Grower arkadaşlar destek ve bilgilerinize ihtiyacım var

UFUK...

Kıdemli Üye
cok sagol kanka hala arastirmaya devam ediyorum hazir yakalamisken sorayim. ev kucuk sicaklik zaten sorun yazin 28-30 derece normal oda sicakligi ben vantilatorle takiliyorum. kabin 80 80 180 olacak. iki belki max uc bitki bakmayi dusunuyorum. hasat zamanlarini ayri denk getirmeyi istedigim icin hps ile falan ugrasmak istemiyorum donemler arasi lamba degistirip cicekleri bozmamak icin. ledlere kafam cok yatiyor ama yabanci forumlarda 90'lardan oldschool yapanlarin hepsi ledlere dusman gozuyle bakiyolar. resin koku hasat bollugu thc acisindan hps ledleri ezer gecer diyolar. sence benim ihtiyacim icin nasil bir isik almaliyim fazla hasatta gozum yok. keyifciyim corbacidan 2.5 alip iki hafta takilirim dusununce aslinda tek bitki bile yeter gibi ama ama haftalik bana 5 gram verebilecek bir grow nasil kurulur yardimci olabilirsen cok sevinirim
Kanka sponsordan gen 5. 250 w sana yeter hem terlik olursa muhatabin olur isik demirbas kanka indirim de varken ara bi konuş sitede yazan fiyatlara takilma kontak kur 5 yil garanti daha ne olsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Tokarev Tokarev:
    ****** ********* ****** ******* *** ****** ***** ***** *** ***** **
  • otaci otaci:
    ****** hahahaha*** ** ******* ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • puslu77 puslu77:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • puslu77 puslu77:
    ***** hahahaha*
  • otaci otaci:
    ******* ****** ******* ***** ***** *** ***** hahahaha** ******** **** ****** ****** ******** ********* ******* ******* ******* ***** ******** ******** **** *********
    +1
  • otaci otaci:
  • otaci otaci:
  • puslu77 puslu77:
    ****** * * ** ********* ********* ***** ********** *** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** *** ** hahahaha** ******* ****** ******* ***** ***** *** ***** hahahaha** ******** **** ****** ****** ******** ********* ******* ******* ******* ***** ******** ******** **** *********
  • Tokarev Tokarev:
    ***** ******** ********** ********* ***** ***** ********* **
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    +1
  • otaci otaci:
    **** hahahaha* **** ** **** ******* ****** ****** ******* ****** * ********* ********** ******* *********
  • otaci otaci:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • otaci otaci:
    ******** ********* **
  • otaci otaci:
    ********* hahahaha* **** ********** ********* hahahaha***
  • Tokarev Tokarev:
    hahahahahahahaha ******** ********** ******** ****** ********** *** **** ********** ***** ******* ****** hahahaha** ********** ********** **** ******** ********
    +1
  • Tokarev Tokarev:
    ****** ******* *** ******* ********* ** ****** ******** ** ****** *** ******* ******* *******
  • otaci otaci:
    **
  • Tokarev Tokarev:
    *** hahahaha** **** **** ****** **** ** ******** ** ***** ********** ********** ****
    Tokarev Tokarev: *** hahahaha** **** **** ****** **** ** ******** ** ***** ********** ********** ****