Gübretaş Gübre Seti V-1

Greenn

Üye
Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama bu gübrelerde birşeyler eksik değişecekti falan, growa başladım veg dönemi yarısındayım bunlar tamamsa sipariş vericem. İthallerin yanına yaklaşılmıyor maalesef.

bende biobizz grow bloom topmax calmag var. başlıktaki mkp ve mikroyu alsam bunlarla birlikte çalışır mı ?

Reis ML OLAYI. 0.3 ml yani demek istediğin 3 ml yoksa 0.3 ml eğer öyleyse onu nasıl ayarlıycaz yardımcı olursan

Ben 3 ml olarak verdim hatta 4 lt suya dört ayrı gübreyi tablodaki değerlerle hepsini karıştırıp verdim hiç bi sıkıntı çıkmadı ayrıca benim tohumlar anam babam düz tohum hatta topping işini burdan öğrendim ve uyguladım kestiğim kelleyi 1 gün oda sıcaklığında kurutup pet yaptım uff diyorum
Litre başı 3 ml demi dostum çünkü arkadaş 0.3 yazmış yani çok az oluyor ne kadar konstre olsada sen bi aydınlatırsan sevinirim

Reçeteye sadece searius dahil oldu normalde yerinde başka bir ürün vardı artık stoklarda bulunmadığı için searius ile doldurdum yerini onun dışında grow atıldı herhangi bir eksiklik veya problem yaşanmadan hasat alındı. mpk ürününü tekrar incelemeni öneririm kanka
Dostum yardımcı olursan kullanımı hakkında çok mutlu olurum diğer biobiz bana falan çok pahalı gelmeye başladı yorumunu bekliyorum

Zanzin

Yeni üye
Ben 3 ml olarak verdim hatta 4 lt suya dört ayrı gübreyi tablodaki değerlerle hepsini karıştırıp verdim hiç bi sıkıntı çıkmadı ayrıca benim tohumlar anam babam düz tohum hatta topping işini burdan öğrendim ve uyguladım kestiğim kelleyi 1 gün oda sıcaklığında kurutup pet yaptım uff diyorum
knka selam.sen bu set ile grow yaptın ve 0.3ml olanı 4 ml olarak verdin ve sonuçdan memnunsun doğrumu anlamışım

Algos

Kıdemli Üye
Kankalar oranlarla ilgili bir sıkıntı mı var bloom ortalarına gelmeden azot bitiyor gibi bitkide ya da takviye ufak ölçülerde grow gübresi devam etmeli miyiz ? Ph ortalama gübreli suda kaç çıkıyor deneyen var mı?

Anten61

Yeni üye
https://www.gubretasbahcem.com.tr/uan-32 Veg dönemi boyunca litreye 0.3 ML

https://www.gubretasbahcem.com.tr/humas-15- veg Litreye 1 tatlı kaşığı. bloom litreye 1 çay kaşığı şeklinde

https://www.gubretasbahcem.com.tr/searius-deniz-yosunu-1-lt Veg Dönemi Litreye
0.1 ML Bloom Dönemi Litreye 0.2 ML

https://www.gubretasbahcem.com.tr/micro Bütün dönemler her 4 sulamada 1 kere Litreye 0.1 ML

https://www.gubretasbahcem.com.tr/mkp-toz-gubre-1kg Sadece Bloom dönemi için Litreye Çeyrek Kaşığı ( 3 Litreye 1 çay kaşığı )

Arkadaşlar ürünler fazla konsantre,belirtilen dozların üstüne kesinlikle çıkmayın.
Mikoriza ile çalışır.
Önerilen 1 dolu 1 boş şeklindedir.(Alıştıktan sonra bunda farklılıklar yapabilirsiniz 2dolu 1 boş şeklinde vs vs)
Hasattan önce flush gerekli.
Bütçesi kısıtlı veya growshoplardan sipariş ile gübre almak istemeyen arkadaşlara alternatif gübre önerisidir.
Toprağa baska bise veya gübre koymam gerekirmi knk

Gübreleri set olarak aldım hepsini aynı anda veriyorum yani sonuç çok iyi gibi duruyor kızın birinde deniyorum ve efsane sağlıklı yapış yapış trikomları Işıl Işıl böyle giderse komple gübretaşa dönüşen ve benim toprağım tamamen cocopet normal toprak bile değil

Zanzin

Yeni üye
bende buradan dewam ediyorum blomm ilk hafta sorun yok gibi yani en azından forumda yazılan sıkıntılar bende yok veya henüz yok.

Ü

Üye silindi 38457

Guest
Ben de harfiyen aynı değil ama benzer bir set kullanıyorum. Uan32'den ilk 2ml verdim, birkaç günde 2 katına çıktı bitki. Ama dikkatlı olmak lazım, küçük bir hata toksiditeye yol açıyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********