Gelişimde sorun var kankalar acil yardım!

Ragnar891

Yeni üye
Öncelikle selamın aleyküm kankalar Kızlarımız 5. Haftasındaki genetiklerin 3 tanesi bigbang auto diğer 1i gorilla zktlezz. 1 bigbang ve 1 gorilla en başından beri gayet güzel sorunsuz büyüdüler fakat diğer ikisi cılız kaldı ne yapmalıyım kankalar bu ikisinin hasatını düşürmeden toparlama şansım var mı hepsini aynı tarihte ektim hepsine aynı gübreleri kullandım ama aynı büyümüyorlar!!

sakinadam

Yeni üye
Rica ediyorum ustalardan, autoya toping yapılmaz desinler sabitlesinler, hassaslar streste gelmiyorlar, senin sorunun strest bro, artı bitki gelişmedi gübre periyodunu devam ettirdin, toprakda dolmuştur şimdi bitki ne yapacağını şaşırdı, autoya toping atarsan hasadın düşer, artmaz. Ben olsam bir fluslarim, bakarım keyfi ne durumda, tepkisine göre çiçeğe ilk girdiği haftalara denk gelen gübre miktarınca gübre veririm.
Ne olacak dersen tahminim 100g alacağına 40 alacaksın ama alacaksın bro.

Ragnar891

Yeni üye
Benim ikinci growum kanka ilk defa eğitim denedim zaten yanlış yaptığımın farkındayım ama toppingden yana değil de maining eğitimini yanlış yaptığımı düşünüyorum kelleri sağa sola yatırıp bağlamak isterken iki kızımın kopardığım iki kelleden birini kopardım yanlışlıkla stresi o yüzden yaşadıklarını düşünüyorum

higthead

Jolly Green
Autoya zamandan dolayı sadece 1 top yapılır oda biraz tecrübeden sonra. Sorununun cevabını kendin vermişssin main eğitiminin sertliğinden. Autoya main eğitimi verilir ama photolardaki gibi verilmez sadece dal aralarına ışık gelsin diye main tarzı bitki açılır ama bunu yumuşak yapıcaksın bitkiye uzamasına izin vererek eğitimi yapıcaksın sen sert main yaptığın için auto hemen strese girip çiçeğe geçmiş yada 30. günde ve ya zamanında çiçeğe geçmiş ise main eğitiminin sertliğinden dolayı ufak kalmış.

Strech dönemin bitti biticek bırak sal bitkiyi dostum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • kokokoco kokokoco:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    hahahahahahahaha ******** ******** ********** ******* ***** ******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Night owl Night owl:
  • D despacito:
  • Night owl Night owl:
  • D despacito:
    ********** ******* ******* ** ******* hahahaha*** ***** **** ********** *****
  • Night owl Night owl:
    ******** **** *** ********** *** **** hahahaha**** *******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**** ** ******* *** *** ****** ***** **** ******** *****
  • Didrug Didrug:
  • Night owl Night owl:
  • Emmy Emmy:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    hahahahahahahaha ******** ****** ******* ***** ***** ***** ******
  • Night owl Night owl:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Night owl Night owl:
    **** **** hahahahahahahaha ******** ****** ******* ***** ***** ***** ******
    +1
    Night owl Night owl: **** **** hahahahahahahaha ******** ****** ******* ***** ***** ***** ****** +1