Growa başlıyorum eksiklerim neler ?

Nahita

Üye
İyi forumlar kankalar.Elimde 5xblue devil 5x pink kush 5x lemon og auto ve aşağıdaki malzemelerim var. Döner başlı bir fan alacağım, filemde yok onu kendim elle yapmayı düşünüyorum.

Lemon auto ile başlasam içeriye 1 tane pink atsam ne olur . Aynı growda auto photo yapabilir miyim yoksa blue dream x3 pink kush x1 düşünüyorum. 4 Saksıdan fazlası verimi düşürür diye düşünüp 4 saksı yapmaya karar verdim.

Önerilerinizi fikirlerinizi bekliyorum.

Harvest Master 100x100x180 kabin
Harvest Master Pro RB 440
330 m3 Growsan Karbon Filtre + S&P 240 m3 Sessiz Fan Set
Mini Aksiyel Fan 150 mm/300 m3 - 30w
Biobizz Light Mix 50 litre
Perlit 10 litre
Eazy Plug 12'li
4 tane 15 litre Serapot airs saksi
Saksı Tablası 100x100
Su Sızdırma Tablası 2 Adet 50x50
Canna Rhizotonic 250 ml
Canna Boost 250 ml
Canna Terra Vega 500 ml
Canna Terra Flores 500 ml
Canna Start 500 ml
Canna PK-13/14 250 ml
Mekanik Zaman Saati
Mini Isı Nem Ölçer
Cam Sıvı Ölçüm Bardağı - 50 ml
pH Down 300 ml
1X pH Test Kağıdı
3X Sıvı Ölçüm Pipeti 3 ml
PH ölçüm sıvısı

34Tripp

Üye
Auto photo aynı anda yapma. İlk growsa photo yap topping ve lst araştır. Video izle vs. Sağlam gidersin ilk growda auto üzer çok oynaşıcan bitkiyle

Nahita

Üye
Auto photo aynı anda yapma. İlk growsa photo yap topping ve lst araştır. Video izle vs. Sağlam gidersin ilk growda auto üzer çok oynaşıcan bitkiyle
blue dream ve pink kush aynı anda nasıl olur ? auto biraz daha komplike uzun zamandır takip ediyorum forumu 2 yıldır ara ara okurum şartlar şimdi uygun oldu deneyeceğim bakalım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* hahahaha* **** ********* ***** **********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ****** ** **** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******* ****** ********** ***** hahahaha*** ** ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ** ** ** *** ********* ******** ********* **** ****** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** *** ** ******* hahahaha ********** **** ******
    +1
  • K karaca23:
    *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • K karaca23:
    hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Didrug Didrug:
    ** ****** ****** ******* hahahaha ******** ** ******** hahahaha *******
  • D despotdes:
  • K karaca23:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • K karaca23:
    hahahahahahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ******* ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
    ***** ** hahahaha ***** ***** ********** ********* *** *** hahahaha* ******* ****** ******** ********* * * **** *** ******** ******* **** hahahaha*** hahahaha** hahahaha******
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ***** ******* **** **** *** *** ******* *** **** ********* *** ********** * ****** ********* ********* *** ****** hahahaha **** ******* ** ******* hahahaha* *** **** *** ******** *** *** ********** ******** ***** ******* ***** ******* ***** *** **** **** ****** hahahaha ******* *** ******* ** ******** ** *** *** *** ******** *** **** *** *** ****** ******** **** *** *** **** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha*** ******* **** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ******** ********* ******** ***