Grow yok ama piyasada çok güzel

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Kankalar s a , grow olayı ülkede çok sıkıntı artık saçma sapan grow sitelerinden milletin evi basıldı millet damgalandi bu çok kötü bir mevzu , bende otobüste köpeğe yakalandım denetim aldım işten dolayı 3 kere idrara gittim sonra bir daha gitmedim patladı yakındır mahkemeye çıkmam , normalde çıkardım şimdiye de depremden dolayı ertelinde çok şükür bende ailemde bişe yok ,ben damda bakıyordum growlarimi bilen arkadaşlar vardır ama o da artık sıkıntı drone denilen akbaba öper di bizi zaten denetim patlamışiz ne olacağımiz belli değil üzerine grow mrow yapılmaz, fakat piyasada çok güzel sigaralar var , bugün bı sigara geldi kalite muazzam bundan olsun growla uğraşmaz siniz aha fotosu Diyeceğim o ki dikkat edin artık bu mevzular sicili etkiliyor , hepinizi seviyorum, tirnaginiza taş değmesin

Hadron

Üye
Kankalar s a , grow olayı ülkede çok sıkıntı artık saçma sapan grow sitelerinden milletin evi basıldı millet damgalandi bu çok kötü bir mevzu , bende otobüste köpeğe yakalandım denetim aldım işten dolayı 3 kere idrara gittim sonra bir daha gitmedim patladı yakındır mahkemeye çıkmam , normalde çıkardım şimdiye de depremden dolayı ertelinde çok şükür bende ailemde bişe yok ,ben damda bakıyordum growlarimi bilen arkadaşlar vardır ama o da artık sıkıntı drone denilen akbaba öper di bizi zaten denetim patlamışiz ne olacağımiz belli değil üzerine grow mrow yapılmaz, fakat piyasada çok güzel sigaralar var , bugün bı sigara geldi kalite muazzam bundan olsun growla uğraşmaz siniz aha fotosu Diyeceğim o ki dikkat edin artık bu mevzular sicili etkiliyor , hepinizi seviyorum, tirnaginiza taş değmesin
Sigara efsne duruyor kaç gr var fotoda ve ne kadara mâl oldu

Trefalgar

Kıdemli Üye
Geçmiş olsun kral, aynen öyle dediğin gibi bide ramazan dahada sıkıntı narkolar öpecek adam ariyor :). Fotoya baktım ağzım kurudu ;) afiyet bal seker olsun.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Sigara efsne duruyor kaç gr var fotoda ve ne kadara mâl oldu
Gr vs inan bilmiyorum bir dost indirdi içiyoruz işte , dediğine göre Diyarbakırdan gelmiş yalnız dikkatimi de o çekti artık yerli ekmiyor kimse, herkes mariye dönmüş, he canım 1 tane bongta vuruyon tamam 2 yi almadım yeter dedim

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Geçmiş olsun kral, aynen öyle dediğin gibi bide ramazan dahada sıkıntı narkolar öpecek adam ariyor :). Fotoya baktım ağzım kurudu ;) afiyet bal seker olsun.
Güzel sigara bro böyle olacak hiç yetistirmeyle ugrasmayacan gerek yok tr de inan yaşadığın strese değmiyor, ne zaman hükümete uyuşturucu vs diye yüklenseler , garip gurabanin kendi için yaptığı 3 5 ağaca çöküp reklam yapıyorlar vicdansız oğlu vicdansizlar, özgür günlerde ağzımızın kuruması dileğiyle brooo

Güzel kanka piyasa ben de cok guzel urunler alıyorum hatta bundan bile iyi görünüyor.Ancak cok pahalı benim burada o kadar sigaraya vericegin parayla hydro yaparsın o derece yani :D

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Afiyet olsun kankam. Sigara çok güzel görünüyor. Almanya 25 gr üzerinde bulundurmaya ve evde 3 bitkiye kadar izin verdi darısı başımıza artık

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Bandaleros Bandaleros: *********