GRİNDER

Daisyes

Üye
KANKALAR İNTERNET ÜZERINDEN SATIN ALABILECEĞİM GRINDER LAZIM PEK BULAMADIM SATAN YER

BUTCEM 150 TL CIVARI

Daisyes

Üye
Dostum ben n11 de orjinal bişey 100tl ye almıştım. Ama hiç memnun değilim yada bana göre değil. Taş gibi kuru olması lazım sanırım grinder için. Migrostan kozmetik bölümünde küçük makaslar var. Manikür makası. Onunla yapıyorum daha iyi. Yinede sen bilirsin.
Kanka bende plastik grınder var fakat sıgaradan asırı thc dokuluyor haznesınde bırıktırılen grınd cozmem gerek

soldier

Yeni üye
Kanka merhaba grinder diye aratırsan bulamazsın baharat yada tütün öğütücü diye aratırsan bulabilirsin veya yakınlarında tobacco shop varsa onlarda da olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
    ****** ** *** **** ****** ***** ** ***** ****** ***** ***** **** ***** **
  • C clackster:
  • needrich10 needrich10:
    **** ***** ********* ******* ******** *** **** ****** **
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha** *** **** ********* ******** **** ** ****** ********* ******* *****
  • C clackster:
    ***** ***** hahahaha **** ** ***** ** ****** ********** **** ** **********
  • Tiny Tiny:
  • needrich10 needrich10:
    ****** ********* ********* hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Tiny Tiny:
  • needrich10 needrich10:
    ***** ****** *** **** ***** ******** ******** ******** * ***** *** ****** * ****** ***** *********
  • Tiny Tiny:
    ** ****** **** ** ****** ******* hahahaha
  • Tiny Tiny:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******** ***** ********* hahahaha** **** ***** ******
  • C clackster:
    ***** **** *** ******** ******* ** ******** *** ** *** ********* ***** ******* *** **
  • needrich10 needrich10:
  • Tiny Tiny:
  • C clackster:
    hahahaha ***** ****** ******* ******* ** ***** ****** * *****
  • C clackster:
    ***** ******* ***** ** ********* ***** ******* ****** ******** *** ********* hahahaha**** *** ***** ****** ******* ***** ***** ****** ********** ****** *****
  • needrich10 needrich10:
    ***** ******* hahahaha*** ***** ****** ******* ******* ** ***** ****** * *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*** ********* ******** ***** ** ******** ******* *****
  • C clackster:
  • C clackster:
    C clackster: ********* **** ****** ***