Giriş ve çıkış Fanı ?

Selamlarrr

tüm ekipmanlarım neredeyse tamam ama artık biraz para sıkıntısı çekiyorum. Giriş ve çıkış fanım yok.
120x120x200 Kabin - 4x bitkim olacak

Fiyatı çok fazla olmamakla beraber giriş ve çıkış fanı linki verebilir misiniz. Ben tam bilgi sahibi değilim. Teşekkür ederim.

higthead

Jolly Green
dostum sadece kanal tıpı fan set harıcı alırsan cıkıs fanını ayrı aldın. karbonu ayrı aldın hava kanalını ayrı aldın askı aparatını ayrı aldın vs setten daha pahalıya gelır. Ama soyle bır sey yapabılırsın.

Bu fanı sadece cıkısta kullan kabın yan pencerelerını ac pasıf havalandırma ıle dewam etsın kabın. Koku evresınde set almak durumundasın.

koku evresınde Setın ıse

Girişinde

Yani şimdilik sadece çıkış fanı kullansam olur değil mi ? Giriş fanını ilerleyen zamanlarda alırım ? Pufff

Tamamdır çıkış fanını alıyorum şimdilik çok sağol.

Evet kabini yeni aldım ışığım Tsw2000. Yeni başlıyorum. O yüzden anlamakta biraz zorlanıyorum kusura bakma lütfen..

higthead

Jolly Green
İşte hermzaman yazıyorum anlatıyorum.

Kabın vs secmeden once kabının ıcındekı malzemelerınızı hesaplayın ne kadar tutuyor noluyor ne bıtıyor. Önce kabını alıp ıcını doldurcam dıye ugrasırsanız konudaki gibi zorlanırsınız.

İşte hermzaman yazıyorum anlatıyorum.

Kabın vs secmeden once kabının ıcındekı malzemelerınızı hesaplayın ne kadar tutuyor noluyor ne bıtıyor. Önce kabını alıp ıcını doldurcam dıye ugrasırsanız konudaki gibi zorlanırsınız.
Evet o konuda yanlış hareket ettiğimin farkındayım. Üzgünüm keşke tam tersini uygulasaydım ya :/

dostum sadece kanal tıpı fan set harıcı alırsan cıkıs fanını ayrı aldın. karbonu ayrı aldın hava kanalını ayrı aldın askı aparatını ayrı aldın vs setten daha pahalıya gelır. Ama soyle bır sey yapabılırsın.

Bu fanı sadece cıkısta kullan kabın yan pencerelerını ac pasıf havalandırma ıle dewam etsın kabın. Koku evresınde set almak durumundasın.

koku evresınde Setın ıse

Girişinde

Selamm, söylediğin çıkış fanını aldım ve bu şekilde yaptım hava veren taraf dışarıya gelecek şekilde, doğru yapabilmiş miyim ? Bakabilir misin.

harmankushhh

Yeni üye
Çıkışı genelde yukarıdan veriyorlar kanka. Sıcak hava yukarı çıkar mantığı ile ;)
Bu arada çalışma sesi nasıl?

higthead

Jolly Green
Bu alanda normalde bu drslient 300m3 aksıyel tıpı fan olmaz helekı karbon baglanınca hıc olmaz. Bu secenegı arkadasımıza blooma kadar durumu kurtarmak adına öneri yaptım. Bloom a gırınce olması gereken kanaltıpı fanlı olan set e gecmesı lazım. Yukarıda oda paylasıldı onerıde.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha** ********
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ***** ** ****** ******* hahahaha *** *** ******** ********* ******* ********* ****** ***** ***** ********** ** ****** *** hahahaha**
  • kkush kkush:
    ***** ****** **
  • F Firstgrow0:
    ******** **** ***** hahahaha*
  • F Firstgrow0:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** hahahaha
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **
    +1
  • F Firstgrow0:
    **** ****** *** ****** ** *** **** **** hahahaha ** **** ***** **
    ***** *** hahahaha *** ******* ** ***** ******* ******* ***** **** ** ** ********* * ** ** *** ********* * **** ******* ******
    ********** hahahaha******* ******** **
  • kkush kkush:
    ***** *** ****** ****** hahahaha****** ******** ****** *** *** hahahaha** ****** ******* *** hahahaha*** hahahaha*****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ** ** ******** *** ** ******** **** hahahaha*****
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha* ***** **** ********* hahahaha*
    ******* ** **** *** ** ** ********* **** * ****** ** ********** ** hahahaha
  • kkush kkush:
    ******* ***** ****** ** ** ** ********* **** * * ** hahahaha**
    kkush kkush: ******* ***** ****** ** ** ** ********* **** * * ** hahahaha**