Gübreli suyun bekletilmesi??

Kankalar selamlar ilk defa coco yapacam ve çalıştığımdan dolayı sulama biraz endişe verici, gübreli suyu hergün hazırlamaktansa 3-4 günlük suyu bir tanka ayarlayıp akşamları gelince sadece ph ayarlayıp versem nasıl olur ? Elimde akvaryum Kafa motoru da var dalgıç pompa da suyu oksijensiz bırakmam.
@cannabis16

John Snow

Doktor
Uffffff ne zor sorular bunlar yanlış anlama kanka ben Coco işini hiç bilmiyorum bir de orada bazı matematiksel hesaplar ve elektriksel hesaplar var kolay gelsin işin zor

cannabis16

Ordinaryüs
yap işte can... elinde damlama sulama yapacak sistem gereçlerinden bazıları var..ve bunlar ana unsurlar..internette bizim Türklerin ev yapımı damlama sulama sistem videoları var..seyret,zaten Türkçe..youtube amcada..

yap işte can... elinde damlama sulama yapacak sistem gereçlerinden bazıları var..ve bunlar ana unsurlar..internette bizim Türklerin ev yapımı damlama sulama sistem videoları var..seyret,zaten Türkçe..youtube amcada..
Her halükarda yapacam da kankam gübreli suyun bekletilmesi sıkıntı yaratmaz değil mi ? Ya da en fazla kaç gün bekletmek lazım ? Merak ettiklerim bunlar. Daha önce damlama sistemi yaptım ama toprakta, onun suyunu üç beş günde bir hazırlıyorduk sorun yoktu ama Coco da her gün besin hazırlamak gerekiyor, eğer ki taze kalacaksa 3-4 günlük hazırlamak işimi çok hafifletir. Ben tamamıyla damlama yoluyla sulamıyorum zaten kanka, kuru yerin kaldığı oluyor ben hem damlama hem elle suluyorum coco da daha önemli bir hâl alır diye düşünüyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********