GROW İŞİ ARTIK BİTTİ

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25562
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25562

Guest
Bizleri growdan soğuttukları için hepsine teşekkürler.
Growkent ve magic sitesi devlete çalışan bir sitedir.
Asla sıpariş vermeyin.
Aramızda kuvvetli avukat var ise, bu iki siteye dava açsın.
Sıpariş verdiğimiz sitelerde TC kimlik numaramızı bile istemişlerdi.
Geçmiş olsun.

Ü

Üye silindi 25562

Guest
Dostum sakin ol devlet bu onların da yapacağı birşey yok yanlış anlama hükümet istese g*tünde ki donu alır
onlar da istemez müşterisinden olmak
Bizde diyoruz ki kanka bundan sonra bu sitelerden kimse sıpariş vermesin. artık ifşa oldular. bundan sonra ki sıparişlerde direk polisin eline bilgilerimizin geçmeyeceği ne belli. belki polisle birlikte çalışacak. adam parasını alacak ürününü verecek. sonra bilgileri polise verecek? İstanbulda bong satışı yasak diye nargilecileri bastılar.Devlet niye bu kenevir ürününü yetiştirmesini sağlayan ürünlere izin veriyor ? niye kapatmıyor o şirketleri ? yasal değil sonuçta. Olan bize oluyor

zbambam

Kıdemli Üye
Dostum sakin ol devlet bu onların da yapacağı birşey yok yanlış anlama hükümet istese g*tünde ki donu alır
growkenti bilmem de magicplantteki dalyarrolar seve seve vermiştir adres ve isimleri. müşterisine saygısı yok o heriflerin. gizliliğini umursayacaklarını da hiç sanmıyorum.

Ü

Üye silindi 14336

Guest
Arkadaşlar bu tarz işler kanunsuz yürümez. Mahkeme izin çıkartırsa trendyol n11 vs gibi yerlerden bile bilgilerimize ulaşır. Alırken dikkat edicez

Kanka

Administrator
Yönetici
@Shantii nebıleyım kanka ayıkamadım forum olmasa dunyadan haberlerı olmıcak bugun yarın alışveriş yapcaklar belkide ama hala forum sılıyolar bılgıyı googleye yazıp aratmak daha mantıklıymış gibi :D

Ü

Üye silindi 22216

Guest
Bu is illegalse yapmayacaksin illada yapacagim diyorsan gidip legal olan bir ulkeye yerleseceksin. Maalesef durum bu.

kush1925

Üye
İzmir İstanbul kokain , taş cennetine dönmüş. bir mesaja bir telefona 20-30 dakika içerisinde kapında bitiyor eşya , her gün toplu mesaj her cuma toplu mesaj, kampanya mesajları eşya fotoğrafları, yasaklarda teslimatlar ne ararsan var.. ama bizimkiler gelmiş evinde 2-3 saksı yapan garibana operasyon yapıyor sabah 6.30 da konu komşuya rezil ediyor. bunların işi gücü show show başka bir şey değil, 2 saksı 3 saksı ile ne torbası

Tunç

Kıdemli Üye
İzmir İstanbul kokain , taş cennetine dönmüş. bir mesaja bir telefona 20-30 dakika içerisinde kapında bitiyor eşya , her gün toplu mesaj her cuma toplu mesaj, kampanya mesajları eşya fotoğrafları, yasaklarda teslimatlar ne ararsan var.. ama bizimkiler gelmiş evinde 2-3 saksı yapan garibana operasyon yapıyor sabah 6.30 da konu komşuya rezil ediyor. bunların işi gücü show show başka bir şey değil, 2 saksı 3 saksı ile ne torbası
Ben de bunu anlamıyorum. Sentetik uyuşturucular milyonlarca insanın ocağına ateş düşürür , ama sigara ve alkolden daha zararsız olan esrara öcü gözüyle bakarlar. Ben artık hükümet içinden sentetik uyuşturucuya tolerans tanındığını hatta onlardan yolunu bulanların ,herkesin yetiştirebileceği keneviri piyasadan silip yurtdışı merkezli kimyasal uyuşturuculara bağımlı kılıp paraya taptıklarını düşünüyorum.

