Güvenli Satın Alma

qwaszxqwaszx

Yeni üye
alamazsın 120 bin tl sistemle en az 10 insan 3 ay içim sağlar belli ki çorbacı mevzuları dönüyor burada ort. 5-10 bin tl üstü her toplu alım dataya kayıt edilir kanka eğer tarım şirketi üzerinden fatura kestirirsen sıkıntı yok ama bireysel alımda ürünler kargodayken polisle gelir evine

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka @Silas kankamın bi lafı var. “ Sen millete 1 kg genetiğim var de bak neler oluyor “
Yanlış işte her türlü yanlış olur kankalar

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Merhaba Arkadaşlar

Listeyi hazırladım ama siparişimin bedeli ortalama 120 bin civarı tutuyor takibe düşmeden nasıl ürünlerimi alabilirim ?

Önerebileceğiniz %100 güvenli metodlarınız neler ?
Valla dostum arkadaşlar söylemiş zaten nakit al diye. Ama sen 120 bin TL ile alma gerçekten filmin sonu kötü. neresinden bakarsan bak sen en az sağlam 2 oda belki 100 kök yapacaksın. Biz senin özgürlüğüne engel olmayalım. Senin daha rahat rahat gezip tozacak günlerin var.

kezzap

Üye
Bu işin sonunda cezaevi avlusunda muhabbet kuşunu yanına alıp hatıra çekersin. İyi yönünden bakarsak belki saz çalmayı da öğrenirsin kral. Ya da minyatur gemir modelciliği merakın olur. Elden 120k alışveriş yaptın diyelim onu istesen de istemesen de sana veya başka şahısa/firmaya fatura edilecek. Elden yapmış olman devletin maliye kayıtlarında görünmeyeceği anlamına gelmiyor.

hazeproff

Yeni üye
İşi organizeli şekilde yaparsan yakalanmazsın .
Satın alma işlemini hepsini tek yerden değilde bölerek alırsan.
Örnek : filtre ve fanları hıdavatçıdan 600w lampaları elektrikçilerden sadece gübreyi Shoplardan elden alırsan risksiz şekilde halledesin
tabi bundan Hasat sonrası direk satışa başlarsan patlarsın 3 hasat ortalama 10 ay içerisinde depolayıp sonra kurdugun düzeneği bozup gizli planlı şekilde toptan veya elden satışlara başlarsan işin sonunda sen karlı çıkarsın.
Anlattıklarımın yakın çevremden Örneği olduğu için söylüyorum.

A B C Kuralına her zaman uymaya çalış.

Ü

Üye silindi 31751

Guest
İşi organizeli şekilde yaparsan yakalanmazsın .
Satın alma işlemini hepsini tek yerden değilde bölerek alırsan.
Örnek : filtre ve fanları hıdavatçıdan 600w lampaları elektrikçilerden sadece gübreyi Shoplardan elden alırsan risksiz şekilde halledesin
tabi bundan Hasat sonrası direk satışa başlarsan patlarsın 3 hasat ortalama 10 ay içerisinde depolayıp sonra kurdugun düzeneği bozup gizli planlı şekilde toptan veya elden satışlara başlarsan işin sonunda sen karlı çıkarsın.
Anlattıklarımın yakın çevremden Örneği olduğu için söylüyorum.

A B C Kuralına her zaman uymaya çalış.
Helal olsun reis iki bitki ekerim diye geldim torba tutucam.
Baba bu forum milleti çorbacının elinden kurtarmaya yarıyor sen halen adama malı nasıl eriteceğini hesaplayıp anlatıyorsun. Yarın gelsin 2 gramı sana 600 e versin diye mi ? Bu arkadaşım sence kaç bitki ekecek tek seferde ? Türkiye de bir grower için bu rakam normal değil her şey bariz. Bu tarz başlıklar bence forumu suistimal ediyor

Şimdi dusunsenizya grow shop un önüne kamyonetle gidiyoruz 120 binlik alış veriş yapıyoruz sonra tam gaz ileri. Abooo bu nasıl fantezi biz 5 binlik ekipman alırken bin takla atiyoruz

hazeproff

Yeni üye
Adam bu soruyu sormuşsa zaten yapacaktır burda adama fikir vermeniz gayet iyi ama faydası olmaz ben sadece gördüğümü söyledim zaten
şuan ülkemizde yeterince fazla haze olmadığı için fiyatlar bu kadar absürt yurtdışına bakacak olursan hollanda almanya belçikaya fiyatlar fazla oynamıyor Talep arz meselesi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G Groww:
  • A active661:
  • G Groww:
    **** *** **** *** hahahaha* ****** ******
  • A active661:
  • G Groww:
    *** ******* ****** ****** ******* ********** hahahaha ** *
  • G Groww:
  • G Groww:
  • A active661:
    ***** *
  • A active661:
    *** ****** hahahaha*
  • A active661:
  • A active661:
  • G Groww:
  • A active661:
  • G Groww:
  • A active661:
  • G Groww:
    *** ********* *** ***** ***** ** ****** ******** hahahaha ******* ****** ** ******** ****** ******* ********** hahahaha*
  • G Groww:
    *** hahahaha** **********
  • A active661:
    ***** ** ** ******* ***** **
  • A active661:
  • G Groww:
    ********* hahahaha** *** ***** ***** hahahaha** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • A active661:
    ***** ********* ***** ******** **** hahahaha ** * hahahaha***** hahahaha** *** ***** ***** hahahaha** hahahaha
  • A active661:
  • A active661:
    A active661: ***** ***** **** *********