Gerilla - outdoor

Selaminaleykum reisler...outdoor için tohum ariyorum. Haziran yada temmuz ayında ekecegim.hava sıcaklığı ortalama 30-35 derece , .. çaylağım,İlk kez ekecegim.hasadı fazla, sıcaklığa dayanıklı, thc oranı fazla, çok fazla bakıma ihtiyaç duymayan, kısa sürede hasadı olacak tohum arıyorum.. önerileriniz, tavsiyeleriniz nelerdir.yardimci olabilir misiniz

Eyw.

Michelangelo.

Yeni üye
Babafingo, dostum bu saatten sonra yapacaksan kesinlikle çorbacı tohumu yada fhoto tohum kullanmani önermem. Onlar uzun dönem olur. Geç kalındı.
Sponsordan outo (kısa dönem) tohum alıp onlari yaparsan daha yararlı olur doğada diye düşünüyorum.

HighMann

Müptezel
Babafingo, dostum bu saatten sonra yapacaksan kesinlikle çorbacı tohumu yada fhoto tohum kullanmani önermem. Onlar uzun dönem olur. Geç kalındı.
Sponsordan outo (kısa dönem) tohum alıp onlari yaparsan daha yararlı olur doğada diye düşünüyorum.
auto bitki dışarda bikere doğasına aslında ters şuanda atacağı auto bitki günler 12-12 olduğunda çiçeğe geçecek 12-12 ışık alan bir auto ne denli hasat verir hiç bilmiyorum çok yanlış bi bilgi yapılacaksa bu mevsimde photo yapılmalı
Moruk su 20 günde bir 20 litre dediler. Gece ver dediler.
toprak kurudukça 3-4 günde bir saksıda yapacaksan ilk sulama 100-150 ml 3 gün sonra 250 3 gün sonra 350 bu şekilde gidip bitki 5-6. boğuma geldiğinde saksı dibinden 1 bardak akacak şekilde sulama yapman gerekli toprağın kuru olmasına özen göster sana bunu kim söylediyse yalan söylemiş hiç bişey bilmeyen bi arkadaşmış

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********