Gençler Dedeye Yardım Etmek İstemez misiniz?..

Smokycat

Müptezel
Forumda benden yaşlısı var mı bilmem, 66 yaşında emekliyim, yaşımın tam yarısı 33 yıl yurt dışında yaşadım, 2008 yılında açık kalp ameliyatı oldum, 2013 yılında kalp yetmezliği ve ritm bozukluğu nedeniyle şoklu kalp pili takıldı, ayrıca panik atak rahatsızlığı ve kaygı bozukluğu geçmişim var, doktorumun tavsiyesi ile 59 yaşımda haftada 3-4 kez cannabis kullanmaya başladım ve gerçekten de çok faydasını gördüm, yurt dışında ilaç temininde herhangi bir risk ve sorun yoktu ve fiyatlar da ehvendi, bir kez polis denk geldi Almanya'da ama raporumu ve kalp pili kartımı gösterince özür dilediler ve ceza uygulamadılar. 2018 yılında ailevi nedenlerden dolayı Türkiye'ye geldim bir süre kalmak üzere, iki sene ilaç konusunda bilinen sıkıntılar olsa da temin edebildim, niyetim 2020 baharında yurt dışına dönmekti ama pandemiye yakalanıp yaşın da etkisiyle evde mahsur kaldım, ilaç bulmak da çok zorlaştı, fiyatı da tahammül sınırını aştı, 1 gr için 250 TL istiyorlar burada, forum deyimiyle köfteciler güvenilmez üstelik malum kanuni riskleri de var, forumda da çok söylendiği gibi kötü insanlara para kazandırmak da ülkemiz için kötü, yurt dışına dönüşüm de belirsiz zamana kalıp da evin içinde tek kişilik mahpus hayatı yaşamaya başlayınca mecburen bitki yetiştirmeyi düşündüm. Şehir dışında oturuyorum, en yakın ev 30 m uzaklıkta tek bir ev gerisi uzunca ara boş, evde tek başınayım ara sıra kardeşim gelir gider, odamın biri sabah 8 den güneş batana kadar yani 10-12 saat güneş altında, karşılıklı odaların pencerelerini açtığım zaman yazın içerisi püfür püfür esiyor, bu oda içinde kabin dışı 2-3 ağaç yetiştirmeyi düşündüm, ayrıca 1.500 TL gibi bir maliyetle kabin kurabilirsem o da olur. Bu amaçlarla bilgi edinmek için internet araştırması yaptım, normal yolla bulunmuyor tabii ama vpn kullanarak araştırırken bizim bu siteye rastladım, sitede çok bilgi var ama bilgiler arasında çelişkiler de çok, üye olup kafamdaki soruları sormak istedim, yetiştirme konusunda deneyimim hiç yok..

1- Bahsettiğim evdeki oda içinde 2-3 bitki yetişir mi? Evet ise dikkat etmem konular nelerdir?
2- Azami 1.500 TL harcamayla 2-3 bitkilik bir kabin kurulabilir mi? Evet ise tavsiye edeceğiniz malzemeler?
3- Acemi için yetiştirmesi kolay htc oranı yüksek auto hangileridir? Jack Herer Autoflower ve Super Lemon Haze Autoflower hakkındaki görüşleriniz?

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 23498

Guest
Dayıcım öncelikle geçmiş olsun hayırlı sağlıklı uzun ömürler dilerim.
diğer kankalarım görmeden önce benim tavsiyem hemen 3-4 adet saksı alıp çorbacı tohumlarını dikmendir. Hem acemiliğini atarsın hemde uğraş olur. Pencereden evin içi gözükmüyorsa tabi. Eğer benim güneş gören bi evim sağlam bir balkonum olsaydı asla kabinle uğraşmazdım. Auto tohumlar erken hasat verecektir. Maddi durumunu tohuma ve gübreye harcamanı tavsiye ediyorum( işin yasal kısmına gelince türkiye dahi olsa yakalandığın durumu göz önüne alırsak yurtdışındaki kullandığın ilaçlardan ve hastalığından bahsedersen ceza almadan kurtulman garantidir)

Kanka

Administrator
Yönetici
hoşgeldin yaşlı kurt öncelıkle çok geçmiş olsun , buna ayırdıgın 1500 cıvarıysa ben cob led yapıp bez dolapta bakardım bu şekıl bı yol ızleyebılırsın tek problemın ısı olur , genetıkler guzel mexican airliness onerımdır.

