Gerilla grow galerisi

reaL

Üye
kankalar örnek bir gerilla grow, dağda bayırda büyütmek isteyenler için örnek olabilir. fenada olmamış yabancı bir forumdan alıntıdır.

https://8fd438cd-3ef4-495a-84a0-6c158cdeb98b.htmlpasta.com

Ali G Haze

Yeni üye
Cvp: Gerilla grow galerisi

reaL' Alıntı:
kankalar örnek bir gerilla grow, dağda bayırda büyütmek isteyenler için örnek olabilir. fenada olmamış yabancı bir forumdan alıntıdır.

https://8fd438cd-3ef4-495a-84a0-6c158cdeb98b.htmlpasta.com
Konu tam da zamanında denk geldi.Gerilla grow diye bir yöntemin olması resmen ümitlerimi yeşertti :)
Growa başlayalı 2 hafta oldu kızlarım çok güzel büyüyorlar.Fakat bundan 2-3 hafta sonra ciddi sıcaklık sorunları yaşayacağımı biliyorum ve önlem alacak imkanım şuan yok.Klima,farklı ışık vs gibi.O yüzden kızları alıp sürekli kamp yaptığımız bir yerde soteye atmayı düşünüyorum eğer taşımazsam zaten sıcaktan ölecekler indoor da.İnternetten baktım nedir diye ama hep İngilizce kaynak var.Taşıyacağım yer doğa harikası bi yer dere de geçiyor fakat çok yürüyüşe gelen olduğu için daha tepesine başka ağaçların arasına koymak gerekecek.Bu işin püf noktası var mıdır?Orada bir sürü bitki kendi imkanı ile yaşıyor sonuçta sürekli sulamak gerekir mi eve uzak hafta da 1 kere kontrol etmeye gidebilirim.Eğer bi taktiği varsa yardım çok iyi olur yoksa bindik bi alemete diyip bi yer seçeceğiz.Dumanınız bol olsun

reaL

Üye

kanka güzel güneş gören bir yer olsun,haftada 1 yanına gidip sulamak yeterli olur çok kurak bir iklimde değil isen.
yer seçerken ısırgan bitkisi olan bir yer bulmaya çalış çünkü oralarda azot fazladır.

bahadircibir

Yeni üye

Kanka bende gölet kenarına ekmeyi düşünüyorum nasıl yapabilirim göle yakınmı ekeyim uzakmı ekeyim bilgilendirirsen sevinirim böcek hayvan vs vs konusunda falan teşekkürler şimdiden

kadiryilmaz54

Yeni üye
Merak ettiğim bir konu var bende outdoor yapıyorum bitkilerim daha yeni çıktı saksida yapıyorum fakat toprak konusu önemli bir faktör mu suan bitkilerim ufak saksida ve bahceden aldığım topragin icinde saksi değişimi geldiği zaman perlitli torf toprak almak gerekir mi illaki  yoksa bahcedeki topraklada olur mu

reaL

Üye

kadiryilmaz54' Alıntı:
Merak ettiğim bir konu var bende outdoor yapıyorum bitkilerim daha yeni çıktı saksida yapıyorum fakat toprak konusu önemli bir faktör mu suan bitkilerim ufak saksida ve bahceden aldığım topragin icinde saksi değişimi geldiği zaman perlitli torf toprak almak gerekir mi illaki  yoksa bahcedeki topraklada olur mu
kanka dediğim gibi bir karışım hazırlarsan güzel olur ; Toprak mix: %25 Perlit,%15 solucan gübresi,%60 torf

bahadircibir' Alıntı:
Kanka bende gölet kenarına ekmeyi düşünüyorum nasıl yapabilirim göle yakınmı ekeyim uzakmı ekeyim bilgilendirirsen sevinirim böcek hayvan vs vs konusunda falan teşekkürler şimdiden

kanka hemen yanına ekmedim ama yakınlarda toprağa ektim nehir kenarında güzel oluyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****