googleled led hk

Mustafa 0606

Yeni üye
Arkadaşlar. Tsl 2000 almak istiyorum ama kapıda ödeme 4250 +KDV. Havale 4250 diyor site siteden alışveriş yapan varmı parayı havale yapayım mı site güvenilirmi

Ts3000 aldim googleled ledden havaleyi yaptim abartmiyorum 15 dk gecmedi kargo takip gonderdi ve hic sorun yasamadik. Ben bile hatta düşündüm kargo firmasinin yaninda mi oturuyor diye

Hastag

Üye
Mars Hydro resmi distribütörü diye biliyorum. Forumdan birçok kişi sorunsuz alışveriş yaptı. Fiyatları biraz yüksek ama güven konusunda sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum güvenilir.

Byfendi

Kıdemli Üye
Güvenilir dostum.gözün arkada kalmasın.ilgilidir de kendisi.Volkan beyle irtibata geçip teknik ve pratik bilgi alabilirsinde akabinde. Bol şanslar

muptinho

Üye
Güvenilir kardeşim bende o firmadan aldım sorunsuz problemsiz elime ulaştı. Pazarlık et yardımcı oluyor Volkan Bey

S

silas

Guest
Arkadaşlar led ışıkta önemli olan watt gücümü yoksa par ve umol değerlerimidir. HYDRO TS3000, HYDRO SP3000 hangisini tercih edersiniz @silas34
o ledin spektrum değerine göre değişir. Led sistemlerde ışık kaynakları zayıf küçük ve çok sayıda olduğundan, yetiştirme alanını eşit şekilde aydınlatmak için ışığıda yukarı aralarını açarak eşit şekilde yerleştirmek gerek. Kabinin kareyse TS, dikdörtgense SP. anladın sen

S

silas

Guest
Mars-Hydro

TS 3000 VE SP 3000 Arasındaki fark dikdörtgen veya kare olması değil gibi gözküyüyor, SP 3000 İN Samsung LM301B, Osram 660nm çip kullanması 2.82 umol olması ts 3000 göre daha üst segement led yaparmı, 4 auto için hangisini tercih ederdin.
TS3000
Güç Tüketimi450 Watt
VoltajAC 100-277V
HPS Karşılığı800 Watt hps/mh
PPF1274 µmol/m²/s
Par2.2 µmol/j
Lambadaki Toplam Led Gözeneği1016
SP3000

Güç Tüketimi300 Watt
VoltajAC 100-277V
HPS Karşılığı450 Watt hps/mh
ÇipSamsung LM301B, Osram 660nm
Lambadaki Toplam Led Gözeneği952
Led SürücüMeanWell Sürücü
Spektrum( Full Spektrum ) 380-410nm,650-660nm,730-740nm, 2800K-32000K and 4800-5000K
Par2.74 – 2.82 μmol/j
???

S

silas

Guest
Sen konuyu tamamen yanlış anlamışsın, güç değeri kadar yetiştirme alanının şeklide önemli, tabiki yetiştireceğin bitkiye yetecek güçte ışık seçmelisin ayrıca tablo atmana gerek yok 2-4 auto için hangisini almam gerekli diye sorsan yardımcı olurdum

S

silas

Guest
tekrar söyliyeyim yetiştirme alanın kareyse ts2000
dikdörtgense sp3000

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
    T Tropikal.MR: ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****