Geçmiş olsun Denetim yiyen arkadaşlar ........

Evet arkadaşlar bugün savcılığın talimatı ve polis eşliğinde supriz idrarı vermiş bulunuyorum, en son 1 hafta önce içmiştim sonuçlar belli değil.
Diyeceğim şu ki; yeni yasa çıkmış polisin dediğine göre 2 yıl boyunca yılda 2 kez olmak suretiyle sürpriz idrar verilecekmiş bu direk savcılığın talimatıyla oluyormuş yani denetim programı hariç oradan istenilen idrarlar hariç yani. Peki dedim bu idrar günleri belli mi hayır dedi ama en az 6 ayda bir olur dedi tamam dedim verdim idrarı çıktım geldim bakalım sonuçlar ne olacak.. 10 yıldır içerdim bu esrarı ve yetiştirmek yüzünden yakalandım 1 sene oldu içerde de yattım çıktım ve hala bitiremedim ki kolay kolay da bitmeyecek ha bırakırsan bir şey yok geçer gider zaman ama birakamazsan işler zorlaşacak.
Yani böyle bir yasaninda bu yasayı uygulayan savcının da ....... Neyse arkadaşlar siz siz olun ama yetiştirmekten ama içerken yakalanmaktan kaçın yani yakalanmayin baba hayatiniz kayar benden demesi. İçiyorsanız evinizde takılın keyfinize bakın yetistiriyorsaniz da bir Allah'ın kuluna dahi söylemeyin.. en yakın arkadaşınız dahi olsa yada aileden biri bile olsa sakın ama sakın söylemeyin patlarsiniz benden naçizane bir tavsiye. Hayat sizin seçim sizin. Hayatta herkese başarılar diliyorum inşallah hayırlısı ile bu denetim belasını da atlatmak dileğiyle. Kendinize iyi bakın hoşçakalin. Saygılarımla.........

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Walla doğru söylüyosun kardeş. Daha bugün gözümle şahit oldum. Çingene elinde şaşalla yolun kenarında duman alıyor. Polis arabası geçiyor. Çingeneye laf atıyor , makara yapıyor yoluna devam ediyor. Ama eli ayağı düzgün bir insanda yarım gram sigara yakalasa alıp karakola götürüyor. Suriyeliler afgan lar peynir içiyor leş gibiler polis dönüp bakmıyor. Ama işinde gücünde adamın üstünde sigara bulunca zevkten dört köşe oluyor bu polisler. Artık üstümde falçatayla geziyorum. Gelsin yakalasın falçatayı boğazıma dayarım her türlü o sigarayı p.ç eder asla karakola gitmem. Yemin ederim burda denetimle uğraşan arkadaşları görünce üzülüyorum. Allah korusun bizden uzak olsunlar. Savaş çıksa Allah vatan millet der bizi öne sürerler. Ama en çokta bizi s.kerler

Ganyotcu031

Yeni üye
Beyler bu konuda yardımcı olur musunuz bana. Beni de yarım gram sigarayla taktılar denetime. Ama bulduklarında icicilikten değil bulundurmadan işlem yaptılar. Kana yada isemeye goturmediler. İfade verdim çıktım. 1 sene sonra denetim kağıdı geldi. 1 aydır haftada 1 imzaya gidiyorum. 2 haftada 1 danışman görüşmesi var 1 sene boyunca böyle. ASIL SORUM ŞU Kİ BU ŞOK İDRAR MUHABBETİNİ BURDA DA DUYDUM AMA BENİ DE ALAKAR EDER Mİ BU KONU ÇOK MERAK EDİYORUM. Lütfen bilen birileri yorum yapsın

altrip

Yeni üye
Evet arkadaşlar bugün savcılığın talimatı ve polis eşliğinde supriz idrarı vermiş bulunuyorum, en son 1 hafta önce içmiştim sonuçlar belli değil.
Diyeceğim şu ki; yeni yasa çıkmış polisin dediğine göre 2 yıl boyunca yılda 2 kez olmak suretiyle sürpriz idrar verilecekmiş bu direk savcılığın talimatıyla oluyormuş yani denetim programı hariç oradan istenilen idrarlar hariç yani. Peki dedim bu idrar günleri belli mi hayır dedi ama en az 6 ayda bir olur dedi tamam dedim verdim idrarı çıktım geldim bakalım sonuçlar ne olacak.. 10 yıldır içerdim bu esrarı ve yetiştirmek yüzünden yakalandım 1 sene oldu içerde de yattım çıktım ve hala bitiremedim ki kolay kolay da bitmeyecek ha bırakırsan bir şey yok geçer gider zaman ama birakamazsan işler zorlaşacak.
Yani böyle bir yasaninda bu yasayı uygulayan savcının da ....... Neyse arkadaşlar siz siz olun ama yetiştirmekten ama içerken yakalanmaktan kaçın yani yakalanmayin baba hayatiniz kayar benden demesi. İçiyorsanız evinizde takılın keyfinize bakın yetistiriyorsaniz da bir Allah'ın kuluna dahi söylemeyin.. en yakın arkadaşınız dahi olsa yada aileden biri bile olsa sakın ama sakın söylemeyin patlarsiniz benden naçizane bir tavsiye. Hayat sizin seçim sizin. Hayatta herkese başarılar diliyorum inşallah hayırlısı ile bu denetim belasını da atlatmak dileğiyle. Kendinize iyi bakın hoşçakalin. Saygılarımla.........
Polis ne şekilde geldi telefondan mı aradı. Adrese gelip aynı gün içinde mi götürdü yoksa bir belge verip şu günde şuraya gidip idrar ver mi dedi. Bilgilendirebilir misin acaba

