşamasındaki kullanım sözleşmesinde şöyle bir madde yer alıyor.

Magicplant.net tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır.Bu kullanım koşullarına veya web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu , MagicPlant 'ın giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

acemikeçi

Yeni üye
arkadaşlar bende growkentten urbangarden dan sipariş verdim hatta yeni kendi adresime kendi kartımla evde 2 kök kızım var ama sicilim tertemiz şuan korktum sizce ne yapmalıyım kesip atayım mı ? bu baskın olanların sicilleri nasılmış ortak yönlerini bulalım öğrenelim

kurumedya

Yeni üye
Arkadaşlar selam herkese, ben tatildeyken ikametgah adresime baskın yapmışlar 8-9 ay önceki alışverişden dolayı sanırım. İhbar var diyip evi aramışlar. Growdan online bir şeyler almıştım ama vazgeçip yapmadım zamanında. Hiçbir şey bulamamışlar sadece aileme, "geldiğinde ifade için uğrasın" demişler. Avukatım idrar testi de yapılabileceğini söyledi. Böyle bir durumda test yaparlar mı bilgisi olan var mı? 4 yıl önce dışarda içerken yakalanıp sadece imza ve seminer olan bir denetim geçirdim. O zaman herhangi bir test vermedim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ***** * ********** *** ******* hahahaha* ********* ***** ***** ** ********** ******* ******* **** ***** ***** ** ******** ******** ****** ** ******** **** ******* ****** ******** ********* ****** ****** ***
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    * ********* *** ***** ****** ** ***** *
  • F FISCUHARA:
    ** *** hahahaha* ******** ***** ******** hahahaha***** ******** hahahaha****** *** **** ** ***** ********
  • F FISCUHARA:
    **** **** hahahaha*** ****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ******* ********* ******* ** *** hahahaha* ******** ***** ******** hahahaha***** ******** hahahaha****** *** **** ** ***** ********
    +1
  • M merto1835:
    ******** hahahaha ***** hahahaha *** * * **** **** *** *** *** ** ***** hahahaha**** * ********** *** ******* hahahaha* ********* ***** ***** **
    +1
  • E ErdemRS6:
  • F FISCUHARA:
  • F FISCUHARA:
  • E ErdemRS6:
    ******** ******** ******** * ***** ***** ***** ******* ******** ******* **** ******* ***** ****** **** ******** *********
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha *******
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* ******** hahahahahahahaha******* *******
    +1
  • M Mpt77:
    +1
  • needrich10 needrich10: