güzel bir grow

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet kanka ppfd veye lux metre app lar var onlari indir telefonuna hic yoktan iyidir. Aslinda en sagliklisi varsa bütcen 300-350 tl civarinda lux ölcer almak. Bak asagida sana bir link gönderdim, ölcdügün lux=lümen degerini ppfd olarak hesapliyor. Altindan kalkamaz isen nasil oldugunun ben sana yardimci olurum.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ne yorum bekliyorsun iltifat mi edelim :) hakkini vermissin az kalmis mürüvetini göreceksin.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Masallah.:) Kanka sömekli dallari destekle, sömeklerin agirligina dayamayip kirilabilirler, gerci dallar olcuka kalin görünüyor ama belli olmaz. Desteklemek isi saglama baglar.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka milleti kiskandiriyorsun, yapma böyle olan var olmiyan var :) masallah

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kirmizi isiga yüklen sömekler karpuz gibi olsun.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Masallah kizlara :) Dostum overdrive ben hic kullanmadim ama burdaki ustalardan ögrendigim kadari ile hasattan 2 hafta önce basliyorsun sömekler iyice sissin diye ondan sonra Flush. Senin icin daha erken overdrive, bekle pistillerde ilk amberi gördügünde basla. Daha sonra tricohmlara göre belirlersin hasat zamanini.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ******* ****** **** ***** ** ** **** *** *** *** **** ******** ** ****** ***** ****** ********** ***
  • B biggie34_:
    **** hahahaha
  • B biggie34_:
    ** ***** ****** ******* ***** **
  • S sefilzenci:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ********** ***** ******** ***** **** *** *** **** *** *** **** hahahaha*** ********** ****** ***** *** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** **** hahahaha*** ******** *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** ********* ***** **** ******* ***** **** ******
    ******** ***** ****** *** **** ******** **** ******* **** ********** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** *********
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    hahahahahahahahahahahaha*
  • S sefilzenci:
    hahahaha ******* ******* ******* hahahaha*** ******** ********** **** ********* **** ******* hahahaha*
    ****** **** ***** ******** *** ****** ********** ***** * **** ********** hahahaha*
    ***** * ****** ***** * **** ***** ***** hahahahahahahahahahahaha***
    +1
    +1
    +1
    Tommy vercetti Tommy vercetti: ****** ****** +1