Gelişimde bir problem mi var?

ueks

Yeni üye
Selamın aleyküm arkadaşlar instagram üzerinden bi arkadaştan ücretsiz aldığım tohumları nisan sonunda patlatıp mayıs başında ektim. Gördüğünüz 3 minik kızımızın gelişimleri konusunda bilginize ihtiyacım var. Aynı tohumlardan bi arkadaşıma verdim ve kabinde bakıyor. O indoor , ben outdoor büyütüyorum fakat arkadaşımın bitkileri şu an 5. boğuma geldi ve eğitimleri başladı benimki ne kadar sağlıklı gözükse de hala ufacıklar bu konuda biraz karamsarım. Photoperiod olduğunu düşünüyorum bugün 27. gün.
Biobizz light mix
An Micro,Grow,Bloom- Cal-Mag veriyorum.
Arkadaşım biobizz kullanıyor bütün gübreleri ve ilk ekim yaptığından beri gübre veriyor ben daha bir defa 5 gün önce verdim bundan mıdır ışıktan mıdır bu bendekilerin gelişim yavaşlığı çözemedim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Brother

Doktor
Kanka outdoor yavaş gelişiyor
indoor da minimum 18 saat ışık alıyor
kıyaslarsan üzülürsün

Bu arkadaşları güzel saksıya al onda olmaz
kafasına bidon vs. geçir nem yapsın ki gelişsin

ueks

Yeni üye
Kanka cevabın için teşekkür ederim. Elimde kumaş saksıları var hala geçirmedim bekliyorum ilk growum cok araştırdım ama hala yabancıyım. Burada a dan z ye rehber diye bir şey görmüştüm orada üzerini kesilmiş pet şişe ile ört yapraklar uzayıp değene kadar demişti. Bende 2 hafta üstü örtülü şekilde bıraktım ama hala yapmalıyım sanırım dediğine göre. Sence hemen büyük saksılara geçmeli miyim ve üzerini ne kadar süreyle ne zamanlar örtmeliyim

ueks

Yeni üye
Anladım kankacım da şöyle bi şey var sadece akşam karanlıktayken mi kapatsam yoksa sürekli olarak mı kapalı kalsın ve bunu ne kadar süre daha öyle kapalı tutmalıyım

Brother

Doktor
Anladım kankacım da şöyle bi şey var sadece akşam karanlıktayken mi kapatsam yoksa sürekli olarak mı kapalı kalsın ve bunu ne kadar süre daha öyle kapalı tutmalıyım
Kanka havalar çok sıcak ise akşamları yap aksi takdir de bitkiyi öldürebilirsin ( düştüm o hataya )

ueks

Yeni üye
Toprağın kurumasını bekliyorum kanka hemen kumaş saksıya geçircem. Arkadaşın tavsiyesi üzerine 2.5 luk kola şişesinin altını kesip üzerlerine geçirdim hepsine tek tek iki üç delik açarak şişelere. Ne zamana kadar kapalı tutmam faydalı olur eğitime kadar mı?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • New Rookie New Rookie:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ** ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **** ******* ********* *** hahahaha*
  • W Weed&Jess2k:
    ***** hahahaha*** ******* ********* ***** ******* ********* ******** ******* ***** hahahaha**
  • W Weed&Jess2k:
    *** ********** hahahaha ***** ***** **** ********* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • W Weed&Jess2k:
  • W Weed&Jess2k:
    ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • W Weed&Jess2k:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ******** ********* ********* ******* ****** ******* ****** ****** ** ******* ******** ******** ***** **** *********
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** **** ** ******** *** **** ********* hahahaha* **** ***** ***** ********** hahahaha *** ****** ********* ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ***** ****** ****** hahahaha** ******** *** ******* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • B Bboy:
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ** **** ******* ********* hahahaha ***** ****** ***** ******* ******* ****** ****** ** *********
    +1
  • lavrens lavrens:
    ******* hahahahahahahaha* **** ******* ****** **********
  • lavrens lavrens:
    ******** hahahaha ** **** ******* ********* hahahaha ***** ****** ***** ******* ******* ****** ****** ** *********
    lavrens lavrens: ******** hahahaha ** **** ******* ********* hahahaha ***** ****** ***** ******* *******...