Geç olmadan yardım

Mr.ketof

Yeni üye
Beyler lemon oq auto bugün 70. Gün tank besin tablosu uyguladım 1 haftadır gelişim durdu
Sömekler ufak kaldı biliyorum ama ilk growum
Ve mikroskop olmadığı için bakamıyorumda trikomlara hasat zamanı geldimi boş sulama falan hiç bişi yapmadım daha
Sizce nedir dırumu ve hasat için neyapmam lazım
Hasat için ne yapmam gerekiyor aşama aşama söylerseniz çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim

higthead

Jolly Green
Dostum sömeklennmede sömek harici gelişim bekleme mikroskop al trıkomları ıncele veya pistiller yuızde 70 kahverengılesmıs ıse hasat et. ama en ıyı sonuc mıkroskop ıle trıkom bakmak.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
    +1
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    P puslu77: ** ***** ****** ******** **** ****** *********