Growkent Baskın

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Öyle usta benimde kimse bilmiyor eşim ve annem dışında zaten kendi evimde de yetiştirmiyorum ayrıca ilk acemilik zamanımda haberim yoktu tabi o zamanlar sponsor diye growkentten aldım kredi kartım ile gübreleri ama kendi adresime değil başka adrese oda kulağıma küpe oldu ilk ve sondu. TELEFON TRAFİĞİ , SATICILIK , GEVEZELİK yapmadığımız sürece herhangi bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum:)
hiçbişey olmaz kankaaaammm, hiçbir savcı yarı emin olmadan arama emrini imzalamaz, asla.. aynen bu gizlilikte devam, ve benimki de evde değil ;)

Burda yazılanları okuyorum gerçekten çok güldüm bir insan bilgisiz olabilir ama milleti yanlış yönlendirmek nedir herkez kendine dikkat etsin vs.. Bu konuyu buraya bırakıyorum size gercek ve doğru bilgileri vericem admin sende istersen sabitlersin arkadaşlar 1 cisi evde grow yaparken 2 şekilde yakakınırsınız elektirik faturanız ortalama nın cok üzerinde gelir yani evinize her ay 300 tl elektirik faturası geliyorsa ve birden 2 ay boyunca 1300 ve takip eden aylar 1500 gibi devam ederse elektrik idaresi bu bilgileri kolluk kuvvetlerine söylüyor evde aşırı yüklenme var kontrol edin diye eğer ve kolluk kuvveti savcıdan mutlaka izin alıp eve gelip bakabilir tekrar söylüyorum savcıdan izin alması lazım gelelim growkent olayına eğer adli siciliniz bozuksa daha önce esrar satmaktan veya grow yapmaktan yakalandıysanız geçmiş olsun artık iç işleri bakanlığından fişlemiş sayılıyorsunuz cezaevine girip cıkmanız sizi temize cıkarmaz artık emniyet için potansiyel satıcı veya tekrar bu işleri yapılır gözüyle bakıkuyorsunuz bunuda bşr kenara not edin artık emniyet sizin bu fişlemiş belgenize istedigini yapabilir nemi yapar eğer sabıkalıysanız bu bilgilerle growkent v.s bunun gibi sitelerden sizin tc kimlik numaranızı verip buradan alışveriş yaptımı yaptıysa hangi adres diye sorup alabilir burda bşr çok arkadaş growkent bok atmış yok birdaha almam şöyle sahtekar vs. Arkadaşlar growkent sitesine girin gizlilik sözleşmesinş okuyun adamlar açık ve net yazmış zaten sabıkanız varsa biz bu bilgileri kolluk kuvvetleri istediği zaman paylaşmak zorundayız diye sadece growkent degil aklınıza gelecek her yerden emniyet veya jandarma bu bilgileri isteyebilir vermem diye birşey yok bunuda aklınıza yazın artık sistem değişti teknoloji gelişti emniyet potansiyel suçluları elinde olan belgelerle arayıp bulma yetkisibe sahip burdaki tek önemli nokta aranızda uyuşturucudan yakalanmış hüküm giymiş grow yaparken yakalanmış varsa mümkünse hiç bir yerden alışveriş yapmasın grow için hemen gelip alırlar cünkü net söylüyorum alırlar çünkü siz artık devletin gözünde potansiyel torbacısınız taki 10 yıl sonunda bu kayıtlar silinir hayatında sigaradan hiç yakalanmamış hüküm giymemiş kardeşlerim gönül rahatlığıyla alış veriş yapıp grow yapabilirsiniz tekrar söylüyorum adli siciliniz bozuksa mümkünse bu siteye bile girmeyin insanları yalandan yere tribe sokmayın adli sicili temiz insanlar istedigi siteden istedigi alışveriş yapar yıllardır usulüyle yapan insanlar var hiç bir polis gelip almadı benden tavsiye agzınızı sıkı tutun 2 kişinin bildiği sır değildir 1 veya 2 agaçtan fazla Ekim yapmayın elektrik faturasına çok dikkat edin sevgililer saygılar
10 yıl sonra falan silinmez 5 yıl sonra arşive düşer 80 yıl sonra yada kişi ölürse arşivdende silinir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • S sodamoda:
    ********** hahahaha
    S sodamoda: ********** hahahaha