Gelişim durdu acil yardım

cancos84

Yeni üye
tohumsuz kankiler bitkimin sap dalı mor çıktı şuan da 4 gündür ayni hicbir büyüme yok 3 gündür su vermiyorum ne yapacağımı bilmiyorum rengide soldu https://imgyukle.com/i/r5RBpS bir fikri olan varmi bilgisi bugün veriyimmi su

S

Skywalkerhaze

Guest
Bence topraklar alakali bi sorundur sen yinede bitkine hangi sartlari sunuyorsun yasamasi icin detayli yaz yardim ederler

Aemili31

Müptezel
Kanka soğuk stresi bitkini sıcak bir yere al outdoor yapıyorsan üzerine bidon geçir ve çok kuru toprağı azar azar sulama yap kendine gelecek merak etme

cancos84

Yeni üye
kankacım senin dediğin gibi yaptım 1 tane delik acip koydum kafasına fakat soğuk stresi olduğunu pek düşünmüyorum ben yari outdoor yarı indoor yapıyorum sabahtan akşama balkon akşamdan sabah dolap gördüğü en düşük derece 18 şuan benim derece 30 gösteriyo balkonda öncesinde çok su verdim bilmeden herhalde kökler nefes alamadı şimdi 3 gündür vermiyorum yarın vereceğim ama ne yapacağımı bilmiyorum iyileştirmek için o yüzden yardım arıyorum

Aemili31

Müptezel
Kankam mor yaprak soğuk belirtisidir. Ayrıyetten toprağını parmaklarınla eşele biraz havalansın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
  • istr istr:
    hahahaha*** ******** ******** ********* ******* ***** ******* *****
  • istr istr:
    ****** ***** **** ********** ********** ******** hahahaha** ********* ***** ********* ********* ********** ******** ********* ******* ****** hahahaha ******

• Z zanova:
    ******* ********* ** *** ***** hahahaha** ******* ******** **** *** *** **** ******* ****** ******* ***** hahahaha**** *** ******* *** ** ********
  • Z zanova:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******
    S SuperKafa: ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******