Grow daki ilk günüm ts3000 fazla mi gelir

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka hepsini yapan var, ben 18/6 tarftariyim bitkinin biraz karanlikta dinlenmesi düsüncesi ile.Istedigini yap karar senin.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka simdi o soruya cevap vermem cok zor. Gerekli isik miktarini ve/veya isigin bitkiye uzakligini bulmak icin , ben isigin ölcülmesi tarftariyim. Bütce müasit ise 300-350tl ye bir lux metre alabilirsin yoksa en azindan telefonuna bir lux ölcer app indirerek ölcüm yapabilirsin. Eger isteresen ben o elindeki isigin teknik bilgilerini inceler sana nekadar gücte isik vermeni yazarim.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam kanka buldum bile netten bekle 2-3 dakika hesaplayip sana bildirecegim.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bak kanka gönderdigim semalarda isik tam acikkan verilen degerler var onu sana bir bilgi diye gönderiyorum
Kanka o tabelalara göre dimmeri %50 yap ve 60 cm ye indir bitkin cicege girdiginde isigi. %100 ver.
1624305506251.png

Ü

Üye silindi 25603

Guest
KAnka elindeki isigin cok iyi degerleri var, bitkini costurmasi lazim o isik. :)

Mr jkiff

Yeni üye
Wallah kanka inş bakalim dedim bu isi yapiyorsak adam gibi yapalim o yuzden hata yapmamaya calisiyorum. O zaman 60cm dimmer%50. Ve auto jack herrer lerimi 18/6olarak baslatiyorum.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sana yazdim 18/6 benim yaptigim,20/4 yapabilirsin ama ben 24/0 karsiyim, iyi ve hayirli growlar kanka

SKUNKX

Üye
Bendede tsw 2000 var dostum 70 cmlere cek ve dimmer %75 olsun bitkin boya gitmez yoksa bu olculer ideal luxude olc 20- 23k lux degerinde tut
Wallah kanka inş bakalim dedim bu isi yapiyorsak adam gibi yapalim o yuzden hata yapmamaya calisiyorum. O zaman 60cm dimmer%50. Ve auto jack herrer lerimi 18/6olarak baslatiyorum.

Mr jkiff

Yeni üye
Yani kanka mantikli olan nedir ayari kısmak ve ledi bitkilere yaklastirmakmi, yoksa dimmer %50 ve 80 cm lere cikarmakmidir? Eywallah

Mr jkiff

Yeni üye
Peki bu lix degerlerini nereden takip edebilirim ilerleyen zamanlarda? Veya ben ne kadar sure 20-23 lux degeri arasinda kalacagim? Ne zaman hangi lux degerinde olacağını soyleyebilirmisin ortalama

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka sana asagida gönderdigim linkte lümen yazan yere ölctügün lux degerini yazacaksin, alttan isik rengini sececeksin, calculate ye tikladigi senin lux degerini PPFD ye cevirecek. Ihtiyacin olan veg döneminde 600 umol/s ppfd ve cicekte 1500 umol/ ppfd

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    *** hahahaha***
  • Sleepless Sleepless:
  • blackmambaa blackmambaa:
    *** ******* ******** ** ** **** ********* hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ****** ** ********* **** ********** ******* ********* ** ***** ****** ***
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ********* ******* ******** ********* hahahaha* *****
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    ******* hahahaha*** *** *******
    ***** ******* ***** *** **** *** *** **** *** ***** ****** ****** ******* ***** *** ******* *** ******* ***** ********
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    **** ******** ******* ****** ******* **
    hahahaha ***** ******* hahahaha*** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • S sharkek:
    *** *** **** ***** **** ******* *** hahahaha*
  • S sharkek:
    hahahaha* *** ******* ** *******