gidişat nasıl

Börü

Üye
Kankalar ilk growum photo yetiştiriyorum 3 haftalık bitkilerim hesi gübre kullanıyorum 2000 watt hps var . bitkilere bakıp tecrübelerinizden faydalanmamı sağlarsanız sevinirim. herkesin fikrine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim .

ipower1

Yeni üye
Hesi kullanmış biri olaraktan dostum çiçeklenme döneminin 2 veya 3ncü haftasından itibaren hani tabloda litre başına 5ml diyor ya sen onu yavaş yavaş litre başına 10ml olana kadar yükselt kademeli olarak. Hesi gübre çok yetersiz kalıyor boostlaman lazım böyle. Merak etme besin yanığı olmaz düzgün bir şekilde arttırdığında.

Börü

Üye
Hesi kullanmış biri olaraktan dostum çiçeklenme döneminin 2 veya 3ncü haftasından itibaren hani tabloda litre başına 5ml diyor ya sen onu yavaş yavaş litre başına 10ml olana kadar yükselt kademeli olarak. Hesi gübre çok yetersiz kalıyor boostlaman lazım böyle. Merak etme besin yanığı olmaz düzgün bir şekilde arttırdığında.
peki kanka tablodakilerin hepsini veriyomusun ayrıca ek takviye olarka verdiğin bi başka gübre var mı

ipower1

Yeni üye
Birde son flushtan sonra toprak kuruyunca 48 saat karanlığa al ve vantilatör bitkinin üzerine üflesin, ben 15 dk çalıştırıp 30 dk kapanır şekilde ayarladım ve ana dalı toprak üzerinden del bıçakla falan. 48 saaat unut o bitkiyi, sonra aç bak farkı gör.

Börü

Üye
kanka son flushda suya koydugun bı madde var mı pekmez diye okumustum senın uyguladıgın bı yontem var mı

Börü

Üye
Birde son flushtan sonra toprak kuruyunca 48 saat karanlığa al ve vantilatör bitkinin üzerine üflesin, ben 15 dk çalıştırıp 30 dk kapanır şekilde ayarladım ve ana dalı toprak üzerinden del bıçakla falan. 48 saaat unut o bitkiyi, sonra aç bak farkı gör.
bu söylediğin gübre kımyasal mı organık onerır mısın sonrası ıcın

Ü

Üye silindi 25098

Guest
bu söylediğin gübre kımyasal mı organık onerır mısın sonrası ıcın
organik enzime hazir gubre secimin cok yok biobizz var geri kalan organik denilenlerin cogu degil vegamatrix, general organics %90 gibi organikler

tamamen organik grow icin supersoil, livingsoil, no-till gibi yontemlere bakman gerekir yani farkli bi tarz grow sekli

Zembilli

Yeni üye
Kankalar ilk growum photo yetiştiriyorum 3 haftalık bitkilerim hesi gübre kullanıyorum 2000 watt hps var . bitkilere bakıp tecrübelerinizden faydalanmamı sağlarsanız sevinirim. herkesin fikrine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim .
2000 hps nasıl soğutabiliyorsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!