GENETIK SEÇİMİ

Entrikaci

Kıdemli Üye
Sativa ve Indica'cılar :D şimdiye kadar ki growlarınızda en zehir sigara genetiğini bu konu altında paylaşın ki forumdaki dostlarımız da benim gibi genetik seçimi için bir sürü şık arasında gelgit yaşamasın diye böyle bir açmak istedim bu başlık altında herkes kendi growundaki kafa raporunu ve önerebileceği genetiği paylaşırsa çok sevinirim

Ek olarak 2. Growumda Mexican Airlines ve White fire OG arasında kaldım tavsiyeleriniz nelerdir

Şimdiden herkesin eline sağlık iyi forumlar dumanınız bol olsun

seaways

Kıdemli Üye
Brom %85 sativa baskınlığı ile herkesin tavsiyesi ile blue dream photo deniyorum (ilk growum) henüz tatmadım ama genel olarak aldıgım yorum ve fikirler üzerne sana da tavsiye ederim

Morded

Kıdemli Üye
Kanka sativa olarak ak48 tatlı bi kafası var çok agır degil ama yetiltirirken hiç zorlanmazsın ve çok hızlı büyür
İndica olarak en yüksek kafa da aurora indica da 1 2 kapakta öküzü koltuga oturtur kaldırmaz kanka :)

Kanka sativa olarak ak48 tatlı bi kafası var çok agır degil ama yetiltirirken hiç zorlanmazsın ve çok hızlı büyür
İndica olarak en yüksek kafa da aurora indica da 1 2 kapakta öküzü koltuga oturtur kaldırmaz kanka :)
aurora indica kastığınız nedir sponsor sitede varmıdır ? Böyle bayıltan yok eden bir genetik arıyorum bende

mami10_

Doktor
Ben indicacıyım
Ve 3 genetik önere bilirim
LSD-26,GORİLLA GLUE, GAGARIN hepsi koltuğa yapıştırır
bonus olarak criticalın aceyip bi kafası var ilk gülüyorsun sonra bayılıyorsun

seaways

Kıdemli Üye
kanka foto atar mısın bitkinin
İlerleyen sayfalarda güncel fotolarıda mevcut brom buyur

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Sativa ve Indica'cılar :D şimdiye kadar ki growlarınızda en zehir sigara genetiğini bu konu altında paylaşın ki forumdaki dostlarımız da benim gibi genetik seçimi için bir sürü şık arasında gelgit yaşamasın diye böyle bir açmak istedim bu başlık altında herkes kendi growundaki kafa raporunu ve önerebileceği genetiği paylaşırsa çok sevinirim

Ek olarak 2. Growumda Mexican Airlines ve White fire OG arasında kaldım tavsiyeleriniz nelerdir

Şimdiden herkesin eline sağlık iyi forumlar dumanınız bol olsun
benim için açık ara lemon hazeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)

elchavoo

Üye
2. growum zkittlez mükemmel tadı kokusu efsane yağ gibi kayıyor boğazdan kafası aksama doğru cekince en iyi etkiyi yaratıyor bende sabahları bunu içip sınava giderken yarım saat oturup düşünüyorum boş boş parti de felan alkolle çok iyi mixleniyor, ama bu yazıyı adını bilmediğim diğer genetiği içerken yazıyorum bu daha güzel :D

Sondxwari

Yeni üye
2. growum zkittlez mükemmel tadı kokusu efsane yağ gibi kayıyor boğazdan kafası aksama doğru cekince en iyi etkiyi yaratıyor bende sabahları bunu içip sınava giderken yarım saat oturup düşünüyorum boş boş parti de felan alkolle çok iyi mixleniyor, ama bu yazıyı adını bilmediğim diğer genetiği içerken yazıyorum bu daha güzel :D
Zkitlezz canlandırıyor mu kanka yoksa susturuyor mu ?

okey yes sir

Kıdemli Üye
O senin stressiz gitmene bakar brom 3 genetik 1 ini sıfır stresle götürdüüm 67 gunde vurdum baltayı ama digerleri sıkıntılıydı 15 gun attı hasat

okey yes sir

Kıdemli Üye
Dene saglam genetik sativa stresi cok vermemeye calıs konu ac ısıgı gubreni herseyi yaz daha saglıklı ilerlersin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    * ***** ********* ******** ** **
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
    A active661: ***** **** hahahaha********* ********** ** ******