Smokycat

Müptezel
Dayıcım öncelikle geçmiş olsun hayırlı sağlıklı uzun ömürler dilerim.
diğer kankalarım görmeden önce benim tavsiyem hemen 3-4 adet saksı alıp çorbacı tohumlarını dikmendir. Hem acemiliğini atarsın hemde uğraş olur. Pencereden evin içi gözükmüyorsa tabi. Eğer benim güneş gören bi evim sağlam bir balkonum olsaydı asla kabinle uğraşmazdım. Auto tohumlar erken hasat verecektir. Maddi durumunu tohuma ve gübreye harcamanı tavsiye ediyorum( işin yasal kısmına gelince türkiye dahi olsa yakalandığın durumu göz önüne alırsak yurtdışındaki kullandığın ilaçlardan ve hastalığından bahsedersen ceza almadan kurtulman garantidir)
Sevgili Ahmetabi iyi dileklerin için teşekkür ederim, tabii ki içmekten çok hoşlanıyorum aynı zamanda ama esas amacım tedavi, gerçekten de tansiyonumu düşürüyor, endişe duyguları kalmıyor ve daha rahat yaşıyorum, yaşım ve raporlarım burada da yardımcı olur sanırım dediğin gibi. Önerin çok mantıklı ama köfteci tohumum yok bir bakınayım, sponsorla temasa geçmiştim, 5+1 tohum 500 TL gibi mal oluyor, olsun diyeceğim ama diğer yandan gönderdikleri tohumların sıklıkla patlak çıktığını ve kendilerine bildirilen bu durumla hiç ilgilenmedikleri hakkında şikayetler okudum forumda. Neyse köftecilere bir bakayım piyaz var mı:)..

Smokycat

Müptezel
emmi geçmiş olsun öncellikle peki bu odaya güneş ışını doğrudan komple vuruyormu yoksa hafiftenmi vuruyor
Teşekkürler yeğen, Akdeniz güneşi bu, doğu-güney-batı yönündeher iki tarafta da cam var, doğduktan hemen sonra ile batana kadar tabiri caiz ise cayır cayır güneş vuruyor odaya..

Smokycat

Müptezel
hoşgeldin yaşlı kurt öncelıkle çok geçmiş olsun , buna ayırdıgın 1500 cıvarıysa ben cob led yapıp bez dolapta bakardım bu şekıl bı yol ızleyebılırsın tek problemın ısı olur , genetıkler guzel mexican airliness onerımdır.
Teşekkürler Kanka, cob led bez dolap benim için Çince gibi, biraz izahat ve ürün önerisi ihtiyacım var. Isı vantilatörle halledilir sanıyorum..

• Like
Tepkiler: Fla

Smokycat

Müptezel
Ben bez dolap olarak bunu aldım yüksekliği 164 CM genişlik 125 cm

Yükseklik auto için uygun gözükse de bitki boyu 90 santimi geçerse ışık için sakıncalı olmaz mı? Sen hangi ışık sistemini nasıl kullandın? Diğer ölçüler gayet iyi, 2 saksı için çok rahat hatta belki de 3 saksı bile olur galiba. Işık geçirmezliği %100 mü, okuduğum kadarı ile bir süre tam karanlık istiyormuş..

