Güvenli Tohum Alisverisi

Hasan35

Yeni üye
Arkadaslar selamlar. Aranizda yeniyim. Daha once tohum aldığım sitenin kargosunda problem cikti. Guvenilir önerebileceginiz tohum alabilecegim yer varmidir. Acil yardimci olursaniz sevinirim.
Cümleten bol hasatlar.

Ak420

Üye
Sorunsuz teslimat isim vermek istemiyorum genelde yenilere isim vermezler ama ana sayfanin en üstünde yazar nerden alacağın dikkatli bak

Ak420

Üye
Bitek orası kaldı ellenmeyen bastılar piyasaya kimyasalı kapattılar doğalın önünü işte böyle bir tr :)

Kanka sponsordan aldigin tohum, korunmali olarak yurt ici kargo ile geliyor.
Valla dostum ilk siparisleri hatalı geldi yaklaşık bir aydır hatayı telafi edicez dediler her kargo günü gelicek diyip bir dahakine atlatiyolar kushseed kendine çeki düzen vermeli verdikten sonra sipariş çıksın boşuna sinirleri bozulmasın sipariş veren arkadaşın

Vedoo

Kıdemli Üye
Arkadaslar selamlar. Aranizda yeniyim. Daha once tohum aldığım sitenin kargosunda problem cikti. Guvenilir önerebileceginiz tohum alabilecegim yer varmidir. Acil yardimci olursaniz sevinirim.
Cümleten bol hasatlar.
https://st.kushseed.net/product-category/indoor/#shop buradan aliyorum amca sponsor buda guvenilir siteye gir canli yardim var destek var kafana takilani yaz cevapliyorlar. ben cok soru soruyordum adamlar gercekten ilgileniyor salaga anlatir gibi sen anlayana kadar anlatiyorlar ben memnunum acikcasi :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********