Geldi denetim zamanı

Arkadaşlar selamlar, uzun zamandır beklediğim denetim mevzusu geldi, bürodan aradılar gittim 5 gün içinde hastaneye gitmem gerektiği söylendi, şimdi şöyle bir durum var. 3 hafta önce 0.3 gr kafayı kırsın diye ince bir sigara yaptım, tam bir hafta önce de arkadaşların sigarasından toplam net 3 duman çektim. İdrar testine 3-4 gün sonra gidecem, son o üç duman almamın üzerinden 10-11 gün geçmiş olacak, arada içtiğim ettiğim olmadı içenin yanında da durmadım. İdrar testinde patlama olasılığım var mı, ne dersiniz?

Highmind

Yeni üye
Merhaba, üzgünüm fakat pozitif çıkma olasılığı çok yüksek. THC idrarda rahat 4 hafta kalıyor.
Eğer pozitif çıkarsa 6 aylık sürece geçiş yapacaksın ve tek bir hatan bile olmaması lazım.

harmangenc

Kıdemli Üye
dostum sanırım bu durum metabolizmayla ilgili bir durum yabancı kaynaklardan araştırdığım kadarıyla eğer yağ oranın düşükse ve sık sık idrara çıkıyorsan o sürede temiz verme olasılığın yüksek 1-60 gün arası yazıyor son bilimsel araştırmalara göre

dostum sanırım bu durum metabolizmayla ilgili bir durum yabancı kaynaklardan araştırdığım kadarıyla eğer yağ oranın düşükse ve sık sık idrara çıkıyorsan o sürede temiz verme olasılığın yüksek 1-60 gün arası yazıyor son bilimsel araştırmalara göre
Zayıf biriyim, kiloydu göbekti yok. Şu ilki temiz çıksa bu işler bitene kadar elimi sürmem zaten ama tedirginlik sardı iyice

harmangenc

Kıdemli Üye
dostum sana tavsiyem bol bol diüretik(idrar söktürücü) besinler kullanman

maydanoz suyu,sirke,yoğurt,bira,marul,mandalina,kahve vs hayatının bir parçası olsun

ekstra olarak bağışıklık sistemini hızlı çalıştırman için günlük çinko ihtiyacının tamamını karşılamanı tavsiye ederim

bir de günde en az 4L su

Highmind

Yeni üye
Dehidrasyon ne kadar zararlıysa, overhidrasyon da aslında o kadar zararlıdır.
THC yağ hücrelerine daha çok yapışır, su ve spor la birlikte yanan yağlar THC ninde çözülmesini sağlar ::))
Yani çok dikkatli olmakta fayda var. Umarım negatif çıkar.

dostum strese sokma kendini 1 haftada temiz veren de oluyor, 2 ayda pis veren de zaten ilk pis idrar sonucunda hemen adli boyuta geçmiyor durum, ilk önce 6 kereye çıkartıyorlar en baştan idrar verme sürecini olur da öyle bir durum yaşarsan 6 kereye çıktığında kullanmazsın olur biter
Aradaki süreyi uzatıp son gün gideyim diyorum, stresimi bir görsen her an kalp krizi geçirebilirim o derece. Başkasının çişini alıp balona doldurmayı bile düşünüyorum, aklımdan türlü türlü senaryolar geçiyor

kral Arthur

Kıdemli Üye
Tırnağın arasına limon tozu koy idrar vermeden bir dakika önce yut onu idrar bozuk çıkıyor diğer güne kadar kurtarır sin kendini buda benden Bilgi olsun güzel kardeşlerime ama hiç bulasmamaniz temeni ederim

kral Arthur

Kıdemli Üye
kanka 1 dk önce yuttuğun limon tuzu idrara nasıl bir etki ediyor anlamadım. Cidden var mı öyle bişey?
Cidden var öyle birşey sen şimdi bunu kafana takma tamam mı sen tırnağına bir kaç tane koy idrardan 2 dk önce 1 dakika önce yut onları idrarın bozuk çıkacak. Seni eve gönderecekler. Birdaha ki seferde dikkatli ol kardeşim bu taktiği de çok sık yapma

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ***** ****** *** ****** *** *****