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Forumda benden yaşlısı var mı bilmem, 66 yaşında emekliyim, yaşımın tam yarısı 33 yıl yurt dışında yaşadım, 2008 yılında açık kalp ameliyatı oldum, 2013 yılında kalp yetmezliği ve ritm bozukluğu nedeniyle şoklu kalp pili takıldı, ayrıca panik atak rahatsızlığı ve kaygı bozukluğu geçmişim var, doktorumun tavsiyesi ile 59 yaşımda haftada 3-4 kez cannabis kullanmaya başladım ve gerçekten de çok faydasını gördüm, yurt dışında ilaç temininde herhangi bir risk ve sorun yoktu ve fiyatlar da ehvendi, bir kez polis denk geldi Almanya'da ama raporumu ve kalp pili kartımı gösterince özür dilediler ve ceza uygulamadılar. 2018 yılında ailevi nedenlerden dolayı Türkiye'ye geldim bir süre kalmak üzere, Akdeniz kıyıda yaşıyorum, iki sene ilaç konusunda bilinen sıkıntılar olsa da temin edebildim, niyetim 2020 baharında yurt dışına dönmekti ama pandemiye yakalanıp yaşın da etkisiyle evde mahsur kaldım, ilaç bulmak da çok zorlaştı, fiyatı da tahammül sınırını aştı, 1 gr için 250 TL istiyorlar burada, forum deyimiyle köfteciler güvenilmez üstelik malum kanuni riskleri de var, forumda da çok söylendiği gibi kötü insanlara para kazandırmak da ülkemiz için kötü, yurt dışına dönüşüm de belirsiz zamana kalıp da evin içinde tek kişilik mahpus hayatı yaşamaya başlayınca mecburen bitki yetiştirmeyi düşündüm. Şehir dışında bir köyde iki katlı bir evde oturuyorum, en yakın ev 30 m uzaklıkta tek bir ev gerisi uzunca ara boş, evde tek başınayım ara sıra kardeşim gelir gider, odamın biri sabah 8 den güneş batana kadar yani 10-12 saat güneş altında, karşılıklı odaların pencerelerini açtığım zaman yazın içerisi püfür püfür esiyor, bu oda içinde kabin dışı 2-3 ağaç yetiştirmeyi düşündüm, ayrıca 1.500 TL gibi bir maliyetle kabin kurabilirsem o da olur. Bu amaçlarla bilgi edinmek için internet araştırması yaptım, normal yolla bulunmuyor tabii ama vpn kullanarak araştırırken bizim bu siteye rastladım, sitede çok bilgi var ama bilgiler arasında çelişkiler de çok, üye olup kafamdaki soruları sormak istedim, yetiştirme konusunda deneyimim hiç yok..

1- Bahsettiğim evdeki oda içinde 2-3 bitki yetişir mi? Evet ise dikkat etmem konular nelerdir?
2- Azami 1.500 TL harcamayla 2-3 bitkilik bir kabin kurulabilir mi? Evet ise tavsiye edeceğiniz malzemeler?
3- Acemi için yetiştirmesi kolay htc oranı yüksek auto hangileridir? Jack Herer Autoflower ve Super Lemon Haze Autoflower hakkındaki görüşleriniz?
Sevgili dostum benim de yaşım 55 öncelikle geçmiş olsun benim naçizane görüşüm şu an yaza giriyoruz çorbacı tohumundan dikersen ez az 10 kök dikecesin ki içinden dişi çıkma olasılığı %50 oldu ki tutmadı yada daha az tohumun var eee ya çıkmazsa veya genetiği kötüyse boş yere yazı kaçıracaksın tavsiyem sponsor degenedica veya bir diğerinden tohum alman çünkü biliyorsun ki %90 dişi 2 kök dik o güzelim güneşi değerlendir hiç bir şey kurmana gerek yok güneş gibisi var mı ? haa alırsan 1 adet vantilatör ki oda sanki gereksiz püfür püfür esiyor diyorsun güzel bir toprak al ph ölçer al gübrelerini al güneşle başla tavsiyem budur tekrar tekrar geçmiş olsun dilerim iyi günlerde içersin..:)

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Ulan böyle dedemiz oldu da biz mi harman biraktik,hoşgeldin dayicim yaşadıklarından da belli feleğin çemberinden geçmişsin benide alır yurtdışına götürürsen sana bir ömür sgara yaparım yeterki al beni burdan kurtar :)) şakasi bir yana bana kalirsa odam çayır cayir gunes alıyor diyorsun o zaman sponsordan direk auto söyleyip,odada bı bak bakalım iş goruyormu görmezse o rakamlara uygun bir şeyler toparlariz hep beraber güneş olayı tutarsada gerek kalmayacak bir çok ekipmana bizzat tabiat ana karsilayacak ihtiyaclarini..ilk asaman toprak ve tohum olmalı,iki gün içerisinde cebinde paran olduktan sonra her türlü ekipmana ulaşabilirsin o is kolay.Destekciniz her daim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Smokycat

