Growbox malzemeleri nereden temin edilir ?

PsilocybinBoi

Yeni üye
Kendim grow box yapmayı düşünüyorum. Bitki yetiştirme çadırının dış(siyah) ve iç (alüminyum folyo gibi olan)
malzemesini metrelik şekilde nereden temin edebilirim ?

T

tuna

Guest
Grow sitelerinden rahatlıkla bulabilirsin kanka panda film diye geçiyor. Beyaz yüzeyi ışığı yansıtır, siyah kısım içeri ışık girişini engeller. Genelde pvc boru veya başka el emeği ile yapılan grow bokslarda bu film kullanılıyor kanka.

PsilocybinBoi

Yeni üye
Cvp: Growbox malzemeleri nereden temin edilir ?

tuna' Alıntı:
Grow sitelerinden rahatlıkla bulabilirsin kanka panda film diye geçiyor. Beyaz yüzeyi ışığı yansıtır, siyah kısım içeri ışık girişini engeller. Genelde pvc boru veya başka el emeği ile yapılan grow bokslarda bu film kullanılıyor kanka.

Teşekkürler

reaL

Üye
tahta çıtalardan istediğin boyutta iskelet oluştur,karton üzerine aluminyum folyo kapla yada beyaz a boya,kenarlarından çevir,al sana kabin.

Blackbalrog

Yeni üye
Myler kullandım bnde bez dolaba boyutu fazlaydı gelen iskelet aliminyumları küçülttüm içinede myler 1 dolara aliexpresten oldu sana kabin ucuz yollu 50 tl benim merak ettiğim bu kullandığım myler çok ince daha kalın kullanabileceğimiz hatta aliexpresten alabileceğimiz ürün varmıdır ?

PsilocybinBoi

Yeni üye
Cvp: Growbox malzemeleri nereden temin edilir ?

reaL' Alıntı:
tahta çıtalardan istediğin boyutta iskelet oluştur,karton üzerine aluminyum folyo kapla yada beyaz a boya,kenarlarından çevir,al sana kabin.
Kabinin iskeletini falan tahta çitalardan yapıcam zaten, panda film ile kaplicam onuda alüminyum folyoyu pek tercih etmiyordu millet bitkiye ısı verip strese sokuyor diye.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • Avare Avare:
    **
  • Avare Avare:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahahahahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ****** hahahaha *****
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ********
    +1
  • K kiryue0:
  • K kiryue0:
    hahahahahahahaha ***** ********** hahahaha*** ** ******** hahahaha* ******** ******* **** *** ***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ******** *** **** hahahaha*** hahahaha**** ********
  • T Tatata:
    ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* **** **** ******* **** ** hahahaha** hahahaha******* **** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** hahahahahahahaha ***** ********** hahahaha*** ** ******** hahahaha* ******** ******* **** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ******** ***** ****** ***** ********
    Lemonhazelover Lemonhazelover: hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ******** ***** ****** ***** ********