Kanka süreci biraz daha ayrıntılı anlatır mısın? ilk ne zaman aradılar sen ne zaman gittin? gittiğinde ne dediler? Hastaneye nasıl gittin? gittiğinde idrar verirken başında durdular mı? Polisle savcıyla aranızda nasıl konuşmalar geçti? Tabiri caizse başından sonuna bize yazar mısın? Acın taze allah yardımcın olsun. Burdakilere yardım olması açısından bütün süreci anlatırsan sevinirim.

denetimin bitmiş miydi

Kanka süreci biraz daha ayrıntılı anlatır mısın? ilk ne zaman aradılar sen ne zaman gittin? gittiğinde ne dediler? Hastaneye nasıl gittin? gittiğinde idrar verirken başında durdular mı? Polisle savcıyla aranızda nasıl konuşmalar geçti? Tabiri caizse başından sonuna bize yazar mısın? Acın taze allah yardımcın olsun. Burdakilere yardım olması açısından bütün süreci anlatırsan sevinirim.
Savcılığın talimatı polise benlik bir durum yok ben polisle görüştüm telefonla aradılar şehir dışındayım dedim 1 hafta süre aldım o sekidle oldu. Valla polis başımda durmadı yani şırınga olsaydı kurtarırdim bakmadı bile **** *** bileydim ibnelik yapardım da bilemedim amateme gidecek sandım amatemde siktin sene hile yapamazsın ama seehir Hastanesi'nde yapabilirsin ben bilemedim.

bu biraz kıyamet tellallığı oluyor sanki, ben dahil benim içicilikten ilk defa yakalanıp denetim yiyen tonla tanıdığım var birinde de denetimli tedbiri kararınca programdaki bir tarihte gönderdikleri süpriz idrar harici kafaya göre polis tarafından arayıp idrara çağırma olayı olmadı, denetim yiyen herkes bu mesajları okuyup kendi kendine telaşlanıyor, zaten meretin kendisinden dolayı her şeyi vesvese etmeyi huy edinmişiz bir de insanları bu şekilde telaşlandırmak ne kadar doğru bilemiyorum, yetiştiricilikten girdiğin için bunlar olmuş olabilir zira içicilikten ilk defa yakalananlarda böyle bir şey yıllardır ne duydum ne gördüm, denetime giren herkes bunlarla karşılaşacağını düşünüp paniğe kapılıyor, arkadaşlar bir ton farklı dosya bir ton farklı yasal tedbir var, herkesin olayı ve uygulanan cezalar farklı, kendi durumunuz ile aynı olduğuna emin olmadıkça telaş yapmayın ve araştırmaya, bilgi aramaya devam edin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
  • T Turco:
    ******* *** *** *
  • L Levrekbaz45:
    ****** *** ******** hahahaha***
  • L Levrekbaz45:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ******* ****** ** ***** hahahaha **** ***** ******* ******** *****
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ******* ****** ********* ******** ***** hahahaha ****
  • T Turco:
    hahahahahahahaha*******
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** * ** **** ******** ******** ****** ******
  • T Turco:
    ***** ******** ******* ******* *** ****** hahahaha* ******* ** ********** hahahaha* ****
    +1
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha******* **** ****** *** ********** ****** **
    +1
  • T Turco:
    ********* **** ******* hahahaha* ***** ** ** hahahaha* ****** ****** ******* ********** ********** *******
  • L Levrekbaz45:
    ***** ******** ******* ******* *** ****** hahahaha* ******* ** ********** hahahaha* **** hahahaha** ****** *** **** **** hahahaha* hahahaha*** hahahaha***** hahahaha* ****** ********** hahahaha**** **** ****** *** ***** ******
    +1
  • T Turco:
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** *** ******** ***** ** ** ** ***** **** ********
  • T Turco:
    ***** ***** hahahaha*** ** hahahaha** ***** ***
  • L Levrekbaz45:
    L Levrekbaz45: *** *** ******** ****** ***** ***** **** ********** ******