Genetika ve kushseed tohum kaç günde geliyor

Selam knkalar 3 4 tane torbacı tohumlara 4 ay bakım yaptım ve hepsi erkek çıktı.
Bunun sonucunda tohum almak istiyorum. Sponsor sitelerden hangisini önerirsiniz ve kaç günde geliyor yol parası ayriyetten varmı gümrükte sorun çıkarırmı falan bilgilendirirmisiniz lütfen..

Organik

Kıdemli Üye
İki sponsorda iyidir hiç kafanda soru işareti olmasın sadece yogunluk sebebiyle bazen çok geç dönüşler oluyor maksimum 1-2 hafta içerisinde elinde oluyor genelde ama hatta doslarımın dediği gibi 3-4gün içerisinde ortalama eline ulaşır

İki sponsorda iyidir hiç kafanda soru işareti olmasın sadece yogunluk sebebiyle bazen çok geç dönüşler oluyor maksimum 1-2 hafta içerisinde elinde oluyor genelde ama hatta doslarımın dediği gibi 3-4gün içerisinde ortalama eline ulaşır
Kanka kushseed den alcam o daha uygun gelcek bana 450 tl yatırdım karta önerdiğin bi genetik varmıdır

Smoke

Üye
Selam knkalar 3 4 tane torbacı tohumlara 4 ay bakım yaptım ve hepsi erkek çıktı.
Bunun sonucunda tohum almak istiyorum. Sponsor sitelerden hangisini önerirsiniz ve kaç günde geliyor yol parası ayriyetten varmı gümrükte sorun çıkarırmı falan bilgilendirirmisiniz lütfen..
Ben sponsor ve Kushseed çok fazla güvenmiyorum açıkçası auto alıyorsun photo çıkıyor aldığın tohum patlamıyor istediğin genetik gelmiyor vs tabi olumlu yanlarıda var er yada geç geliyor olması mesela ama o paralara çok daha iyi ve genetiği belli güzel tohumlar var bunları tecrübe ettikçe öğreneceksin kanka :)
(4 yıldır sponsordan alıyordum tohumları ve artık ordan almıyorum bu duruma bir el atması lazım bence... ve bugüne kadar tek seferde geçtiğim sipariş miktarı min 20 max 150 böyle bi müşteriyi ben olsam kaçırmazdım:))

RAWx

Yeni üye
Tohumlar iyi fakat öyle çok iyi değil tr içi gönderim yapıyolar 10 eur kargo ücreti

Hızlı geldi bana fakst dediğim gibi A sınıfı bekleme tohumları çok kötüde değiller ama ortalama yani

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ***** ******* ******* ***** * ********
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha hahahaha ****** *****
    ***** ******* ******** ***** ******* ***** * **** ***** ** ***** * **** ** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • M Mr.Alc:
    hahahaha ******** ***** ******* hahahaha* ********** ********** ***** ******* ***** ******** hahahaha**** ***** **** ***** ******
    **** ***** *** hahahaha hahahaha ******* * ***** ****** ********** hahahaha ** ***** ***** ** **** ********* ******* hahahaha* ******** ***** ** ****** ***** ******** **
  • O Ogkushh07:
    ******** ******** ******** ********** ******* ** ***** ** **** ** **** ** ***** ******
    ***** *** ***** ***** **** ***** **** **** ********** ******* ******* ******* **** ***** **** **
  • M Mr.Alc:
    hahahaha* hahahaha* ***** **** ** ****** *********
    *** **** ****** ***** ***** *** **** ********** ****** ***** ********* ********* ******** *********
  • G ganjasevdalısı:
    ****** **** ********* ******* **** ***** ********* **
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ****** ****** ** hahahaha
  • M Mr.Alc:
    hahahaha* ***** **** ***** ** **** **** ******** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ***** **** hahahaha* ********* ****** *********
  • O obeb:
    ****** ****** hahahahahahahaha hahahaha hahahaha ****** ****** *****
    ***** *** ***** ******** ********** *** **** * **** **** hahahaha **** hahahaha* ***** **** ***** ** **** **** ******** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
    G ganjasevdalısı: **** ** ***** ** ****** *****