Grauwolf

Üye
Anladığım kadarı ile bütün herkezin kimlik numaralarını istemisler önceden sabıkası olanları takibe almışlar.
Bir tek knevirekicileri alışveriş yapmıyor ordan. Hobi tarım, bonsai vb yetistiren bisuru musterileri var. Mesela ben biber domates yetistiriyorum :) ne yapabilirler

Son düzenleme:

GorilaGG4

Yeni üye
Bunlat hep harmanlıktan arantıda olduğundan olmayan sinyalleride varöoş gibi düşünüp bide kendini inandırıyon bu paronayak hikayeye growa başlayınca düşer bu kafalar rahatlarsın

Fluent

Üye
Selamlar kanka biraz konu dışı olacak ama sen geldin aklıma sormak için, hocam bitkim onuncu gününde ama boya gitmiş biraz ve gövdesi ince olduğu için yana yattı ben de şöyle bi çözüm buldum ; https://resimyukle.link/i/YxCCA

Hocam sorun var mı? Sulama sıklığı nasıl olmalı, ışık mesafesi ne kadar olmalı yardım edersen çok sevinirim.

Bu arada sıcaklık 24 25 ,mesafe 50 55 cm, nem ise yüzde 50lerde, ıslak havlu ile nemi artıramıyorum. Birde henüz gübreye başlamadım. Şimdiden teşekkür ederim.

Brother

Doktor
Brom boya gitmesinin sebebi ışık yetersizliğinden
ışığı yakınlaştırırsan sorun çözülür
kanka olduğu kadar yapacak birşey yok %50 nemde işini görür ama fazlası daha iyi olurdu
sulama toprak hafif nemli kalınca ortalama 2 - 3 gün de bir toprağı kontrol eder verirsin
Daha yavru olduğu için 50 ml - 100 ml felan yavaş yavaş bitki büyüdükçe su miktarını artırırsın kanka
Selamlar kanka biraz konu dışı olacak ama sen geldin aklıma sormak için, hocam bitkim onuncu gününde ama boya gitmiş biraz ve gövdesi ince olduğu için yana yattı ben de şöyle bi çözüm buldum ; https://resimyukle.link/i/YxCCA

Hocam sorun var mı? Sulama sıklığı nasıl olmalı, ışık mesafesi ne kadar olmalı yardım edersen çok sevinirim.

Bu arada sıcaklık 24 25 ,mesafe 50 55 cm, nem ise yüzde 50lerde, ıslak havlu ile nemi artıramıyorum. Birde henüz gübreye başlamadım. Şimdiden teşekkür ederim.

Fluent

Üye
Brom boya gitmesinin sebebi ışık yetersizliğinden
ışığı yakınlaştırırsan sorun çözülür
kanka olduğu kadar yapacak birşey yok %50 nemde işini görür ama fazlası daha iyi olurdu
sulama toprak hafif nemli kalınca ortalama 2 - 3 gün de bir toprağı kontrol eder verirsin
Daha yavru olduğu için 50 ml - 100 ml felan yavaş yavaş bitki büyüdükçe su miktarını artırırsın kanka
Çok teşekkür ederim kanka 10. Gün fotoya bakınca bitki gelişimi ne durumda ve bir de gübreye başlamalı mıyım toprak light mix.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • keşkaşif keşkaşif:
    ******* hahahaha** ******** ******* ***** ***** ******** **
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
    ******** *** *
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
    ******* ****** ***** *** ***** ******* *** ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha * **** ******** ** ******** ******** ******** * **** **** ******** ** ******** hahahaha*
  • keşkaşif keşkaşif:
    ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ******* hahahaha** ****** *** **** ***** **** *** ****** ********* hahahaha***** ***** **********
  • 2 2008Grower:
    **** ** ***** ** hahahaha*****
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
    ** **** ***** **** ***** hahahaha**** *** ******* ****** **** *********
  • keşkaşif keşkaşif:
    ****** hahahaha* ********
  • 2 2008Grower:
    **** ****** ** *** ********** ** hahahaha* ***** ****** ******** **