Müptezel
Sevgili dostum benim de yaşım 55 öncelikle geçmiş olsun benim naçizane görüşüm şu an yaza giriyoruz çorbacı tohumundan dikersen ez az 10 kök dikecesin ki içinden dişi çıkma olasılığı %50 oldu ki tutmadı yada daha az tohumun var eee ya çıkmazsa veya genetiği kötüyse boş yere yazı kaçıracaksın tavsiyem sponsor degenedica veya bir diğerinden tohum alman çünkü biliyorsun ki %90 dişi 2 kök dik o güzelim güneşi değerlendir hiç bir şey kurmana gerek yok güneş gibisi var mı ? haa alırsan 1 adet vantilatör ki oda sanki gereksiz püfür püfür esiyor diyorsun güzel bir toprak al ph ölçer al gübrelerini al güneşle başla tavsiyem budur tekrar tekrar geçmiş olsun dilerim iyi günlerde içersin..:)
Teşekkürler üstat, bu meret benim hastalıklara o kadar iyi geliyor ki benden daha az sorunu olan birçok kişideki pil defalarca şokladı ama 7,5 senedir bande maşallah tık yok, gayet rahatım ki bu illetlerin en büyük ilacı rahatlık, sakinlik, zaten doktor tavsiyesi ile başlamıştım bizim ilaca, diğer bir yararı da buna başlamadan evvel günde 2 paket sigara içiyordum başladıktan sonra 10-12 adette kalıyor. Dediklerine katılıyorum ama kabin kurup %100 emniyet sağlamayı da boşlamıyorum, bu sezon için odada bir deneyelim bakalım. Tohum konusunda ilk mesajımda yazdığım gibi sponsorla temasa bile geçmiştim ama forumda okuduğum tohum patlaması şikayetleri tereddüde düşürdü beni, hem 500 TL verip hem de boş çekmek çekilmez:). Eskiden 1 ya da 3 tohum da satıyorlar mış ama kaldırmışlar satıcının dediğine göre, halbuki az masrafla bir deneme yapmak hoş olurdu birkaç tohum alarak..

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Teşekkürler üstat, bu meret benim hastalıklara o kadar iyi geliyor ki benden daha az sorunu olan birçok kişideki pil defalarca şokladı ama 7,5 senedir bande maşallah tık yok, gayet rahatım ki bu illetlerin en büyük ilacı rahatlık, sakinlik, zaten doktor tavsiyesi ile başlamıştım bizim ilaca, diğer bir yararı da buna başlamadan evvel günde 2 paket sigara içiyordum başladıktan sonra 10-12 adette kalıyor. Dediklerine katılıyorum ama kabin kurup %100 emniyet sağlamayı da boşlamıyorum, bu sezon için odada bir deneyelim bakalım. Tohum konusunda ilk mesajımda yazdığım gibi sponsorla temasa bile geçmiştim ama forumda okuduğum tohum patlaması şikayetleri tereddüde düşürdü beni, hem 500 TL verip hem de boş çekmek çekilmez:). Eskiden 1 ya da 3 tohum da satıyorlar mış ama kaldırmışlar satıcının dediğine göre, halbuki az masrafla bir deneme yapmak hoş olurdu birkaç tohum alarak..
Dostum sana en yakın ev 30 km uzaklıkta diyorsun niye kabin ? ben tuvalette yapıyorum sen odanın herhangi bir yerine kurabilirsin zaten bitek kardeşim geliyor diyorsun o zaten biliyordur içtiğini kabini boş ver senin gibi güzel bir doğada yaşasam direk güneşle oynardım ama ışık alacaksan yine al 12 saat güneş görsün ardından 6 saat daha senin ışığınla takviye yap :)

Smokycat

Müptezel
Ulan böyle dedemiz oldu da biz mi harman biraktik,hoşgeldin dayicim yaşadıklarından da belli feleğin çemberinden geçmişsin benide alır yurtdışına götürürsen sana bir ömür sgara yaparım yeterki al beni burdan kurtar şakasi bir yana bana kalirsa odam çayır cayir gunes alıyor diyorsun o zaman sponsordan direk auto söyleyip,odada bı bak bakalım iş goruyormu görmezse o rakamlara uygun bir şeyler toparlariz hep beraber güneş olayı tutarsada gerek kalmayacak bir çok ekipmana bizzat tabiat ana karsilayacak ihtiyaclarini..ilk asaman toprak ve tohum olmalı,iki gün içerisinde cebinde paran olduktan sonra her türlü ekipmana ulaşabilirsin o is kolay.Destekciniz her daim.
Sağ olasın Özgür yeğenim güzel dileklerin için, ben yurt dışına gidemiyorum ki seni de götüreyim, olsa dükkan senin:). Evet herhalde en iyisi 500 TL riske atıp sponsordan bir 5+1 alıp odaya sermek galiba, 6 tohumunyarısı tutsa öpüp başıma koyarım..

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Sağ olasın Özgür yeğenim güzel dileklerin için, ben yurt dışına gidemiyorum ki seni de götüreyim, olsa dükkan senin:). Evet herhalde en iyisi 500 TL riske atıp sponsordan bir 5+1 alıp odaya sermek galiba, 6 tohumunyarısı tutsa öpüp başıma koyarım..
Abi sıkıntılar var eyvAllah yok diyen yalan söyler ama durum o kadarda icler acisi değil ben 15 de 15 yaptım,ispat istersen hemen göndereyim resmini :) çıkıyor tabi arada ama yanındaki iki tane hediye olani kasimiza gözümüze değil,amorrtiyi telafi etsin diye gönderiyorlar..beşe iki hediye totalde yedi geliyor sen Gine onu beş olarak gör,yediside patlayabilir,patlamazsada resimlerle iletişime geçiliyor geçde olsa dönüyorlar..kolay gelee

Smokycat

Müptezel
Dostum sana en yakın ev 30 km uzaklıkta diyorsun niye kabin ? ben tuvalette yapıyorum sen odanın herhangi bir yerine kurabilirsin zaten bitek kardeşim geliyor diyorsun o zaten biliyordur içtiğini kabini boş ver senin gibi güzel bir doğada yaşasam direk güneşle oynardım ama ışık alacaksan yine al 12 saat güneş görsün ardından 6 saat daha senin ışığınla takviye yap :)
30 km değil 30 metre ama fark etmez o açıdan emin, hem koku riski de olmaz, haklısın en azından başlangıçta güneşe oynamak gerek. Tohum işini halledeyim de toprak, gübre vs. konusunda nasihatlar isteyeceğim sizlerden..

Smokycat

Müptezel
Abi sıkıntılar var eyvAllah yok diyen yalan söyler ama durum o kadarda icler acisi değil ben 15 de 15 yaptım,ispat istersen hemen göndereyim resmini :) çıkıyor tabi arada ama yanındaki iki tane hediye olani kasimiza gözümüze değil,amorrtiyi telafi etsin diye gönderiyorlar..beşe iki hediye totalde yedi geliyor sen Gine onu beş olarak gör,yediside patlayabilir,patlamazsada resimlerle iletişime geçiliyor geçde olsa dönüyorlar..kolay gelee
Daha dün görüştüm, 5+2 değil 5+1, 10 alırsan 2 hediye ve kargo bedava 10 alıma...

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
30 km değil 30 metre ama fark etmez o açıdan emin, hem koku riski de olmaz, haklısın en azından başlangıçta güneşe oynamak gerek. Tohum işini halledeyim de toprak, gübre vs. konusunda nasihatlar isteyeceğim sizlerden..
Forumda benden yaşlısı var mı bilmem, 66 yaşında emekliyim, yaşımın tam yarısı 33 yıl yurt dışında yaşadım, 2008 yılında açık kalp ameliyatı oldum, 2013 yılında kalp yetmezliği ve ritm bozukluğu nedeniyle şoklu kalp pili takıldı, ayrıca panik atak rahatsızlığı ve kaygı bozukluğu geçmişim var, doktorumun tavsiyesi ile 59 yaşımda haftada 3-4 kez cannabis kullanmaya başladım ve gerçekten de çok faydasını gördüm, yurt dışında ilaç temininde herhangi bir risk ve sorun yoktu ve fiyatlar da ehvendi, bir kez polis denk geldi Almanya'da ama raporumu ve kalp pili kartımı gösterince özür dilediler ve ceza uygulamadılar. 2018 yılında ailevi nedenlerden dolayı Türkiye'ye geldim bir süre kalmak üzere, Akdeniz kıyıda yaşıyorum, iki sene ilaç konusunda bilinen sıkıntılar olsa da temin edebildim, niyetim 2020 baharında yurt dışına dönmekti ama pandemiye yakalanıp yaşın da etkisiyle evde mahsur kaldım, ilaç bulmak da çok zorlaştı, fiyatı da tahammül sınırını aştı, 1 gr için 250 TL istiyorlar burada, forum deyimiyle köfteciler güvenilmez üstelik malum kanuni riskleri de var, forumda da çok söylendiği gibi kötü insanlara para kazandırmak da ülkemiz için kötü, yurt dışına dönüşüm de belirsiz zamana kalıp da evin içinde tek kişilik mahpus hayatı yaşamaya başlayınca mecburen bitki yetiştirmeyi düşündüm. Şehir dışında bir köyde iki katlı bir evde oturuyorum, en yakın ev 30 m uzaklıkta tek bir ev gerisi uzunca ara boş, evde tek başınayım ara sıra kardeşim gelir gider, odamın biri sabah 8 den güneş batana kadar yani 10-12 saat güneş altında, karşılıklı odaların pencerelerini açtığım zaman yazın içerisi püfür püfür esiyor, bu oda içinde kabin dışı 2-3 ağaç yetiştirmeyi düşündüm, ayrıca 1.500 TL gibi bir maliyetle kabin kurabilirsem o da olur. Bu amaçlarla bilgi edinmek için internet araştırması yaptım, normal yolla bulunmuyor tabii ama vpn kullanarak araştırırken bizim bu siteye rastladım, sitede çok bilgi var ama bilgiler arasında çelişkiler de çok, üye olup kafamdaki soruları sormak istedim, yetiştirme konusunda deneyimim hiç yok..

Tutar dostum merak etme ben 2 gün önce sponsordan aldıklarımdan 1 tanesini çimlendirdim çok çok uzak bir ihtimal 1 tane çıkmayabiliyor :) 6 tutar merak etme sen sadece çimlendirme konularını biraz oku gerisi kolay

Dedem çok geçmiş olsun sağlıklı sıhhatleri günler geçir hep Bence öyle bi iklimdeysen kabin fln filan hiç uğraşma parana yazık yerinde olsam ışık 10 12 saat var diyorsun mis inan öyle imkanım olsun bunlarla hiç uğraşmam at dede auto tohumlarını 3 5 tane mis gibi çak güneşe bunları ufaktan da bi besin alırsın o sana rahat rahat yeter ağaç başı 20 alsan bile çok iyi ışık yok karbon yok kabin yok mis gibi değerlendir bu fırsatı bence ama aldığın tohumlara dikkat et patlak çatlak alma orj bulmaya çalış hasatın bol olur umarım dedem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ********* ****** ******** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** **** hahahaha** ***
  • E ErdemRS6:
    hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ******** **** ***** ********* *** **** ******* ****** *** ****** hahahaha***
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha**** ********* hahahaha***** ******** ****** ****** ******* ********** **** *** ***
  • C CHaRaMBoL:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • lavrens lavrens:
  • C CHaRaMBoL:
    * ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
  • A Ahmet84:
    hahahaha *******
  • A Ahmet84:
    hahahaha *******
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    * ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** * *** ***** **** ***** ****
  • C CHaRaMBoL:
    * **** * ***** hahahaha* ******** ********* ********* *** **** hahahaha***
  • A Ahmet84:
    hahahahahahahaha
  • A Ahmet84:
    hahahaha ** hahahaha ******* ***** ****** ****** ** *****
  • keşkaşif keşkaşif:
  • S sefilzenci:
    ******* ******* **** ** ****** *** *** ***** ******** hahahaha** ***** ******** ********** ** ******
  • S sefilzenci:
    S sefilzenci: ******* *******